Skocz do zawartości

Gry które warto zakupić na PSN.


kasuro

Rekomendowane odpowiedzi

gier do ogrania od groma...nieskonczony rayman legends i dragons crown, w tearaway zrobilbym platyne bo strasznie latwa ale nie mam czasu, a jeszcze kusi powrot do multi mercenary ale nie mam kiedy. Z drugiej strony te gry kosztuja po 20zl wiec kusi kupienie jakiejs pozycji "na przyszłość". Najbardziej wlasnie kusi te vt4...pomysle jeszcze...

 

btw jaka promocja na persone?byla przeciez w ostatnim swiatecznym dealu za 71zl....sam kupilem i juz mam 3,5h nabite ale jak przystalo na jrpg ten czas to byly praktycznie same dialogi z dwoma walkami po drodze i dopiero przed chwila mialem pierwszy krotki dungeon

Odnośnik do komentarza

no to musisz polowac na play-asia - byla swego czasu kilka razy za jakies 80-90zl. W polsce p4g wyrwiesz pudelkowo najtaniej za 120-130zł. Do mnie promocja z psn byla super, boli jedynie pojemnosc tej gry bo z memorki wyrwala mi 3,2gb. Sobie kiedys powiedzialem ze duze gry beda kupowac tylko w pudelkach(vide mercenary, ktory zajmuje ponad 4gb) ale dla niej zrobilem wyjatek.

 

btw. vt4 na amazonie taniutki ale co mi z tego jak do polski wysylaja za free od 20 funtow :(

Odnośnik do komentarza

Killzone nie zajmuje ponad 4 GB Ficus tylko gdzies 3,5 ;)

 

 

Killzone nie zajmuje ponad 4 GB Ficus tylko gdzies 3,5 ;)

ale to dopiero chyba po tym ostatnim patchu co zmniejszal jego objetosc. wczesniej z patchami ponad 4gb wazyl i byl rage na necie bo posiadacze kart 4gb niemogli grqc w multi bo patch je odblokowywal

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

kurcze cos te urzadzenia przenosne maja w sobie, ze pasuja na nie pewne gatunki gier, na ktore na duzych konsolach nawet bym nie spojrzal - przyklad, kupiony w styczniu virtua tenis - no kurcze...fantastycznie mi sie w to gra na vicie, z seria mialem malo wspolnego wiec odtworczosc mi nie grozna i z radoscia pykam sobie po 20min dziennie w multi czy w world tour

Odnośnik do komentarza

Ktos tam wyzej wspominal o personie. Pudelko mozna wyrwac w progaming za jakas 100 wiec nie tak zle. Tyle ze wiekszosc gier maja z amerykanskiej dystrybucji jak komus nie przeszkadza spoko cena patrzac na inne na rynku. Wie kto gdzie mozna dragons crown lyknac pudelkowe tanio?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...