Skocz do zawartości

Tales of Zestiria


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiedziano nową grę z serii Tales. Gra wyjdzie na PS3.

 

 

- Zestiria refers to "Zest", meaning passion or zeal;
- Game has character designs from Inomata, Fujishima, Okumura, and Iwamoto;
- Seems to be more "open-world" and to have "bigger fields";
- Takes place on the continent of Greenwood;
- War between the Highland Kingdom and the Lawrence Empire;
- Baba says that they built the new LMBS based on surveys asking what system fans enjoyed the most;
- The story will revolve around the subject of “dragons,” which is also the reason why it’s shown in the logo of the new title. According to Baba, dragons symbolize fantasy, which is something they’d like to focus on for the upcoming title;
- UFOTABLE confirmed;
- Hikaru Kondo, producer of Japanese animation studio Ufotable, who worked on the Tales of Symphonia OVAs, will also be involved in the development of Tales of Zestiria;

 

 

animation4y6j3l.gif

 

animation3ssf0n.gif

 

field.jpg

 

 

PS3 odmawia śmierci ;p

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

next geny niosą za sobą większe koszta i potrzebę większych teamów, a zysk nie zawsze idzie w parze. Zresztą Atlus wporst przyznaje - nie bedzie persony 4 na next geny bo jestesmy za mali i nas nie stac. Dlatego tez np tyle fajnych i duzych produkcji na 3ds - nie dosc ze konsola popularna to jeszcze koszta produkcji tansze.

Odnośnik do komentarza
PS3 odmawia śmierci ;p

Cóż przynajmniej jest w co grać, nie to co w przypadku "next-genów".

Dochodzi te nowe Tales, Tales of Symphonia HD, jeszcze na wiosnę wychodzi Atelier Escha&Logy, Dark Souls2, koniec roku to Persona5 i jeszcze troszkę fajnych tytułów by się znalazło.

A sama gra zapowiada się całkiem fajnie, choć jedynym Tales w jakiego grałem ta odsłona ze SNESa. Co prawda nie skończyłem jej ale byłem pod dużym wrażeniem grafiki i gameplay'u.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Ale czy to źle, że wybierają bezpieczne wyjście i wolą pewny zysk na platformach z mln użytkowników niż tymi paroma śmiesznymi mln jakie są z X/Ps4? Ja też bym tak robił. Na nowe pudła pewnie też coś będą dłubać ale jeszcze nie pora na to.

 

No i co się tyczy Bioware to oni mnie tak interesują co tam dłubią, że szok. Lepiej niech ratują te swoje szumne MMO niż robią kolejne średniaki jadące na znaczku Bioware XD XD

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Z tego co pamiętam to trailer ten pierw ukazano na jakimś Talesowkim konwencie w Japonii. Czy nie było tak że voice-actorzy podkładałi głosy do tego trailerka na żywo? Po samej jakości dźwięków tak to brzmi jakby na pierwszym planie miał właśnie głos danego seyuu lecieć (bo wszelakie dźwięki sfx są dziwnie przygłuszone). Wtedy to mnie nie dziwi że takie odstępstwa od lip-syncu są. Jeśli tak jednak nie było to chyba za szybko wypuścili kolejny trailer...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Premiera wersji US/EU w następne lato.

 

Tales of Zestiria will launch for PlayStation 3 in North America and Europe by summer 2015, a new IGN preview reveals.

According to the video, Bandai Namco told the site the game, which is launching in Japan on January 22, will be out in North America and Europe within six months of its Japanese release—the fastest localization for a new Tales game in recent years.


Read more at http://gematsu.com/2014/09/tales-zestiria-will-launch-north-america-europe-summer-2015#QlBdKJlXUp31xq3U.99

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...