Skocz do zawartości

The Strain - 2014 - Guillermo Del Toro - FX


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

odcinek bardzo spoko. coś przeczuwam, że w pierwszym sezonie pokażą epidemię na wiele większą skalę niż w książce skoro już przed

 

UWAGA SPOJLER Z KSIĄŻKI

 

incydentem na times square

 

 

pokazują

 

UWAGA SPOJLER Z NAJNOWSZEGO ODCINKA

 

stragoi atakujące w miejscach publicznych

 

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie no spoko odcinek i końcowa akcja też dała radę.

Jedno co mnie trochę szczypie w oczy to to, że Setrakian chyba zbyt dobrze się ma jak na 90-letniego dziadzia.

No ale może nie pił, nie kurzył, nie ćpał, nie użerał się z babami i nie miał konta na forumku, co pewnie zapewniło mu zdrowe życie w super kondysze.

Odnośnik do komentarza

xD

 

Już mogli w ogóle nie pokazywać mordy Mistrza bo wygląda słabo.

 

Zaczyna mnie nudzić ten serial, jak widzę starą tej argentyńskiej paniusi to krew mnie zalewa albo wątek rodzinki doktorka, prawdziwa moda na sukces

 

palą zwłoki ziomka po czym się ruchają i nagle wpada koleżanka mamusi nakrywając ich, full gimnazjum mode ;/

 

 

Naprawdę przydało by się trochę zdynamizować ten serial i skasować tą starą raszplę

Odnośnik do komentarza

chociaż odje.bali tego gacha żony hemingwaya to chociaż o jedną osobę mniej w tym czworokącie. ale synek ephraima jest bardzo ok, jak na aktora dziecięcego to super. stoll go specjalnie ściągnął po pozytywnych doświadczeniach z pracy na planie house of cards.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Ja to widzę tak że Strain powinno być większym stopniu serialem akcji survival-apokalipsy zombie-wampirów z gdzieś tam wiszącym, baśniowym motywem Mistrza a nie mdłym kinem familijnym z przebrzydłymi potworkami oklepanym do granic możliwości. Im dalej tym gorzej, bo to co na początku intrygowało zmieniło się papkę. W przeciwieństwie do takiego Knick który wiadomo że jest obyczajówką, i to zrealizowaną z pomysłem.

Odnośnik do komentarza

no spoko. z tym, że ja to widzę tak, że serial przynajmniej w założeniu miał przedstawiać panoramę co się dzieje z całym miastem w obliczu takiej masowej epidemii wampiryzmu przy jednoczesnym pokazaniu dramatów ludzkich i w takim wypadku wątki rodzinne są nie do uniknięcia. i tak akcji jest o wiele więcej niż w książce.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

jestem w połowie 8 odcinka, i sam nie wiem jak wytrzymuje ten gówniany serial, wszystko jest ch,ujowe albo nieoryginalne, najlepiej ten serial oddaje swojego ducha w  scenkach  gdy np. doktorek jednak zwraca sie do Zyda  o pomoc,  a pozniej przy kazdej rozmowie sie z nim kloci  ze gada bzdury i ze niemozliwe ze to wampiry, (pipi)a, co za shit. no i te szczesliwe zbiegi okolicznosci ze wszyscy sie spotkali na stacji

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To, że wszyscy się szczęśliwie spotkali na stacji, mnie zdołowało, akcje rodzinne głównych bohaterów to masakra, racja. 

 

Jednak poza tym, reszta trzyma się kupy,  jest kilka smaczków jak do tej pory(5 sezonów-super), potworki same w sobie są może i brzydkie i śmieszne, ale reszta postaci "z innego świata", czy jak to nazwać potworki w zaawansowanym stadium rozwoju xD, wygląda obłędnie, szczególnie w ujęciach z dystansu, wodzu ogólnie też jest całkiem spoko, a szczurołapa uwielbiam. <love>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...