Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Info stąd, że są duże problemy z dostępnością, a już na 100% były w dniu premiery. Np. taki Order można w Satrunie kupić w 50 egzemplarzach, a Blooda na premierę nie mieli nawet sztuki.

To co to za Saturny? U siebie to moglem plywac w pudelkach w day one.

 

W Galerii Krakowskiej. W ogóle oprócz tego w Empiku za 270 (zwykła edycja) obszedłem kilka innych sklepów i nie było nawet jednego pudełka, tzn. w jednym były, ale jak ktoś sobie zamówił wcześniej.

 

 

Jak panowie oceniacie grę na tle poprzedników?

Odnośnik do komentarza

Zacząłem NG+. Cleric Beast, podobnie jak na zwykłym NG, padł za pierwszym razem bez większych problemów. Bardziej obawiam się Ojczulka, który dał mi mocno w kość na NG i z tego co pisał fameros, na NG+ też daje w kość :P. Do tego teraz przez tydzień nie usiądę do gry i boje się, że jak do niej wrócę to wypadnę z wprawy xD.

Odnośnik do komentarza

Ja kruczycy

 

nie spotkalem w katedrze, ale widze ze stoi na jakims cmentarzu na przeciwko jakiegos typa. Mam teraz isc jej pomoc czy moge najpierw zrobic ta miejscowke z wiedzma? Nie zabilem jeszcze tego bossa w Cathedral Ward (Vimal/Vermal/Vormal Amelia czy cos). Chce zrobic najpierw wszystko przed bo slyszalem, ze sie zmienia pora dnia i placement przeciwnikow

 

Odnośnik do komentarza

Ja z kruczyca mam teraz motyw ze

 

 

lezy rozwalona pod katedra a w środku tam gdzie była walka z Amelia jest jakiś przechuy hunter z katana i shotgunem co mnie leje okrutnie ;[

 

 

Wcześniej ja spotkałem

 

 

wejscie na wprost od lampy w kościele po lewej stronie! pózniej pomogłem jej w walce tam gdzie była walka z gacgoinem

 

 

Pierwsze przejście gram całkowicie bez wiki - jedyne porady to od friendsow z party ;)

Odnośnik do komentarza

@bartiz 

 

mega lamerski pro tip na tego huntera. jeśli używasz włóczni lub noob sworda to koleś łyka bez popity charge R2 przy 2h. Jak używałem pistol-szpady to mnie z 10 razy zabił,a potem przełączyłem na słabszą wlócznię by sprawdzić i padł od razu.

 

Chalice dungeon lepiej zostawić na ng+ ? Nic się w nich nie zmienia z trudnością ?

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

@bartiz 

 

mega lamerski pro tip na tego huntera. jeśli używasz włóczni lub noob sworda to koleś łyka bez popity charge R2 przy 2h. Jak używałem pistol-szpady to mnie z 10 razy zabił,a potem przełączyłem na słabszą wlócznię by sprawdzić i padł od razu.

 

Chalice dungeon lepiej zostawić na ng+ ? Nic się w nich nie zmienia z trudnością ?

Koleś katuje mnie tym shotgunem, jednym shotem zabiera mi grubo ponad polowe HP - do tego s(pipi)iel sie leczy. Używam noob sworda i spróbuje ten charge z r2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...