Skocz do zawartości

Smakosz TV


Mejm

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, juz nie oglądam. Niech wymyśla cos nowego bo mam juz dosc oglądania top chefa, masterchefa, ugotowanych, must be the music, mam talent... To wszystko juz nudzi.

Hells kitchen nigdy nie oglądałem, może raz na ruski rok pare minut i akurat widziałem tego dorosłego dzieciaka. Ten amaro aka basiura, jest z natury spokojny, a tu udaje takiego nerwusa, bo tak ma w scenariuszu:/ wszystko udawane, co chwile te przerywniki - wywiady. Bida na maksa.

 

Do obiadu odpalam sobie ugotowanych, ale jak raven napisał, ze kiedys u niego w pracy kręcili jeden odcinek, ze niby babka pracuje u nich, to jakoś tak rzadziej oglądam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wydali ale i tak poszło słabo. Od nastepnego odcinka czarne bluzy. W wersji US ludzie mający czarne bluzy czesto juz ogarniali naprawde wszystko. Decydowały szczegóły, zaczynały się gierki mające na celu eliminowanie konkurentów. U nas typy nie potrafią spokojnie skonczyc serwisu i wykładają się na podstawach. Strasznie słabe to jest.

Odnośnik do komentarza

Czasem dobrze obejrzeć Ugotowanych i te reakcje ludzi. Nie wiem, czy to reżyserowane, ale zawsze jest rywalizacja między babami. Faceci jakoś normalnie się oceniają, komentują, rozmawiają. A baby ciągle dosrywają i słabo oceniają.

Widać scenariusz napisało życie:)

 

:) wszystko jest ustawione :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Znalazlem chyba kulinarne magnum opus dla Yana. Nie dosc ze majonez to jeszcze ci.potle:

 

 

 

W ogole kanal przed chwila znalalzem przez przypadek. Kolo fajnie griluje, nie gwiazdorzy i co mi sie chyba najbardziej podoba, uzywa (praktycznie do wszystkiego) jako glownego narzedzia scyzoryka xD.

 

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą obejrzałem z nudów Ugotowanych i aż się zdziwiłem, że dopiero teraz naszła mnie taka rozkmina.

 

Na czym polega system oceniania w tym programie? Po każdej kolacji oceniają się anonimowo i nikt o tym ile punktów komu dali nie wie aż do końca, tylko widz wie, nie? Czyli rozumiem że np. można sobie wymyślić że krzesła mi nie pasowały i dać np. 6/10 a nie 7/10, byleby chociaż minimalnie zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo?

 

Wiecie o co mi chodzi - nie rozumiem dlaczego niektórzy dają np. 10/10 lub 9/10 przeciwnikowi za kolację, bo to automatycznie zmniejsza własne szanse na wygraną, a chyba każdy chce wygrać. Dziwne.

Odnośnik do komentarza

system oceniania jest debilny i praktycznie zawsze wygrywa osoba która najniżej ocenia, powinien oceniać ktoś z boku albo w ogole jakoś inaczej mogli by to zrobić, ten program ma mało logiki zwłaszcza w polsce zwykle sie znajdzie osoba która ma szczwany plan nisko oceniać to nawet śmiesznie wygląda "kolacja dobra, miła atmosfera, daje 5/10"

 

widzialem pare odcinków angielskiej wersji to tam ocenianie wydawało sie bardziej szczere, a mniej kombinatorskie w calu zwiększenia szans na wygraną

Odnośnik do komentarza

No ten wstęp to faktycznie mógł sobie darować, bo generalnie to niezbyt sympatycznie wyszło. :/

 

Swoją drogą znalazłem ostatnio to to:

 

Na ogół Mieciu w swoich filmikach robi sobie wygłupy z tym żarciem, ale to akurat wygląda bardzo apetycznie i chętnie bym skonsumował. :good:  Może tylko zmniejszyłbym proporcje niektórych składników, bo miejscami zalatuje to trochę czymś a'la Epic Meal Time.  :ninja: 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...