Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

A w Deals with Gold m.in. GOTY Inkwizycji, Tropico 5:

https://majornelson.com/2016/12/26/this-weeks-deals-with-gold-and-spotlight-sale-70/

 

Czyli też bez szału, chociaż tą Inkwizycję kupię, mimo wszystko RPG z contentem na wiele godzin za 35zł. 

 

Podstawowa wersja Inkwizycji jest w EA: Access z tego co pamiętam, więc jak chcesz tylko przejść, to miesiąc subskrypcji wyjdzie najtaniej.

Odnośnik do komentarza

Mnie Unravel nie spasiło gdy był trial w EA access. A platformówki dość lubię - Limbo, Inside, Raymany i Runner 2 to najlepsze w co grałem tej i poprzedniej generacji.

 

Jak coop w tym Blobie? Ogólnie gamplaye na yt nie urywają. Niby kusi a czuję że nie przypasuje mi.

Odnośnik do komentarza

Polecam Unwriten tales 2 ! za 25 zł taka gra  no kto nie weźmie ten trąba .

Zaopatrzyłem się. Jakby co, będziesz bulił jak Figusiowi za Dead Rising.

 

E: Up: Bartek ma rację, a Hum blefuje :lapka:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Mi tam bardzo przyjemnie skakało się Włóczkiem. Świetne widoki, uroczy główny bohater, dobra muzyka. Warto spróbować.

 

Też zastanawiam się nad tym Unwriten Tales 2.

 

Myślę też nad DA. Podstawę kiedyś ograłem, warto brać dla samych dodatków? Dobre one są?

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Mnie Unravel nie spasiło gdy był trial w EA access. A platformówki dość lubię - Limbo, Inside, Raymany i Runner 2 to najlepsze w co grałem tej i poprzedniej generacji.

 

Jak coop w tym Blobie? Ogólnie gamplaye na yt nie urywają. Niby kusi a czuję że nie przypasuje mi.

Nie próbowałem w co-opie. Graficznie nie zestarzał się tak bardzo. Przypomina trochę gry z Nintendo i trochę Viva Piñata.

Odnośnik do komentarza

 

Polecam Unwriten tales 2 ! za 25 zł taka gra  no kto nie weźmie ten trąba .

Zaopatrzyłem się. Jakby co, będziesz bulił jak Figusiowi za Dead Rising.

 

E: Up: Bartek ma rację, a Hum blefuje :lapka:

 

W tym przypadku jestem pewny na 100 % :D W końcu sam grałem i w 1 i drugą część . Jak lubiłeś monkey island i inne humorystyczne przygodówki z tamtych lat to tu masz to samo ale z gagami popkulturowymi i growymi naszych czasów :)

Odnośnik do komentarza

 

A w Deals with Gold m.in. GOTY Inkwizycji, Tropico 5:

https://majornelson.com/2016/12/26/this-weeks-deals-with-gold-and-spotlight-sale-70/

 

Czyli też bez szału, chociaż tą Inkwizycję kupię, mimo wszystko RPG z contentem na wiele godzin za 35zł. 

 

Podstawowa wersja Inkwizycji jest w EA: Access z tego co pamiętam, więc jak chcesz tylko przejść, to miesiąc subskrypcji wyjdzie najtaniej.

 

Wiem, ale znając mój styl gry w RPGi, to w miesiąc bym się nie wyrobił nawet z podstawką, poza tym to jest raczej gierka, którą wolałbym mieć na stałe.

 

W zakładce z przecenami zimowymi jest coś w stylu "najlepsze okazje 1. tygodnia", mam rozumieć, że będzie w czwartek drugi rzut promocji?

Odnośnik do komentarza

Czasem się zastawiam czy oni te promocje to w ogóle traktują serio czy tylko robią to dla picu. Bo jakie oni tam mogą przychody na tym mieć w takim kraju jak nasz. Jak większość tych gier w pudle można taniej wyłapać. Podziwiam ich upór we wciskaniu tego badziewia - edycji gier super deluxe edyszon sprzed roku za cenę typu 250 zeta. Super.

Odnośnik do komentarza

Musiałeś coś kupić. Inaczej by maciek o tym nawet nie wspomniał i za to go tu tak cenimy.

 

E: Dzwonił maciek, miał na myśli ogół graczy, a nie ciebie, widzisz, upiekło ci się.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Są powiązane ale można i to bardzo:) Gra to kontynuacja ale luźna. Znaczy są nawiązania fabularne i jest chronologiczna ciągłość ale historia nowa i inna od tej z pierwszej części. To troszkę jak zabójcza broń 1 , 2 lub 3 (mam nadzieję że widziałeś) . Dochodzą bohaterowie nowi w drugiej części a relacje niektórych bohaterów są rozwijane też antypatie. Nie wszystko jest wyjaśnione czemu ktoś nie lubi kogoś ale szybko złapiesz o co chodzi i z dialogów można wywnioskować.  Po 1 h już będziesz oblatany w świecie:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...