Skocz do zawartości

Marketplace


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam nad Saints Row IV: Re-Elected & Gat out of Hell? Warto? I czy byłby ktoś chętny do coopa?

Jak nie grałeś bierz. Pal licho jak działa na x360 też klatkowało czasami. Sama gra jest świetna. Ja się bardzo dobrze bawiłem. Duże pokłady absurdalnego humoru. Keith david. Ratowanie planety przy aerosmith. Walka z kosmitami. Absurdalne dialogi. Stan bush. What is love w idealnym miejscu i momencie;)

 

 

 

Sam bym kupił jeszcze raz gdybym nie miał tyle gier w backlogu.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ja mam to samo konto na windowsie i konsoli.. Po prostu z linka http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Xbox-Digital-Gift-Card/productID.289171900 kupiłem gifta 10$

na stronie xbox.com w lewym dolnym rogu zmieniłem region na USA i dałem redeem code. Dodało mi 10$ i również z regionu USA na stronce zakupiłem obcego za 10$. Na konsoli mam region PL, więc jak włączyłem konsolę to w zakładce do instalacji nie miałem Aliena, tylko Obcego, 8 pasażer Nostromo. Nie bawiłem się w zakładanie dodatkowego konta na US.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kupiłbym tego Obcego, ale mam już tyle zaległości na kilku platformach, że postanowiłem, iż nie kupię żadnej kolejnej gry jak nie przejdę jakiejś znaczącej części backloga. Bez względu na to jakie będą promocje.

 

Mam zakupy z głowy na 3 lata  :reggie:

Odnośnik do komentarza

Kriss dzięki za patent. Kupiłem dolary podpinając kartę do pp. A kombinowalem jak głupi jak kupić Lego Barman z USA za 6,6$... Doładowałem konto 7$ i... promocja się właśnie skończyła ;(

Szkoda, że bie wiedziałem że pp bierze prowizję 1$. To może kupiłbym więcej $.

Dziwne bo aplikacja ing powiadomiła mnie, że pobrało mi osobno tego dolara a na koncie tego nie widzę :/ Nie mam konta dolarowego.

 

Btw - czy podstawowa wersja Aliena ma ten dodatek Nostromo? Czy tylko ta droższa.

 

PS. Wyszło mi jakoś 3,64 za dolara. + ten 1$ którego na razie nie widzę.

PS2. Jednak 4,02 za dolara bo miałem jakieś centy na PP.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie lepiej podpiąć kartę bezpośrednio pod konto na XBL zamiast bawić się w podpinanie karty najpierw pod PayPal, doładowanie konta i później płacenie tak na XBL? :P

 

PS. Jak płacisz ze zwykłego konta kartą to zawsze będziesz miał wysokie spready na poziomie ok 9-10%, dlatego waluty zawsze wyjdą drożej. Musisz sprawdzić na stronie banku jakie mają przeliczniki.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Kupiłbym tego Obcego, ale mam już tyle zaległości na kilku platformach, że postanowiłem, iż nie kupię żadnej kolejnej gry jak nie przejdę jakiejś znaczącej części backloga. Bez względu na to jakie będą promocje.

 

Mam zakupy z głowy na 3 lata  :reggie:

Ja to samo, jeszcze niedawno kupiłem WiiU, które łapie kurz. Alien leży z 10 miesięcy w folii na półce, gry z EA Access, ostatni epizod Life is Strange, Thief z GwG, dodatek do Wiedźmina i pewnie jeszcze z 10 gier ma dysku :P
Odnośnik do komentarza

Nie lepiej podpiąć kartę bezpośrednio pod konto na XBL zamiast bawić się w podpinanie karty najpierw pod PayPal, doładowanie konta i później płacenie tak na XBL? :P

 

PS. Jak płacisz ze zwykłego konta kartą to zawsze będziesz miał wysokie spready na poziomie ok 9-10%, dlatego waluty zawsze wyjdą drożej. Musisz sprawdzić na stronie banku jakie mają przeliczniki.

