Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie zabilem kolejnego bossa

 

 

Reborn One w Unseen Village, takie brzydkie cos co chodzi i wymiotuje

 

 

Czy to jakis zart? Chyba najlatwiejszy boss z jakim przyszlo mi walczyc, przelaczylem sie na Blade of Mercy bo axe za slabo i za wolno, popakowalem w tego bossa R1 na zmiane z dodgem i padl jak szmata za pierwszym podejsciem...wielkie rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza

 

I się zaczyna :) 

Wczoraj przeszedlem gierke, wybralem 

 

bad ending

 

I pogralem chwile ng+. Ze zmian, to poza dosyc znacznie zwiekszonymi obrazeniami, bossowie maja naprawde duuuuzo wiecej hp przez co walki sa dluzsze i potrafia wku.rwic. 

Zastanawiam się, czy nie uskutecznic drugiej postaci jak bansai i spolka na skill/vit. Bo troche irytuje w buildzie str/vit brak alternatyw do topora i noobmiecza ludwiga. 

Odnośnik do komentarza

Ja gram buildem Skill/Blood. W tej chwili 78lvl, Chikage+10, Cainhurst Helmet, Knight's Garb, Cainhurst Gauntlets, Cainhurst Leggins. Jest bardzo spoko czy to w pvp czy pve.

Mam pytanie. 

 

 

Domek plonie i bylem na polance, przegralem pierwsza walke ze znajomym na wozku. Czy jak go zabije to bedzie NG+? Jak to wyglada, bo do NG+ jeszcze dzis nie chce isc.

 

Odnośnik do komentarza

3 bos za mną i znowu jeden zgon (ubiłem go na 31 LVL)

głównie dlatego, że nie miałem założonej odtrutki, a s(pipi)el pod koniec walki stał się mocno toksyczny

. Więcej razy ubił mnie chłopek z workiem kapusty na plecach (zadaje więcej damage'a tym workiem czy też słabo sygnalizowanym kopem z buta, niż bos). Dziwny balans trudności...

Odnośnik do komentarza

3 bos za mną i znowu jeden zgon (ubiłem go na 31 LVL)

głównie dlatego, że nie miałem założonej odtrutki, a s(pipi)el pod koniec walki stał się mocno toksyczny

 

 

Mógłbyś mi powiedzieć o jaką odtrutkę chodzi ? Coś innego niż zwykłe antidotum ? Dziś sobie zrobiłem drugie podejście do tego bossa i szło mi całkiem dobrze, już końcówka i jednym ciosem mnie uwalił na ziemię i zatruł. Zanim postać wstała i zdążyłem użyć antidotum pasek spadł do zera ... Skręca mnie na myśl o farmieniu kasy na odtrutki (została mi jedna)

 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

 

3 bos za mną i znowu jeden zgon (ubiłem go na 31 LVL)

głównie dlatego, że nie miałem założonej odtrutki, a s(pipi)el pod koniec walki stał się mocno toksyczny

 

 

Mógłbyś mi powiedzieć o jaką odtrutkę chodzi ? Coś innego niż zwykłe antidotum ? Dziś sobie zrobiłem drugie podejście do tego bossa i szło mi całkiem dobrze, już końcówka i jednym ciosem mnie uwalił na ziemię i zatruł. Zanim postać wstała i zdążyłem użyć antidotum pasek spadł do zera ... Skręca mnie na myśl o farmieniu kasy na odtrutki (została mi jedna)

 

 

odtrutka = antidotum. Jak typ przechodzi w trzecią fazę i staje się toksyczny, to najlepiej uspokoić grę - unik, 1-2 ciosy i uciekasz, tak żeby zapełniający się pasek zatrucia zaczął opadać-, wiadomo, że jak cię trafi to lipa, ale on ma ze 2 typy ataków i każdy jest mocno sygnalizowany, łatwo odskoczyć, bo promień ataku ma mały

 

Odnośnik do komentarza

Oglądam ten speedrun i Mergo's Wet Nurse przez całą walkę używa JEDNEGO typu ataku, nie mówiąc o tym, że ani razu nie stworzyła klona. Czy to wina niskiego Insightu u typa, czy ma takie "szczęście" w RNG ataków? W ogóle przez cały run wszyscy bossowie jakich bił byli mega pasywni :/

 

//EDIT: Znalazłem ciekawe info:

The fight was bugged and seemingly incomplete in prerelease copies, having only one attack programmed. This is not the case in the proper releases. Restarting console seems to help with that glitch.

 

kappa.png

Edytowane przez Qjon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...