Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie chociaż dzieciaki będą miały radochę, bo Lego Harry Potter wpadł na dysk, 2 części za 35 zł to złoty interes. Używki jednej za taką kwotę nie mogłem znaleźć. Resztę wyprzedaży olałem, na X360 mam już praktycznie wszystko, co chciałbym mieć. Brakuje mi może 2-3 tytułów do bycia w pełni szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Nie za szybko, za duży backlog, również na innych platformach. Prawdę mówiąc nawet mnie do kolejnej generacji nie ciągnie, jedyny dla mnie tytuł wart uwagi to Wiedźmin 3, nic więcej na razie dla siebie nie widzę, poza tym samochód teraz priorytetem, a nie gierki dla dzieci :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

nowa oferta w DwG

 

Xbox One

    Fallout 4 - 206,66 zł
    Fallout 4 Deluxe Edition - 407,14 zł
    Forza Motorsport 6 Standard Edition - 199,19 zł
    Forza Motorsport 6 Deluxe Edition - 263,49 zł
    Forza Motorsport 6 Ultimate Edition - 334,79 zł
    EA SPORTS NHL16 - 95,37 zł
    Dishonored Definitive Edition - 81,00 zł
    Hyperdrive Massacre - 23,44 zł
    Lovely Planet - 23,44 zł
    Spy Chameleon - 9,00 zł

Xbox 360

    Teenage Mutant Ninja Turtles - 32,25 zł
    TMNT: Danger of the Ooze - 62,53 zł
    TMNT: Out of the Shadows - 18,14 zł
    Remember Me - 24,99 zł
    Street Fighter 3 Online Edition - 21,99 zł
    EA SPORTS NHL Legacy Edition - 59,39 zł

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Stół Civil War do Pinball FX2 jest za 6 zł w promocji (-50%).

I jak ten stół? A działa jeszcze myk, że kupując na X360 na XOne jednocześnie jest do ściągnięcia? Ja mam chyba ze 20 stołów i żadnego osiągnięcia. Chyba na starej generacji były acziki łatwiejsze.
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ściągnij na Xone i sobie pobierz te co kupiłeś na X360.

 

Moim zdaniem stół trochę dziwny, bo kule ze ścieżek spadają w taki sposób, że nie wiadomo do końca czy lecą na lewego czy prawego flipera, do tego spadają praktycznie na jego sam koniec. Nie wiem czy taki był zamysł, ale to trochę denerwujące.

 

Na X360 było więcej osiągnięć na każdy stół. Tu są osiągnięcia na podstawowe i tylko po jednym na każdy nowy.

Odnośnik do komentarza

No to już zrobiłem dawno... Transfer X360 na XOne. Chyba jest dalej możliwość każdego stołu nowokupionego ze starej gen na nową. W drugą stronę nie działa. Ale czy ja jeszcze w to będę grał na starym klocu??? :/

Chociaż jak piszesz że stół dziwny to może odpuszczę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...