Skocz do zawartości

Zakupy growe!


Gość GregZPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ur2rrEp.jpg

 

Dziś w robocie czekało na mnie kilka przesyłek z niszowymi gierkami.

 

Nic specjalnego, ale każdą grę kupiłem w określonym celu. Sebek Loeb Rally dlatego, że jakoś od czasu do czasu lubię zagrać w średniaka od Milestone. Lego Batman 3 kupiony przez przypadek - chciałem poszpilać w jakieś nowsze LEGO z kobitką, zamiast brać się za coś z backloga na past genach, a okazało się, że jakoś od roku mam w cyfrze. Cóż, od dodatkowej kopii w pudełku nie zbiednieję. Final Fantasy Type 0 HD - łyknąłem w celach kolekcjonerskich. Mam już wersję NTSC-U, to postawię sobie obok PAL. Resident Evil Origins, czyli pakiet 0 + 1 Remake również wzięty w celach kolekcjonerskich - mam obie gry na Gacku i w cyfrze zarówno na PS4/XBO, ale jest to marka sama w sobie, więc warto mieć w zbiorach fizyczne wydanie. Bound by Flame - kiedyś napocząłem i sprzedałem dalej, teraz daję drugą szansę. Technomancer - bo podobnie jak z grami od Milestone, lubię średniaki od Spiders, choć mam w cyfrze od długiego czasu i nie ruszyłem. Dishonored dla wczuwy przed dwójką, choć pewnie zacznę koniec końców od dwójki... Mam już na Xboksie 360, ale liczne glitche odrzuciły mnie na samym początku zabawy - może w reedycji to i owo poprawili...

A te dwa starocie na dole to w zasadzie wpadły przypadkiem i nie mam co z nimi zrobić (jak się okazuje, są już na półce). Pewnie polecą do magazynu.

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Wlasnie mialem pisac po co Mercenaries 2 bo bylem pewien ze juz masz w kolekcji ta gierke (bardzo dobry szpil btw).

 

Zazdroszcze ROZMACHU, ja z powodow finansowych musze sie niestety ograniczyc do ulubionych platform i głównie handheldy. Licze po cichu ze za 5 lat gierki na PS4 beda latac po 20zl i wtedy moze powieksze kolekcje.

Odnośnik do komentarza

Ja tam jednak wolałbym wydać na xoxa te 2100 zł :D Tyle gier wychodzi aaa czy indyków obecnie że nie mam czasu wszystkiego ogrywać a ty ping widzę coraz dalej w przeszłość lecisz. Kiedy ty to wszystko ogrywasz? Czy tylko odpalasz na 5 minut i dalej.

Odnośnik do komentarza

Ja tam jednak wolałbym wydać na xoxa te 2100 zł :D Tyle gier wychodzi aaa czy indyków obecnie że nie mam czasu wszystkiego ogrywać a ty ping widzę coraz dalej w przeszłość lecisz. Kiedy ty to wszystko ogrywasz? Czy tylko odpalasz na 5 minut i dalej.

 

Jedno nie wyklucza drugiego :). Chociaż z XOX poczekam na jakieś eleganckie bundle np. z padami Elite, bo obecnie to co mnie interesuje (tytuły exclusive) mogę ograć w lepszej oprawie i 144hz na PC. A co do odpalania - wiadomo, że wszystkiego nie ogrywam. Po prostu lubię mieć możliwość wyciągnięcia czegoś fajnego i pobawienia się w inny sposób niż bezduszną emulacją. Zresztą zawsze jest to okazja do pogłębienia wiedzy o swoim hobby i nauczenia się nowych rzeczy. Raz na dwa tygodnie udaje mi się wygospodarować niedzielę całkowicie na retro - wtedy zasiadam do jakiejś staroszkolnej maszyny i albo tłukę w tytuły, do których mam olbrzymi sentyment, albo nadrabiam zaległości - Neo Geo na ten przykład jest dla mnie czarną dziurą, bo o ile popularne gierki zdarzało się ograć na automacie za małolata, tak jest tam wciąż wiele fajnych tytułów, w które nie miałem okazji zagrać na prawdziwym hardware (emulacja to półśrodek, dla mnie to tak jak słuchać muzyki z rozciągniętej taśmy, kiedy można zapuścić sobie FLACa).

W zasadzie z braku czasu idę ostatnio mocniej w arcade - wrzucisz 5 żetonów, pobawisz się 20-30 minut i jesteś syty :).

 

Pytanie: kiedy pingu zacznie kupować studia tworzące gry przed laty? Biura, mieszkania pracowników, meble, urny z ich prochami.

 

W sumie mam trochę fantów. Wersje beta/preview/review, sprzęty debugowe, trochę papierkologii i innych dupereli... :) Gdybym mieszkał w USA to pewnie brałbym udział w licytacjach sprzętu bankrutujących deweloperów (tak było np. z Acclaim), a tak to niestety trzeba mocno szukać.

Odnośnik do komentarza

Pinger, do(pipi)ałeś z tymi płytami. Co do podjarki Soul Calibur czy TTT to raczej osobiście tego nie czuję, bo wersje konsolowe są sporo lepsze. Tekken 3 z tłami 3D czy jedna z moich ulubionych klepek z psxa czyli Ergheiz to już inna para kaloszy. Aż jestem ciekaw jak się prezentuje Ehrgeiz w wersji arcade i zaraz se lookne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...