Skocz do zawartości

Smakosz TV


Mejm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Nudny, ale dalej oglądam. Może nie śmieję się, jak przy jego chyba pierwszym filmiku (kurczak z butelką w du.pie, swoją drogą, robiłem - pycha:). Ale zawsze czymś tam zaskoczy. Tylko właśnie i te składniki narzędzia, to raczej filmiki-ciekawostki, niż przepis dla przeciętnego polaka. 

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

No wiadomo. Mieso sous-vide zawsze >> mieso z patelni, no ale kto po robocie ma czas zeby (pipi).ac sie z cyrkulatorem za 1000zl przez 8h. Z drugiej strony fajnie jest chociaz zobaczyc te sztuczki z restauracji z gwiazdkami micheline.

 

Emperor oprocz tego ze cuduje daje tez czasami fajne porady i ogolnie opisuje co, skad i dlaczego sie wzielo. Lepsze to niz ten zje.bany "siemanko a dzisiaj znowu naje.bie przypraw od prymatu bo mam z nimi umowe partnerska".

 

Ale ten filmik od Najtmera tez bardzo fajny. Kto powiedzial, ze prostota jest zla i trzeba zawsze wydziwiac spedzajac w kuchni 12h.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Oglądałem właśnie Top Chefa na ipli (ten program z Amaro, tym gejem i tą blondyną).

No i w tej edycji nie ma zwykłych użytkowników, tylko są jacyś tancerze, pisarze, czy nawet wróżbita Maciej.

Osoby mało znane, raczej chwytające się sławy. Mejm, oglądasz? Włącz se na ipli do obiadu :)

 

Ja juz ostatniego nie ogladalem. Czy tam dwoch, nie wiem nawet. Ostatni jaki patrzylem to wygral koles w srodku. Chyba byl to piaty sezon. Potem odpuscilem. Hells Kitchen to samo ale szybciej, tylko 3 sezony. W ogole HK jeszcze leci?

 

sandra-kotowicz-tomasz-purol-sergiusz-hi

 

 

Ogolnie fajne bylo to, ze z sezonu na sezon byli coraz lepsi uczestnicy i juz nie wykladali sie na jakichs prostych rzeczach (w pierwszym sezonie to beczunia troche). Ale dwa sezony z dobrymi zawodnikami (4 i 5) z rzedu powodowalo juz nude. Chyba w 6 tez byli niezli kucharze ale jak pisalem juz nie patrzylem.

 

A co z Lapanowskim? Nie jest juz w jury? Bylo ich 4 zawsze.

 

Ale teraz jak czytam co napisal grzybiarz to juz ultra beka jak gotowac maja "gwiazdy polsatu". Ogolnie konkurencje z ich udzialem, kiedy zagladali kucharzom do garow byly najgorsze. I ten okrutny product placement wszedzie, wliczajac oczywiscie wlasnie promowane przez tych debili programy polsatu. Do zaorania, tyko food emperor teraz. Szkoda tez, ze lidl poszedl w komerche mocniej i zamiast Okrasa vs Pascal mamy jakies scenki z celebrytami i te od Prokopa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...