Skocz do zawartości

Top 10 gier na Vitę


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, na vicie wbrew wrednym opiniom gier jest całkiem sporo więc można pochwalić się komu co najbardziej przypasowało na tym sprzęcie

 

Moja dziesiątka - gryzlem się jeszcze z gravity rush,velocity ultra i lumines ale ostatecznie wylądowały poza listą

 

1. killzone mercenary
2. wipeout 2048
3. rayman legends
4. quacamelle
5. litte big planet vita
6. tearaway
7. dragons crown
8. persona4golden (jestem w trakcie przechodzenia wiec moze urosnie)
9. super sturdust delta
10. uncharted

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

1. Lego LOTR - pierwsza gra Lego w jaką grałem i zakochałem się w tym tytule mimo fatalnej grafiki
2. Uncharted: Golden Abyss
3. Little Big Planet
4. Rayman Origins
5. Wipeout 2048
6. Gravity Rush

7. Mortal Kombat

8. Lumines

9. Unit 13

10. Motorstorm RC

Z tym, że nie grałem jeszcze w takie tytuły jak Killzone, Rayman Legends, Tearaway i wiele, wiele innych. No i jeszcze Soul Sacrifice nie brałem pod uwagę, bo się zaciąłem prawie na samym początku, Oddworld: Strangers Wrath podobnie, a obie na pewno wyrzuciłyby dwie ostatnie gierki.
 

Odnośnik do komentarza

1. Lego LOTR - pierwsza gra Lego w jaką grałem i zakochałem się w tym tytule mimo fatalnej grafiki

2. Uncharted: Golden Abyss

3. Little Big Planet

4. Rayman Origins

5. Wipeout 2048

6. Gravity Rush

7. Mortal Kombat

8. Lumines

9. Unit 13

10. Motorstorm RC

 

 

na PS3 dostanę:

 

- motorstorm

- unit 13

- mortal kombat

- wipeout

- rayman origins

- LBP

- uncharted

- Lego LOTR

 

 

oczywiście wersje gier troszkę inne, skonwertowane, ale suma sumarum są to te same tytuły :)

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

1. Zero Escape: Virtue's Last Reward

2. Dragon's Crown

3. Persona 4 Golden

4. DJ MAX TUNE

5. LUMINES

6. Guacamelee

 

Na reszte indykow nie mam czasu, ale wiem, ze ownuja czache i w koncu sie za nie zabiore.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

 

1. Lego LOTR - pierwsza gra Lego w jaką grałem i zakochałem się w tym tytule mimo fatalnej grafiki

2. Uncharted: Golden Abyss

3. Little Big Planet

4. Rayman Origins

5. Wipeout 2048

6. Gravity Rush

7. Mortal Kombat

8. Lumines

9. Unit 13

10. Motorstorm RC

 

 

na PS3 dostanę:

 

- motorstorm

- unit 13

- mortal kombat

- wipeout

- rayman origins

- LBP

- uncharted

- Lego LOTR

 

 

oczywiście wersje gier troszkę inne, skonwertowane, ale suma sumarum są to te same tytuły :)

 

o czym ty chłopie do mnie i do innych rozmawiasz - Unit 13 na PS3 -- skonwertowany uncharted motorstorm lbp i wipeout -- ja pijeje, troche wiedzy praktycznej by Ci się przydało.

 

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że te wszystkie gry które wymieniacie mogę również kupić na duże konsole a nawet PC.

kolejny z ciemnogrodu. na pc i ps3 mozesz zagrac w lego lotr,raymana,qucamelle,dragons crown, motorstorm rc, mortal kombat czy sporo indykow. Wipepout 2048, lbp vita, killzone mercenary czy uncharted golden abyss to dedykowane nowe odlosny exkluzywne do vity. To tak jakbym napisal ze po co mi Ps4 i po co mi kupowac killzone shadow fall jak to samo mam na ps3 a sf to po prostu port wersji z ps3 z lepsza grafa.

 

to nie sa skonwertowane, troszke inne porty gier z ps3, to calkowicie nowe czesci, nowe odlony, kontynuacje itp. Nie maja nawet grama zawartosci i tresci skonwertowanej z ps3, za wyjatkiem enginu jak np lbp czy killzone(chodza na tym samym silniku graficznym co wersja z duzych konsol)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

chłopie, widocznie mam troszkę większe oczekiwania i wymagania wobec konsoli od Ciebie i nie dam sobie wcisnąć takieg kitu. Nie interesują mnie gry w 70% procentach identyczne do tych które niedawno ukończyłem na innych sprzętach. Uncharted nie dość, że uważam za przekalkowaną grę to jeszcze wykastrowaną.

 

Jedynie LBP na Vitę daje radę a reszta mnie w ogóle nie interesuje.

 

 

@up 

 

no co do shadow falla na PS4 to dokładnie tak, masz rację. SF to jedynie lepsza grafika względem KZ3. Czy coś pominąłem?

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

 

 

@up 

 

no co do shadow falla na PS4 to dokładnie tak, masz rację. SF to jedynie lepsza grafika względem KZ3. Czy coś pominąłem?

Tak pominąłeś. Ma lepszego, dłuższego singla oraz znacznie lepsze multi. To tak po krótce.

 

 

Taki LBP czy Uncharted to dla niektórych najlepsze części serii...

Odnośnik do komentarza

Moje top 10 gier na Vitę:

 

1. Uncharted Golden Abyss
2. Gravity Rush
3. Killzone Mercenary
4. Assassin's Creed 3 Liberation
5. Dead or Alive 5+
6. Wipeout 2048
7. Sly Cooper Thieves in Time
8. Soul Sacrifice
9. Rayman Origins
10. Street Fighter x Tekken

 

Nie wykluczam że niebawem coś się zmieni, bo jest jeszcze parę tytułów które chciałbym ograć ale jakoś dotąd nie było okazji (Persona, Dragons Crown, Tearaway, Rayman Legends, Broken Sword), plus kilka niezłych tytułów które wyjdą w najbliższym czasie (Ys, Toukiden, FFX).

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Moje Top 10:

 

1. Killzone Mercenary - najlepsza strzelanka

2. Persona 4 Golden - najlepszy RPG

3. FFX/X-2 - klasyk

4. Ratchet & Clank Trilogy - klasyk i miła gierka (z resztą jeden z lepszych remasterów)

5. God of War HD Collection - klasyk i światna gra

6. Dragon Ball Z: Battle of Z - lubię to uniwersum i sama walka (mimo MONOTONNOŚCI) daje radę

7. Uncharted: Golden Abyss - jedna z lepszych AAA na Vite - i jedna z lepszych za razem

8. Borderlands 2 - jedna z dłuższych gier na Vite i (mimo paru błędów) jeden z najlepszych portów

9. Metal Gear Solid HD - klasyk!

10. Need for Speed - w miarę fajnie się jeździ

Odnośnik do komentarza

Ciezko mi skolejkowac, wiec kolejnosc raczej przypadkowa:

 

1. Persona 4 Golden

2. Virtue's Last Reward

3. Danganronpa 1

4. Tales of Hearts R

5. Muramasa

6. Dragon's Crown

7. Tearaway

8. Gravity Rush

9. Rayman Legends

10. Everybody's Golf

 

Oczywiscie lista powstala jedynie w opaciu o gry, ktore przeszedlem, za jakis czas sie pewnie nieco zmieni :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...