Skocz do zawartości

The Leftovers


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

No, a kolega Masorz chciał czekać z oglądaniem, aż skończy inne seriale i obejrzeć po całym sezonie. Nie wstyd teraz, że ma się złe priorytety? No i odcinek najlepszy w tym sezonie bez dwóch zdań. Chociaż wg mnie mogli skończyć na scenie

kiedy obaj leżeli martwi i nie pokazywać ostatniej sceny.

 

No, ale może za tydzień okaże się, że było to celowe i tak miało się zakończyć.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Póki co najlepszy serial 2015 (chociaż mam jeszcze parę pozycji do nadrobienia, m.in. Show me a hero od Simon'a). Już pierwszy sezon był genialny, a drugi z odcinka na odcinek jeszcze lepszy (już dawno poza skalą punktacji ;) ). Wielka szkoda, że serial cierpi na tak beznadziejną oglądalność (średnio mniej 1mln - gdyby to była inna stacja już pewnie wyleciałby z ramówki). Pewnie o kolejnym sezonie możemy zapomnieć :( . Chociaż HBO już nie raz udowadniało, że bardziej liczy się dla nich jakość niż wyniki oglądalności.

 

 

Tylko ja przy studni miałem skojarzenia z innym, znanym serialem Lindelof'a ;)

 

Odnośnik do komentarza

Po raz kolejny, co tam się odje.bało na koniec nowego odcinka... :obama:

Mam nadzieję, że powstanie kolejny sezon, ostatnio organiczyłem się do oglądania tylko Leftovers i już czuję pustkę po odcinku, który będzie za tydzień.

Może z końcu uda mi się wrócić do Vikingów, których tylko klik epizodów widziałem.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony chciało by się kontynuacje, bo jak żyć bez tego geniuszu itp. Z drugiej strony strach zepsucia i rozdrobnienia na drobnę właśnie tego geniuszu jest także duży.

Finał jak i całe 2 sezony 9-10/10 !

 

ps co Kevin jesy wyżyłowany. Typ to sam mięsień, nawet na pysku same mięśnie, m.in. na czole. Gurva przesada. Jakby go trochę przypaść to byłby idealny jako Nathan Drake do filmowego Uncharted.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem wczoraj i byłem zachwycony tym, jak wydarzenia potoczył się w finale tego sezonu.

Właściwie zrobili to tak, że jeżeli o zgrozo nie przedłużą, to można by to uznać za koniec całości.

 

Dla mnie to już jest serial-arcydzieło, będę zawsze polecał i wystawiam pełne, zasłużone 10/10.

Odnośnik do komentarza

Co za finał!  :obama: I ta ostatni scena  :banderas:

Nie wiem czy bardziej chcę kolejnego sezonu czy żeby pozostawić końcówkę taka jaka jest (to by było jedno z lepszych zakończeń ever)? 

Chociaż w sumie myślałem, że pierwszego sezonu nie przebiją, a jednak przeszli samych siebie. Więc co dopiero byłoby w trzecim :D

 

EDIT:

BĘDZIE TRZECI (I ZARAZEM FINALNY) SEZON!!!

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...