Skocz do zawartości

DTM, WTCR, WEC, ERC i inne vroom vroom


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Tragedia z realizacją. Ja rozumiem, że czołówka jechała blisko, ale mogli wrzucić drugi ekran albo co jakiś czas przeskoczyć na tył, bo tam jednak było wyprzedzanie. Potwierdzam, że karny kutas się należy. Co do Roberta, to chyba dobrze pilnował opon, no i zjechał trochę później, co dało mu lepsze opony i tempo w drugim stincie. Natomiast kolejny karniak dla jego ekipy, bo stracił w boksach 6-8 sekund w stosunku do standardowych postojów reszty stawki, więc mógł być nawet ze dwie pozycje wyżej. Ważne jednak, że chyba powoli zaczynają kumać z czym to się je, no ale przy takich marginesach i problemach z ustawienami, muszą poprawić obsługę auta i unikać awarii, tak jak było na inaugurację sezonu, gdzie stracił bardzo dużo czasu przez podnośnik, kiedy mógł być przyzwoity wynik. Mam nadzieję, że to nie był pojedynczy wyskok i jutro będzie podobnie, a może i lepiej, jeśli będzie wyższe miejsce startowe i sam start lepszy, bo dziś było słabo. No i żadnych błędów taktycznych i słabego pitstopu. Czymie kciuki :good2:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

dobra, trochę odkopię. nie śledziłem tematu, teraz ogarnąłem że DTM zmienia formułę z samochodów turystycznych na specyfikację GT3. szkoda bo to była dusza tej ligi ale jeśli to ma ją uratować albo pozwolić przeczekać kryzys to ok. przy okazji fotki auta Albona, którym będzie się ścigał. przyznam że dla mnie po prostu piękny:

 

https://www.topgear.com/car-news/motorsport/alex-albon-will-race-ferrari-488-gt3-dtm

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

No i sporo się dzieje, jak na de facto godzinę jazdy, po tym jak 40 minut był SC. Już trzy poważne dzwony, a jeszcze dwie godziny nie minęły. Fajnie, że Toyota nie uciekła i się auta mieszają i trzymają blisko siebie. No i Robert póki co na prowadzeniu.

 

No i jeszcze kwestia komentarza. Ja rozumiem, że Mielczarek i Gac są zasłużeni i już od lat komentują, ale już nie ogarniają, nie widzą ważnych sytuacji, mieszają numery i ekipy. Do tego dzieją się wypadki na żywo, a teraz Gac za ważniejsze uznaje jakieś bajdurzenia, zupełnie jak Borowczyk. Uszy mnie już bolą i żeby swędzą czasami. Czas już zejść ze sceny i dać miejsce kolejnym, młodszym którzy bardziej ogarniają.

Teraz dzwon pod yellow zone :obama:

 

A w garażu Peugeot z LEGO :sadkek:

Odnośnik do komentarza

Nawet Charlie się pojawił. Tymczasem Robert powoli zwiększa prowadzenie.

 

Jeszcze była sytuacja w pierwszej godzinie w IEC, kiedy Scherer wyskoczył z auta na zmianę kierowcy i inny samochód przejechał mu po stopie. Wyglądało to początkowo źle, ale chyba nie ma nawet żadnych złamań. Nie wiadomo czy pojedzie dalej.

Odnośnik do komentarza

Ja pier...lę, nie da się tego słuchać. Auta wypadają, rzeczy się dzieją, a ci pół godziny rozmawiają przez telefon i jakieś prywaty o parasolach i innych gównach, bo zrobiło się ciemno, więc teraz nie warto i nie ma co komentować. Albo mówi na jeden temat, a po drodze zmienia go jeszcze trzy razy. No nie mogę tego Gaca już słuchać. No i reklamy nie po kwadransie, a po 12 minutach. Odbieraj chęć oglądania, a chciałem jeszcze trochę posiedzieć :whyyy::shotgun: Nosz qrwa

Odnośnik do komentarza

Mnie z kolei ten skład się podoba, może mam sentyment od parunastu lat. Tutaj nie ma tak nagłej akcji jak w F1 wiec powolni komentatorzy są do wybaczenia, a anegdotek lubie słuchać.

 

wyglada na to ze Toyota chyba dostała w dupe i nie pojedzie dalej. Super ze jest tyle hypercarow, a za rok ma dojść Lamborghini, BMW i Alpine.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...