Skocz do zawartości

Battlefield - ekipa :)


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

...ale swoja szosą Gesior, to nie wiem czy zwrociles uwage, ale sam na psn jestes MG77MG  ;) gdybym mial sie do Ciebie zwracac per "emgiesiedemdziesiatsiedememgie" to chyba zupelnie byl wysiadl   ;) Przy tym nawet "PRQc" czy "Pryxfus" to pestka  :D

W ogole pierwsza osoba stad, z ktora gralem, to chyba byl Pryx, Kaczor albo Kozbinio, no i raz na poczatku pykamy sobie i nagle pada "o, Gesior dolaczyl", na co ja otwieram score boarda i gapie sie kurna, czytam, przegladam- nasza druzyne, tamta druzyne, z gory na dol i z powrotem, ale za wuja nie widze zadnego "Gesiora"! Pamietam, ze lekko zbaranialem wtedy  :D

 

Kabotyna z kolei na Kaspijskiej (chyba w okolicach "D") pierwszy raz spotkalem- przedstawil sie oczywiscie w swoim stylu:

je.b!-zgon, resp-je.b!-zgon, resp-je.b!-zgon, i tak kilka razy jeszcze  ;)

 

z takich historii, to pamietam jeszcze, ze na mclusky'ego pierwszy raz przypadkiem na Kanalach trafilem jeszcze na wiele miesiecy zanim zaczelismy sporo ze soba grac, jak wbil tam z jakims swoim ziomkiem. Pamietam, ze gdzies z innego dzialu na forum skojarzylem jego nicka i pomyslalem sobie w pierwszej chwili: "o, jakis forumowy celebryta"  :D

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dokładnie Pryx to nic. MG77MG to jest nie do pokonania. Że Gęsior to Gęsior wiem może od tygodnia a już wcześniej zdarzało nam się j grać i jak chciało się coś powiedzieć w walce że ma kogoś na plecach albo coś w tym stylu to zazwyczaj człowiek gryzie się w język i nic nie mówił bo jak to wymówić MG77MG. Z waszej ekipy poznałem Mcluskiego a częściej spotykamy się na serwerach za sprawą Ziela chyba. Jednak najlepiej wspominam spotkanie Kabotyna pierwsza setka której zabrałem blachę z tego co pamiętam.

Teraz z innej beczki . W BF3 jako pluton graliśmy sobie często klanówki co prawda z rożnym skutkiem ale bywało wesoło. Były czasy ze co tydzień jakiś meczyk się grało. Naprawdę super sprawa jak całą ekipą stawało się do walki. Większość u  nas to ludzie po 30stce albo w okolicach a bawiliśmy się jak dzieciaki. Pewnie jak już PS4 wyjdzie uspokoi się trochę.Pojawią się własne serwery to zorganizujemy się znowu. Na PS4 potrzeba będzie więcej karabinów więc może część z Was dołączy do wspólnego grania.

Odnośnik do komentarza

@Bronas, dla mnie granie z ludźmi w wieku 30+ to duży plus tej gry. Jakoś tak normalnie jest jak można pomiędzy ubijaniem wroga pogadać o trudach dnia codziennego ;]

 

 

Kabotyna z kolei na Kaspijskiej (chyba w okolicach "D") pierwszy raz spotkalem- przedstawil sie oczywiscie w swoim stylu:

je.b!-zgon, resp-je.b!-zgon, resp-je.b!-zgon, i tak kilka razy jeszcze  ;)

Klasyczne Dzień Dobry Kabotyna jak miał jeszcze przewagę grania na niskiej rozdzielczości :]

Odnośnik do komentarza

@Bronas, dla mnie granie z ludźmi w wieku 30+ to duży plus tej gry. Jakoś tak normalnie jest jak można pomiędzy ubijaniem wroga pogadać o trudach dnia codziennego ;]

dla mnie to najwieksza niespodzianka tej gry (tego forum?) byla. Zaczynajac w BF3 i wbijajac tutaj spodziewalem sie raczej, ze bede jedynym starym koniem wsrod dzieciarni :)

 

Klasyczne Dzień Dobry Kabotyna jak miał jeszcze przewagę grania na niskiej rozdzielczości :]

szczerze? nie uwazam, zeby cos w tej kwestii od tamtego czasu sie zmienilo- a na pewno nie w tym kierunku, ktory masz na mysli  ;) nie wiem, czy grales z Kabotynem na CQ po tym, jak przesiadl sie na lepszego neta. Jak nie nozuje, to wyniki typu 70:20 to normalka...

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Hehe jak ja pięknie się dałem wkręcić Wichurze, nawet na forumku napisałem, że jestem pewny, że to nie on :)

 

Zaq ze swoim 12345 to (pipi)nął niczym król planety z "Gwiezdnych Jaj" kod do pola chroniącego jego własny glob hehe Nawet moje nie-wiadomo-co OIP przebił.

 

Co do średniej metrykalnej to jest to jeden z głównych powodów dla których tu siedzę. Tak naprawdę to ja lubię grać w jrpg a mie w bf-a, po prostu nie mam się z kim naj.ebać a jak włączam konsolę to tylko w tego "batlefielda" ludziska łupią hehe

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu w bf3 wchodząc z włączonym hs w zupełnie randomową mapę do randomowego składu, jakież było moje zdziwienie jak zobaczyłem znajomy nick, z którym toczyło się boje w bc2. "Ej, to Ty?" "Eeee hahaha sieeeeema!", fajnie tak przypadkiem trafić na byłego kompana w boju, parę lat później, w kolejnej części bf :)

 

 

hackenbush - zaq'u pewnie kojarzysz ;)

 

Odnośnik do komentarza

Kierwa Tommi bije sie w piersi. Flakon elegancko bedzie dostarczony!

 

A tymczasem dzisiaj...siedze i siedze, pogarłbym, ale nie moge bo tesiowa na kwadracie. Mam chytry plan: spije ją, uderzy w komara i odpalam BF'a :) Flaszke juz jedna zrobilismy, ale sie trzyma :( W dodatku dowiedzialem sie od zony, ze chrapie wiec wykorzystam to w trybie commander jako zaklocacz wrogich fal. (pipi)a jestem genialny :-)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Witam, razem z kumplem poszukujemy chętnych ludzi do gry w BF4. Stawiamy przede wszystkich na grę drużynową i dobrą zabawę. Gram praktycznie każdego wieczora. Mój PSN id: ambr0ktn 


Poza tym zapraszam każdego wolnego strzelca do dołączenia do naszego świeżo założonego plutonu, dzięki temu będzie grało nam się jeszcze lepiej . Wszystkich zainteresowanych zapraszam pod ten link. http://battlelog.bat...59669197788714/


Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...

Temat do wpisywania battletagow i psn/live id

 

Zasady będą takie, że post pod tym będzie updatowany lista graczy na każda platformę.

 

Co do ustawek to wiadomo dyskusja w toku ;f

 

Zacznijcie wpisywać :)


PSN ID
Cottage - CottagePL

Janush -  OptimumOptimo

nero2082 - nero-2082 

Radothan - Radothan

xtomashx  - xtomashx 

Wesker - Wesker-dl

mmatys85 - xamarion85 

 

 

GamerTag
Koleś88 - Kedzior88
tomci23 - Tomci84
randalldisher - randalldisher

Origin

WidgetWidget447
Kisiel-PL - Kissiel

El Loco Chocko - El_Loco_Chocko

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...