No do konta USA się nie da. Pyta o adres usa i z tego co wiem transakcje nie przechodzą bo nie bedzie się zgadzać z danymi karty. Na XBL to samo. Dziś próbowałem. Nawet przez PP.
Odnośnik do komentarza

Ja mam to samo konto na windowsie i konsoli.. Po prostu z linka http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Xbox-Digital-Gift-Card/productID.289171900 kupiłem gifta 10$

na stronie xbox.com w lewym dolnym rogu zmieniłem region na USA i dałem redeem code. Dodało mi 10$ i również z regionu USA na stronce zakupiłem obcego za 10$. Na konsoli mam region PL, więc jak włączyłem konsolę to w zakładce do instalacji nie miałem Aliena, tylko Obcego, 8 pasażer Nostromo. Nie bawiłem się w zakładanie dodatkowego konta na US.

Moze i lamerskie pytanie, ale jak zakupiłeś ten gift card? Próbowałem paypalem, ale tam również trzeba podać adres US.

Odnośnik do komentarza

 

Ja mam to samo konto na windowsie i konsoli.. Po prostu z linka http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Xbox-Digital-Gift-Card/productID.289171900 kupiłem gifta 10$

na stronie xbox.com w lewym dolnym rogu zmieniłem region na USA i dałem redeem code. Dodało mi 10$ i również z regionu USA na stronce zakupiłem obcego za 10$. Na konsoli mam region PL, więc jak włączyłem konsolę to w zakładce do instalacji nie miałem Aliena, tylko Obcego, 8 pasażer Nostromo. Nie bawiłem się w zakładanie dodatkowego konta na US.

Moze i lamerskie pytanie, ale jak zakupiłeś ten gift card? Próbowałem paypalem, ale tam również trzeba podać adres US.

 

kupiłem swoim paypalem. CO prawda chwilę prędzej próbowałem dodać paypala do płatności z regionu US, więc dałem adres z USA, ale odrzucilo ,bo karta nieodpowiednia do regionu.

Ten adres dałem Address Line 1 - 12 The Green

Address Line 2 – blank

City - Newark

County/Region - DE

Country/Region - United States

Postcode - 19717

Telephone - 302 8311141

CO prawda i tak poszło paypalem, dostałem kodzik na maila i odebrałem na amerykańskiej wersji sklepu.

 

 

PS. Jak kupujecie z Rosji? tez giftcard ze strony Microsoftu i odbieracie na xbox.com ? Nie potrzeba vpnów/adresu z Rosji ?

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

 

PS. Jak kupujecie z Rosji? tez giftcard ze strony Microsoftu i odbieracie na xbox.com ? Nie potrzeba vpnów/adresu z Rosji ?

 

Dobra już tłumaczę jak dostać order virtuti cebulari:

1) Ściągasz wtyczkę do Chrome (polecam Hide my IP Pro) i ustawiasz IP na Rosję, dalej zmieniasz region na Rosję ( www.xbox.com/Shell/ChangeLocale ).  W tym rozszerzeniu (hide ip) zakładasz darmowe konto trial.

2) Zmieniasz IP na Moskiewskie po czym wchodzisz na rosyjską stronę Xboxa one (najlepiej mieć na chromie ustawiony HIDE IP na ruskich, a potem wejść na xbox live w trybie incognito - czasem stronka zapamiętuje, że jesteś Polaczkiem i wywala i tak ceny w ZŁ).

3) Szukasz wybranego produktu, klikasz zakup i wpisujesz te dane  (nie odzwierciedlają dokładnie sklepu xbox, ale wypełniasz analogicznie):

 

Первая строка адреса - Address Line 1 - Kalanchevskaya ulitsa / 1st Line of yours

Вторая строка адреса - Address Line 2 - 21/40 / blank

Город - City - Mockba / Moscow

Регион - County /Region - Blank

Страна или регион - Country / Region - Russia

Почтовый индекс - Postcode - 107078

Номер телефона - Phone - 749 6456789

 

Dodajesz kartę i płacisz biggrin.png

 

Alien wyszedł 21 zł, DLC do FH2 9,50 a Ori 17zł. 

Wczorajszy pakiet gier TT kosztował jakieś 77zł (z Polskich 100), ale nie brałem bo większość i tak mam.

Co ciekawsze gierki:

Elite: Dangerous - 64zł

Legend of Kora 13,70

Sleeping Dogs x1 21,70

Pakiet wszystkich bogów w Smite (45zł - to przechodzi też chyba na PC biggrin.png)

Nowy AC 140

Diablo 3 z dodatkiem 77zł

 

Jutro LiS za około 18zł

Edytowane przez Starh
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...