Skocz do zawartości

The Strain - 2014 - Guillermo Del Toro - FX


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy temu...

 

Podmienili i jest z 10 razy gorszy od poprzedniego. Oby go szybko utłukli :/

 

oby bo pewnie bezie tak samo wku.rwiający jak stara w poprzednim sezonie

 

ślepych dzieci mi było szkoda ;/

 

 

 

 

eee tam właśnie to mi się najbardziej podobało. Lubię jak seriale wyłamują się ze schematu. W większości filmów czy seriali dzieci są nie do ruszenia. :)

Odnośnik do komentarza

Dzieciaka zmienili, też zauważyłem.

 

Historia o rumunie z gigantyzmem niezła (w sumie to w książce jest to pierwsza scena, w sensie babcia opowiadająca Abrahamowi o tym gościu), ale wyrzyganie zupki chińskiej na twarz było obrzydliwe i śmieszne zarazem.

 

Bez szału, ale faktycznie: dzieciaki ślepe wampirki mogą być niezłe.

Odnośnik do komentarza

Dzieciak od razu rzucił się w oczy, bo poprzedni wyjątkowo nie irytował (syndrom dzieciaka w serialu). Pilot był o niebo lepszy - tajemnica budowała klimat, teraz karty rozdano i mamy wesołą drużynę Scooby Doo na tropie wampirów. Raczej odpuszczę na rzecz innych produkcji.

 

PS rozwaliła mnie ta wiecznie głodna bestia w obcisłym kostiumie XD

Odnośnik do komentarza

Odcinek 2 taki se. Fajna akcja pod prysznicami ale tak za mało akcji za dużo pieprzenia. Dodatkowo dzieciak jeszcze bardziej irytuje mam nadzieję że w następnym odcinku połączy się z ukochaną mamusią.

 

Ja rozumiem że logiki nie ma co się spodziewać po serialu o wampirach ale myślę że ten bumistrz już powinien sam do gwardii narodowej dzwonić. Wiedzą już co się dzieje to czemu wojska nie ma i liczą na jednego kolesia z CDC :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

 

 

JAK MNIE TEN BACHOR WKURWIA :daddy:

 

 

 

stary wypił sok z gumirobaków i teraz bezie superhero xD

 

nińdzia wampirki i super misja roz(pipi)ana w 2 min xDDD

 

od wątku eldritch i tej lampucery rzyga mi się che

 

miałki odc ale przyszły odc zapowiada się napakowany akcją [zwiastun na końcu]

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Rozwala mnie klimat zagrożenia w tym serialu - wystarczy do scen żywcem wyciągniętych z Klanu dodać odgłos krzyków/strzałów w tle :pawel:

Coś ostatnio się nie przykładają do roboty - abstrahując od nonszalancji z jaką mordują białą bronią wampiry (nikt już się nie obawia noodli) czy jedynej niewyłysiałej w gronie krwiopijców - matki, w tym odcinku mamy Angela kuśtykającego na nie tę nogę oraz Waltza-wannabe, który w latach 60 nosi pięknie dopasowany slimowany gajer.

 

Takie tam czepianie się z mojej strony, bo już mnie ta kupa dobija. Zmarnowany potencjał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...