Skocz do zawartości

DTM, WTCR, WEC, ERC i inne vroom vroom


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie się dzieje. Ferrari wypadło, Toyota chyba rzeczywiście odpadła, a nasze chłopaki póki co 1 i 2 i nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem któreś z tych aut. W tym przypadku to dobrze, bo oznacza, że kłopoty ich omijają.

Co do gadania, to niech gadają, ale komentarz powinien być priorytetem, a nie jakieś prywaty i duperele. Jeszcze kilka (pięć?) lat temu byli znośni, ale potem coraz gorzej. Niezależnie co komentują to pieprzą 3 po 3, tylko nie o tym co trzeba. I tak jak mówię, tu auta wypadają i dzieją się rzeczy, a Ci dalej śmieszkują w najlepsze. No, profeska pełną gębą. Chyba się za bardzo rozpastwili przez te wszystkie lata.

Odnośnik do komentarza

Ferrari już raczej spokojnie dowiezie po błędzie Toyoty, ale myślę, że i bez tego mogli wygrać. Natomiast mam rozdarcie emocjonalne w LMP2. Z jednej strony chciałbym redemption Roberta i Louiegi, a z drugiej wygrana polskiego zespołu z polskim kierowcą byłaby czymś historycznym, a nie wiadomo czy i kiedy nadarzy się taka okazja. Tak czy siak, szacunek dla obu ekip, za to że jadą równo i przede wszystkim przetrwali deszcz, noc i inne trudności :hi:

Odnośnik do komentarza

Bo Ferrari w Le Mans to AF Corse, profesjonaliści którzy od wielu już lat wymiatają w seriach. Nie to co ci nieudacznicy w F1 za grube miliony. 

 

Nie pamiętam dokładnie ale coś były niedawno ploteczki że WRT ma chyba jakieś plany z Porsche. Początkowo było coś o BMW ale program fabryki siadł.

Odnośnik do komentarza

WRT miało robić auto dla Audi, ale ci nagle zrezygnowali, bo woleli wejść do F1, dlatego rok temu Robert z nimi nie jeździł, bo liczył, że będą "fabrycznym" zespołem. Widać jaki prezentują poziom prywatnie i z pewnością zrobiliby porządną robotę.

 

Jeszcze wracając do wyścigu, to chyba nie jest przypadek, że Robert trzeci rok z rzędu ociera się o zwycięstwo i walczy praktycznie do samego końca, a jednocześnie omijają pechowe sytuacje czy awarie - pomijając glitch dwa lata temu :notsure:

Mam nadzieję, że do czterech razy sztuka i za rok będzie już top. No, ale byłoby hipokryzją narzekać, kiedy dwa razy z rzędu zajmuje drugie miejsce, a w debiucie praktycznie wygrywa. Niektórzy kierowcy nie mogą nawet marzyć o takich wynikach, nie mówiąc o wybrzydzaniu w takiej sytuacji. Cieszmy się zatem, bo jest z czego.

 

No i szacun dla Scherera, że dał radę jechać z kontuzją, kiedy nie wiadomo było na początku czy nie będzie musiał być hospitalizowany, a jechał mocnym tempem. Zasłużył sobie chłop, tak jak i cały zespół. Full profeska :hi:

Odnośnik do komentarza

Co do Audi w F1 na razie bym nie psioczył. Mieli dobre lata w WEC plus po wykupieniu Ducati w MotoGP. W Ducati lądują hajs i widać wyniki (oczywiście nie było ich od razu ale teraz Ducati bije wszystkich) co prawda Binotto klaułn nazwał ludzi z Audi klaułnami po wizycie w fabryce ale pamiętajmy, że ten się śmieje co się śmieje ostatni. Jeśli nie prześpią tego roku i kolejnego to może coś z tego być.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...