Skocz do zawartości

The Strain - 2014 - Guillermo Del Toro - FX


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej plusem 11 odcinka był brak synalka. Także propsy. Generalnie myślałem, że naziol załatwi moją blondyne (jako ze na necie wyczytałem ze jej nie ma w książkach) a tu lipa. Odcinek w sumie zły nie był ale czegoś mocniejszego mu brakowało. Dostaliśmy za to niepotrzebną retrospekcje Naziola. Po co na co to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze 10 minut to powrót do przeszłości (Boże czy dziś każdy serial musi przez to przechodzić ?!), syn doktorka i blondyna, którą dopiero co uratowali a juz odchodzi do swojej les przyjaciółki. Jako że jej nie ma w książce ma jeszcze 30 minut by wrócić do ekipy bo inaczej bede żałował, ze Naziol jej nie zabił w poprzednim odcinku. Byłby wiekszy fun.

Odnośnik do komentarza

Już? To chyba będzie mega finał albo totalna klapa. Bo póki co w całym sezonie żadnego pier.olnięcia nie było. Tak się ślizgają po tematach... Książka, mistrzu, Gus i jego wampirzy koledzy, badass ze starożytności, szczepionko-wirus, politycy, wampirszwab, multimilioner, który coś kręci niewiadomo po co. I każdy ma znaleźć jakieś kluczowe miejsce w finale? Będzie to trwało chociaż 1,5h?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

nuda w finale

 

licytacja książki  XD

 

durny dzieciak japierdl niech go ku.rwa zabiją

 

wampimamuśia dostała z pięć strzałów ze srebrnej maczety ale nic jej nie było XD

 

śmierć Nory co to miało być?

 

Mistrz superziomek pojawia się, wypija lambadziare Eldridża i sprawy załatwione XD

 

skąd stary i szczurołap mieli łajbę?

 

Ejkorst taki kozak a księgi murzynkom zabrać nie umiał co nie XD

 

jedyny ciekawy motyw budowa 'fabryki' przez niemca

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 Kowal :

 

 

 

nuda w finale. Amerykański patos był ? Był.

 

licytacja książki  XD Speedrun eBay na żywo.

 

durny dzieciak japierdl niech go ku.rwa zabiją. Synek .... ogólnie od Walking dead mam awersje do dzieci.

 

wampimamuśia dostała z pięć strzałów ze srebrnej maczety ale nic jej nie było XD Też mnie to boli.

 

śmierć Nory co to miało być? To była tragedia.

 

Mistrz superziomek pojawia się, wypija lambadziare Eldridża i sprawy załatwione XD. I dobrze. Nie lubiłem tej aktorki w AHS tutaj też jakoś nie bardzo podeszła.

 

skąd stary i szczurołap mieli łajbę? Ukradli.

 

Ejkorst taki kozak a księgi murzynkom zabrać nie umiał co nie XD Za dużo czarnuchów, choć myslę że by sobie poradził.

 

jedyny ciekawy motyw budowa 'fabryki' przez niemca.  Też mi się podoba ta "hodowla owiec".

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

 

3. sezon startuje dopiero 28 sierpnia. Coś jakoś późno - wydawało mi się, że do tej pory sezony zaczynały się jakoś na początku lipca. Anyway, średnio czekam, jest co oglądać :)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Ano, taki sobie średniacki serialik. Nic wybitnego, ale oglądałem bez specjalnego męczenia i przymuszania się. Też liczę, że to już ostatni sezon, bo cała ta walka z plagą i dziadka z Masterem robi się już niemiło przeciągana.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...