Skocz do zawartości

Euro 2016 Francja


Rekomendowane odpowiedzi

 

W takim razie zostaje ci tylko to: http://www.ipla.tv/pakiet/EURO2016#/description

 

Płacą po 250zł za gierki na 8h, a tu szkoda stówki na cały miesiąc piłki na najwyższym poziomie. 

 

Zajrzyj na fanpage ipli, kolega na necie 1gb nie mogl w spokoju meczu obejrzec bo zacinki co chwila, albo spadek jakosci obrazu do 240p.

 

O a myślałem, że to tylko u mnie. Wczoraj na Niemcy - Ukraina tak się w(pipi)iłem na iple, że szukałem streamów na meczyki.pl xd ogólnie nigdy więcej nie wykupię tego gówna.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy, którzy mówili, że Szwecja to tylko Zlatan i 10 słabych kolesi, byli w błędzie. Jest jeszcze Cieran Clark.

 

 

Szczerze? Po sezonie klubowym te turnieje międzynarodowe to coraz bardziej rozczarowująca padaka. W ciągu doby widzieć, jak zachowawcze podejście wyłącza z meczu takie postaci jak Lewandowski, Zlatan, Aduriz i Kyle Lafferty - łamie serce.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No i teraz jeden z niewielu prawdziwych hitów fazy grupowej, Belgia - Włochy.

 

Courtois - Ciman, Vermaelen, Verthongen, Alderweireld - Witsel, Fellaini, Naingollan, Hazard, De Bruyne - Lukaku

 

Buffon - Barzagli, Chiellini, Bonucci - Darmian, Candreva, De Rossi - wygląda na zaje'bisty skład, nie? To teraz patrzcie na reszte xD

 

Parolo, Giaccherini - Eder, Pelle

 

 

Wilmots postanowił zagęścić środek pola, ale w przypadku jak Hazard zawiedzie (a zdarza mu się to w każdym ważnym spotkaniu) a de Bruyne nie będzie ogarniał na prawej stronie i zostanie przesunięty na środek to nie będzie za dużego pola manewru. Jest niby Carrasco czy Mertens, ale brakuje kogoś z dwójki Mirallas, Chadli, zdecydowanie. Mógł sobie darować Benteke i powołać kogoś z nich.

 

Z kolei Włosi muszą liczyć na swoją żelazną defensywę i jakieś przebłyski z przodu, ale dominacji z ich strony nie oczekujmy.

Odnośnik do komentarza

Nie tyle dobry, ale odkąd odszedł z Sunderlandu to odżył. Zresztą ten sam Giaccherini grał sporo w 2012 na euro i doszli do finału ;) Giaccherini to ulubieniec Conte, poza tym nie było innego wyboru po prostu. Może Motta co najwyżej.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Sporą sensacją nazwałbym obecność Laurent Cimana - jednego z bardziej chyba anonimowych graczy w jednej z najbardziej wypełnionych gwiazdami drużyn. Uznawałem za żart pojawienie się go ostatnio w sparingu po pięciu latach przerwy, a tymczasem zaczyna mecz na Euro. W życiu nie widziałem meczu MLS więc nie wiem, na co go stać. Może dobry.

 

Skład Włochów raczej normalny, trzeba się było dziwić ze dwa lata temu. Eder i Pelle to chyba najlepiej sprawdzający się dobór napastników z bodajże stu, jakich próbowano przez ostatnie lata.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W MLS nie istnieje coś takiego jak gra w defensywie, więc moim zdaniem ten Ciman to pomyłka, IMO powinien grać brat Lukaku.

 

Śmieszne też że Wilmots rozdzielił dobrze prosperujący duet z Tottenhamu, czyli Vertonghen - Alderweireld żeby wepchnąć nie grającego w Barcelonie Vermaelena.

Odnośnik do komentarza

W MLS nie istnieje coś takiego jak gra w defensywie, więc moim zdaniem ten Ciman to pomyłka, IMO powinien grać brat Lukaku.

 

Śmieszne też że Wilmots rozdzielił dobrze prosperujący duet z Tottenhamu, czyli Vertonghen - Alderweireld żeby wepchnąć nie grającego w Barcelonie Vermaelena.

 

 

Ej koleś, ale pomyślałeś kiedyś, że grają reprezentacje, a nie kluby tych piłkarzy? Ciągle przywołujesz sytuacje z klubów gdzie grają, ale to są inne ekipy. Belgia od bodaj 8 czy 10 lat używa Vertonghena na lewej flance i prawie tak samo długo Alderweirelda na prawej i sporo dobrej gry i dobrych wyników tak osiągnęła. Tottenham tyle lat temu w ogóle istniał? Jakby mieli klasowych bocznych to może by tak nie robili, a tak jest nieopierzony Lukaku i... jak on się nazywał... niejaki Laurent Ciman. Na pewno trener sprawdzał na zgrupowaniach tego Cimana i nie bez powodu go wystawia, zresztą pierwszy kwadrans przyzwoity w jego wykonaniu. Pachnie jakby miał zaskoczyć jeszcze Darmiana w którymś momencie.

 

Blondi Fellaini > blondi Ramsey

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Sporo ludzi w internecie się dziwi, że Belgia to nie Tottenham. No ale od lat tak grają, wystawiają najlepszych piłkarzy. Alderweireld to taki trochę naciągany prawy, ale Vertonghen grał latami na lewej obronie, a niektórzy reagują jakby Hazarda wystawiali na bramce. Wielu z nich nigdy nie widziało na oczy Denayera na prawej, ale są przekonani, że dla dobra Tottenhamu trzeba. Dla mnie Denayer na prawej to ciężka sprawa. Może wejdzie na środek jeśli wypadnie im jeszcze jeden stoper.

 

Póki co wszystko z tyłu Belgia robi dobrze, mecz zaczyna wręcz przypominać ten hiszpański. Brakuje tego jednego momentu geniuszu, jednego wymierzonego zagrania z przodu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Sporo ludzi w internecie się dziwi, że Belgia to nie Tottenham. No ale od lat tak grają, wystawiają najlepszych piłkarzy. Alderweireld to taki trochę naciągany prawy, ale Vertonghen grał latami na lewej obronie, a niektórzy reagują jakby Hazarda wystawiali na bramce. Wielu z nich nigdy nie widziało na oczy Denayera na prawej, ale są przekonani, że dla dobra Tottenhamu trzeba. Dla mnie Denayer na prawej to ciężka sprawa. Może wejdzie na środek jeśli wypadnie im jeszcze jeden stoper.

 

Póki co wszystko z tyłu Belgia robi dobrze, mecz zaczyna wręcz przypominać ten hiszpański. Brakuje tego jednego momentu geniuszu, jednego wymierzonego zagrania z przodu.

 

Wiem jak wyglądała obrona Belgii w ostatnich latach, że grali po bokach ŚO, ale skoro Vermaelen tak mało grał w tym sezonie, a współpraca duetu z Tottenhamu układała się tak dobrze, to chyba roszada w postaci młodego Lukaku na LO (który grał trochę w eliminacjach i nawet asystował bratu), przesunięcia Vertsa do środka i zostawienia Cimana na PO nie byłaby bardzo nielogiczna? I nie chodzi mi o sam Tottenham, bo wtedy ubiegałbym się o to żeby grał Dembele który zaliczył niesamowity sezon, ale gra Fellaini który jest dla tej reprezentacji przydatniejszy i to normalne.

 

NO ELO BUTT, JAK TAM GIACCHERINI  ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...