Skocz do zawartości

The Strain - 2014 - Guillermo Del Toro - FX


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy sezon ekranizacji trylogii o wampirach autorstwa del toro i chucka hogana już w lipcu na fx. w obsadzie m.in:

 

ernest hemingway:

 

100729coreystoll1.jpg

 

filch:

 

Filch_%26_mrs._norris-1-.jpg

 

i ten zimny sku.rwsyn z zagubionych:

 

tumblr_lbufhqVKmK1qa3znto1_400.jpg

 

pierwszy odcinek w reżyserii del toro, showrunnerem jest carlton cuse. twórcy obiecują skrupulatne trzymanie się książkowego orginału i bardzo naturalistyczny, niemal dokumentalny styl. serial trwać będzie od 3 do 5 sezonów.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

pierwszy odcinek całkiem spoko, satrakian obsadzony idealnie. tutaj wywiad z del toro i cusem między innymi nt. planów co do przyszłości serialu i naukowego podejścia do wampiryzmu:

 

http://spinoff.comicbookresources.com/2014/07/13/guillermo-del-toro-and-carlton-cuse-are-the-masters-of-the-strain/

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

dokładnie tak. potem plan jest taki żeby w zależności od feedbacku widowni (czyt. głównie wyników finansowych) pozwolić im rozszerzać lore (zapowiadają między innymi skakanie w czasie) albo po prostu zekranizować to mniej więcej 1:1.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem to ten serial ma zapewnione 5 sezonów. Innej umowy Del Toro nie chciał podpisywać, dlatego też jedyną stacją jaka zgodziła się na taki deal było FX.

 

Edit.

Pierwszy odcinek bardzo dobry, ogląda się niczym film. Podoba mi się też naukowe podejście do wampirów jako choroby. Pod względem wykonania mamy do czynienia z najwyższą klasą wśród seriali.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

jak dla mnie przecietnie, design potwora to jakis zart

 

masz na myśli samego mistrza czy ogólnie pomysł z wystrzeliwaną pijawą? wampiry w the strain mają kilka stadiów rozwoju, nosferatu z trumny ma kilkaset lat i bardzo fajne backstory. chociaż uważam, że spier.dolili trochę budowanie napięcia sceną w kostnicy ;(.

 

21298.jpg

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem to ten serial ma zapewnione 5 sezonów. Innej umowy Del Toro nie chciał podpisywać, dlatego też jedyną stacją jaka zgodziła się na taki deal było FX.

 

Edit.

Pierwszy odcinek bardzo dobry, ogląda się niczym film. Podoba mi się też naukowe podejście do wampirów jako choroby. Pod względem wykonania mamy do czynienia z najwyższą klasą wśród seriali.

gdzie masz to info o 5 sezonach?
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...