Skocz do zawartości

Smakosz TV


Mejm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pan siemanko to strata czasu, podobnie jak nowy topchef z "z gwiazdami". Bojkotuję mocno, a to był dawniej jedyny program w telewizorze, który oglądałem. Zniszczyli dobrą formułę. Nawet Łapanowski to olał i jest teraz 3 jurorów + jakiś typ co prowadził chyba program disco polo

Odnośnik do komentarza

Ja zaczynalem w sumie od siemanka. Dobry byl jak siedzial jeszcze w uk ale liczylem, ze bedzie sprzedawal wiecej tipow przy gotowaniu a nie tylko mieszal skladniki. Odkad wszedl w dil z producentem przypraw to jest tyko festiwal sypania wszystkiego do potraw. Olalelm typa, do zaorania. Chociaz przyznac musze, ze pierwszego TC zaczalem ogladac bedac ciekawym jak sobie siemanko poradzi. Takze ta marketingowa sztuczka dobrze polsatowi wyszla.

Odnośnik do komentarza

No proszę, wystarczy staż na zmywaku w UK i kanał na YT, żeby zaprosili cię do programu kulinarnego w TV, w którym wszyscy się z ciebie śmieją, a zanim się obejrzysz masz już dwie restauracje.

 

Chyba muszę przemyśleć swoją ścieżkę kariery.

 

Siemanko nie potrafi nawet sałatki z gotowych produktów dobrze zrobić. Chyba, że udaje. 

Odnośnik do komentarza

W TC byla konkurencja sztafeta. Pierwsza osoba obmyslala danie i miala jakos przekazac wskazowki nastepnym tak zeby kazdy po sobie wpadal na kuchnie, ogarnial i kontynuowal. Siemanko wje.bal sie jako chyba 3 albo 4 w kolejnosci i... zaczal obierac ogorka i robic z niego salatke xD. Odpadl jako 6y z programu, a poziom pierwszego TC byl bardzo niski. W drugim czy trzecim wylecialby chyba nawet przed baba od lepienia pierogow.

Odnośnik do komentarza

Mi się top chef nie podobał. Dania fajne. Ale ile kur.wa razy można robić te pyerdolone przegrzebki i w top chef i masterchef promują je ciągle. Albo comber jagnięcy. Odrzuciło mnie też lokowanie produktu jak sie tylko da i rzucanie wulgaryzmami na pokaz, ogólnie sztuczny ten program.

Odnośnik do komentarza

Mi się top chef nie podobał. Dania fajne. Ale ile kur.wa razy można robić te pyerdolone przegrzebki i w top chef i masterchef promują je ciągle. Albo comber jagnięcy. Odrzuciło mnie też lokowanie produktu jak sie tylko da i rzucanie wulgaryzmami na pokaz, ogólnie sztuczny ten program.

Cala polska tv jest sztuczna. Dobrze ze ten wynalazek odchodzi do lamusa a netflix rozszerzy swoja oferte w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Właśnie oglądam Bake off z tvp2.

Co mnie wkurza:

- nazwa zagraniczna, pewnie na licencji, ale za to non stop jest zoom na cukier z napisem "polski cukier". To taki patriotyczny ten program, a zwie sie po angielsku? :)

- jest tu ta jutuberka, co chyba uczy polskiego - dali ją w jury, czy aż tak sie zna na wypiekach?

- maklowicz jest tu lektorem i czyta wszystko na odpier.dol sie :)

- i chyba gej jest w odcinku

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś zna zasady realizacji programów typu MasterChef? Z nudów obejrzałem dwa ostatnie odcinki i to wygląda jak jedna wielka ustawka. Wrzucili kilku młodych ludzi żeby zyskać popularność wśród gimbazy, uczestnicy gotują wymyślne potrawy a jednocześnie nie potrafią zrobić podstaw (risotto nie umieć zrobić? biszkoptu?), a jury wszystko uznaje za za(pipi).iste albo co najmniej dobre. Ech, żenua.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...