Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

jaki potencjał :yao: ta gra może na ps2 by coś zdziałała ale nie w obecnych standardach. niech się bugami nie tłumaczą, po prostu wypuścili (pipi) i niech się z tym pogodzą. za piątaka można sprawdzić ale i tak na drugim koncie żeby przypału na głównym nie było.

 

nie wiem czytałeś jakąś recke tej gry? 

Odnośnik do komentarza

Nie dość, że na polskim koncie nie można kupić dodatków do dwójki ME, to jeszcze dostępny komplet do trójki prawie stówę kosztuje, i to po przecenie... No ja pierdzielę. Swoja drogą, mogliby wydać jakieś GOTY ze wszystkimi możliwymi dodatkami na płytach, bo cyfrowo i tak niektóre regiony nie dostaną.

Odnośnik do komentarza

mi nie zbanowali. Ja swego czasu zrobiłem dodatkowe konto na ambasade w uk . Kupiłem dodatki i grałem na swoim podstawowym koncie :) Pamiętaj jednak że dodatki działają tylko z wersją angielską a nie tą sprzedawaną w polsce dubbingowaną! 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

To są wszystkie gry? Bo szczerze mówiąc lista nie powala. No i przy cenach, które są na Marketplace taniej opłaca się kupić płytkę. Jak dla mnie ciekawie wygląda tylko promocja na bundla "Metro Redux" - wyjdzie 25zł za dwie gry. Reszta albo była kiedyś taniej, albo to wciąż te same ceny co przy cotygodniowych promocjach. Na X360 jest trochę lepiej, ale tez bez szału. Co Waszym zdaniem warto brać pod względem ceny?
Zawsze taniej kupi się płytę. Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

W Polsce digitale mają stosunkowo wysokie ceny, a gry pudełkowe na XOne często zalegają w magazynach, więc lepsze promocje pojawiają się na fizyczne nośniki. Nie ma w tym nic zaskakującego.

 

Z innej beczki: można wyrwać za darmo grę Joy Ride Turbo dostępną na X360 i XOne w ramach wstecznej kompatybilności. Wystarczy wykonać kilka prostych kroków zawartych w poniższym linku. U mnie wszystko zadziałało, grę mam już na swoim koncie :)  

 

https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/4r2a9y/psa_free_joy_ride_turbo_game_for_the_xbox_one/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...