Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship 2014


hooki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wróciłem do domu o szóstej i niestety zaspałem na wyścig. Czemu tak dużo stracił Vettel? Co się stało z Massą w pit-stopie? Dlaczego wyścig zakończył się przedwcześnie? Kurde, nie potrafię oglądać powtórek.

 

Sytuacja w Red Bullu zaiste ciekawa, bo wielu przewidywało, że z twarzy Ricciardo po starcie sezonu bardzo szybko zniknie ten piękny uśmiech, a tu się okazuje, że jednak nie.

Odnośnik do komentarza

vettel wciaż 'nie potrafi dogadac się z autem', u Massy były jakieś cyrki z tylnymi kołami i pitstop trwał chyba minutę, a Hamiltonowi pokazano flagę w czarną szachownicę na 55 okrążeniu (56 planowanych) i zgodnie z regulaminem bierze się wtedy pod uwagę wyniki z okrążenia przed pokazaniem tej flagi (czyli z 54 okrążenia)

Odnośnik do komentarza

ten burdel z flagą to zwykły fail czy było coś więcej? sytuacja kuriozalna i pewnie dla niewielu krzywdząca. na pierwszą powtórkę załapałem się na sam koniec, o 20.40 leci na PSeXtra więc obejrzę na spokojnie jak się uda.

 

ogólnie coraz bardziej wkurza mnie dominacja w sporcie. jak nie Vett przez ostatnie lata tak teraz ten pajac. no nie lubię go, nic na to nie poradzę. to że jest czarny to zbieg okoliczności :D

 

w WTCC to samo. przez ostatnie lata Chevy okupował podium, teraz Citroeny kopią wszystkich. btw Citroen z Loeb'em przekręty mają we krwi. tak jak w WRC kombinowali tak i teraz. Loeb i Lopez dostali DSQ w kwalifikacjach za to, że kontroler dopływu paliwa u nich nie działał. w Marakeszu działał, teraz jakoś nie. no ale wina dostawcy :x

 

naprawdę tęsknie za czasami kiedy sporty motorowe były wyrównane i walka trwała do ostatniego okrążenia ostatniego wyścigu.

Odnośnik do komentarza

Wolę już dominację Hamiltona z Mercedesem, bo przynajmniej nie grają tych dwóch marszy żałobnych po każdym wyścigu, jak to miało miejsce w przypadku dominacji Vettela i Red Bulla :D.

Mnie zastanawia, czy Raikonnen serio nie może się dogadac z tym nowym Ferrari, czy też podchodzi do tego na konkretnej wyje.bce? Wszyscy zrzucają każde nadprogramowe pół kilograma, a ten wygląda jak pączek w maśle. Zero charyzmy w tym roku, zero przebłysków formy :(

Odnośnik do komentarza

mały offtop skoro już Webber został wywołany:

Mark dojechał trzeci w WEC na torze Silverstone. pogoda iście brytyjska, ostatnie 20 minut odwołali ze względu na narastającą ulewę. co prawda wszystkie Audi odpadły po drodze ale podium w debiucie za dwiema Toyotami to niezły wyczyn.

 

kurna chyba założę zbiorczy temat dla innych serii bo dzieje się całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza

szlifierki lubię ale nie aż tak. zawsze chętnie obejrzę do obiadu czy tam leci sobie w tle ale gdybyś mnie zapytał kto wygrał albo kazał wymienić 5 zawodników to bym poległ xD

 

obejrzałem powtórkę Chin. raczej słaby wyścig. kilka akcji tylko i w sumie podium bez niespodzianek. więcej emocji było dzisiaj w WTCC.

za to ten moment 10/10 i najlepsze co się wydarzyło podczas tego GP:

 

http://youtu.be/d5ZR8QG_yv0

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...