Skocz do zawartości

Battlefield - ekipa :)


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

No może coś by się udało ogarnąć - sporo nowych noobów w związku z BF3 w Plusie. Sam jestem jednym z nich ;)

 

PSN: MathiuPL

Również z headsetem.

Grywam przeważnie w tygodniu wieczorami. Mam 0,5 K/D ratio, ale odbijanie flag i niszczenie przekaźników to moja pasja, więc punktowo przeważnie wychodzę całkiem nieźle ;) W drużynie powinno to wyglądać dobrze.

Edytowane przez Mathiu
Odnośnik do komentarza

Mam 0,5 K/D ratio, ale odbijanie flag i niszczenie przekaźników to moja pasja, więc punktowo przeważnie wychodzę całkiem nieźle ;) W drużynie powinno to wyglądać dobrze.

tez tak zaczynalem, a jak sie dobrze zastanowic to w sumie i do teraz niewiele sie zmienilo, takze luz- nie bedziesz sam  ;)

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

jak chcesz to dodaj mnie, bo na bf4 nie prędko będę się przerzucał (czyt. jak kupię ps4). ostatnio w bf3 grałem chyba z 2 miesiące temu, ale powoli kończą mi się tytuły do nadrobienia na tej generacji + zwiększa mi się ciśnienie, żeby znów wystartować heli z lotniskowca na khargu (i zmniejsza mi się bankroll grając poker online), więc będę co jakiś czas grał : )

 

PSN ID: PRQc

Headset: JEST

 

po połdniu i wieczorem gram ( dopiero zaczynam boje w B3)

Odnośnik do komentarza

Haha....dobre Tommi.

Pamiętam jak poznałem Pryxa to pytałem się jak mam to wymawiać :) A po butli wina to już w ogóle masakra.

wlasnie dlatego ten przyklad podalem ;) dobrze pamietam, jak pare dobrych miesiecy temu w czasie meczu to pytanie padlo (mozliwe, ze od Ciebie wlasnie) i Pryx wyjasnial, ze "pryx" wlasnie zalatwia sprawe.

 

co do Zaq'a to jak dla mnie wlasnie "zaku" najlepszy (najprostszy) jest, "za Kair" ;) nigdy mi nie lezalo (za dlugie) (choc zawsze sie zastanawialem, dlaczego akurat za Kair, a nie np. za Sajgon.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...