Skocz do zawartości

Piwo


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Dla mnie szczoch to Lech, Tyskie, czy Żubr. Grolsch to średnia półka.

Wszystkie te piwa nie różnią się za bardzo składem, kosztem wytworzenia itp. To kwestia pozycjonowania go na rynku, Lech - młodzież, Żywiec czy Grolsch - ludzie 30+ więc cene można zaproponować wyższą (do tego Grolsch jest w fikuśnej butelce z kapslem więc mozna za niego wołać 5 zł w markecie). Wszystkie te piwa naturalnego chmielu, czy słodu nie widziały, wsypuje się do nich jakieś zamienniki, byle by obniżyć koszta, smaku to ma tyle co nic.

 

no ja ostatnio Grolsch'a piłem pierwszy raz z biedry za 2,99zł i dupska mi nie urwał. 5,50 w tesco chyba kosztuje - w życiu tyle bym nie dał

 

 

Nie pije się piwa z biedry. xD Większość tych powiększonych puszek jest robiona z najgorszej zlewki na produkcji. Puszki dla biedronek są osobno rozlewane.

 

 

Jeeezu co za bzdura :D co urban legends tutaj są opowiadane to szok.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

żywiec :dynia: czego się spodziewałeś rejos no powiedz mi masz ty rozum i godność?

 

Wiadomix, że spodziewałem się kupsztala, ale nie sądziłem, że będzie aż takie złe :( Człowiek tęsknił za marcowym, jedynego słusznego nie mógł znaleźć to kupił substytut...

 

To tak jak marynarz tęskniąc za żoną w porcie idzie wyruchać pierwszą lepszą kurtyzanę. Tęskni, spróbuje czegoś gorszego i potem żałuje, by w końcu dorwać tę jedyną słuszną kobietę - swoją żonę. I życie staje się lepsze :banderas:

Odnośnik do komentarza

No APA od Zywca jest moim ratunkiem bo nigdzie w okolicy nie moge znalezc zadnych dobrych browarkow, a nie biore pod uwage jazdy po jednego browarka 10km (od razu uprzedzam ze nie chce jezdzic po wiele gdyz znikaja bardzo szybko ;P)

 

APA z Żywca może być dobra na lato, tania, dobrze schłodzona i dostępna na różnych wyjazdach, gdzie się nie dostanie lepszych piw.

 

 

 

 

No powiedzmy ;)

 

No proszę, świat jest mały :)

 

 

Łowcy Piwa wszędzie mnie znajdą ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Dla mnie szczoch to Lech, Tyskie, czy Żubr. Grolsch to średnia półka.

Wszystkie te piwa nie różnią się za bardzo składem, kosztem wytworzenia itp. To kwestia pozycjonowania go na rynku, Lech - młodzież, Żywiec czy Grolsch - ludzie 30+ więc cene można zaproponować wyższą (do tego Grolsch jest w fikuśnej butelce z kapslem więc mozna za niego wołać 5 zł w markecie). Wszystkie te piwa naturalnego chmielu, czy słodu nie widziały, wsypuje się do nich jakieś zamienniki, byle by obniżyć koszta, smaku to ma tyle co nic.

 

no ja ostatnio Grolsch'a piłem pierwszy raz z biedry za 2,99zł i dupska mi nie urwał. 5,50 w tesco chyba kosztuje - w życiu tyle bym nie dał

 

 

Nie pije się piwa z biedry. xD Większość tych powiększonych puszek jest robiona z najgorszej zlewki na produkcji. Puszki dla biedronek są osobno rozlewane.

 

 

Jeeezu co za bzdura :D co urban legends tutaj są opowiadane to szok.

 

 

Nie bzdura, mieszkam z facetem, który rozlewał piwo i żubr do biedry +20% , to nie to samo co żubr 0,5 l. ;] itp. itd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...