Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zaczynam przygode, jakies porady do totalnego laika dla ktorego za chwile bedzie to pierwszy kontakt z seria?jakie umiejetnosci/statystyki rozwijac, jaka bronia walczyc? ma byc najlatwiej by za duzo nie klnac

Sam też ostatnio zacząłem grać. Podstawa to cierpliwość. Graj powoli i bez pośpiechu. Ucz się ruchów przeciwników. Staraj się unikać grup i wyciągać z nich pojedyńcze osobniki (np za pomocą otoczaków ). Broń to wedle uznania jednak ja zacząłem z toporem i cały czas się przydaje.

 

Umiejętność to vit i stamine rozwijaj na początek. Zadaj sobie też pytanie czy będziesz się bawić w Pvp. Jeżeli tak to znajdź jakiegoś builda w necie i trzymaj się statystyk. Ja popełniłem ten błąd i na 100 lv mam źle przydzielone punkty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zaczynam przygode, jakies porady do totalnego laika dla ktorego za chwile bedzie to pierwszy kontakt z seria?jakie umiejetnosci/statystyki rozwijac, jaka bronia walczyc? ma byc najlatwiej by za duzo nie klnac :P

No zobaczymy Ficek, czy się odbijesz, czy Cię pochłonie. Do pierwszego bossa miałem załamanie, potem myślałem tylko o grze. 

Odnośnik do komentarza

xtomashx +1

 

20inch to nie bylo z opowiadania do konca, tylko 2 male spoilerki. Opowiadanie bedzie skonczone po dlc i bedzie skladac sie z 4 czesci. Dwie napisane, kolejna w drodze, ale jedna zostanie napisana po dlc. Uzbrojcie sie w cierpliwosc :cf:

Tam mialy myc majaki, bylo wiecej, ale wkleilem tylko to czesc gdzie bylo widac boner :Coolface:

 

Ja za godzinke zaczynam grac, jesli ktos chce pograc, cos przejsc, cos zdobyc - chetnie pomoge jesli nie jestescie z reddita :Coolface:

Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanko. Gram na NG+. Upgradowałem Działo do +8, Ewelyn +2, jednak jak atakuje kogokolwiek z tych broni to nie odbiera ani procenta życia, Sparować tylko się da. WTF? . Pamiętam jak walczyłem z jakimś bossem przed NG+ to Działo robiło masakryczną robotę, przeważnie wykańczałem tym sposobem bossów. Teraz nic z tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza

od kiedy mozna polepszac statystyki?

od kiedy mozna grac z znajomym?

 

to niby takie fajne, ze gra ma save pointy (te przejscia do krainy snow) tak rzadko? nawet ten poziom trudnosci jakos znosze ale te odleglosci miedzy savemi - w sumie to nawet drugiego punktu nie odkrylem tylko na jana przebieglem od jakiegos mostu do domku i potem na dziedziniec i cudem otwarlem brame, ktora zrobila sie skrotem do pierwszego save'a

Odnośnik do komentarza

To cały urok gry. Sam też na początku byłem zagubiony. Tak naprawdę gra polega na odkrywaniu nowych latarni które przenoszą nasz do snu. Kiedy zginiesz wracasz do najbliższej latarni.

 

Ulepszać możesz jak zdobędziesz insight/wgląd czyli po pierwszej walce z bossem na moście. Wtedy obudzi się laleczka i będziesz mógł wydawać tętnienia. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

bez lock on to cie moze pojedynczy koles zalatwic w 3 sekundy jak zaczniesz atak w powietrze

Warto uczyc sie tez bez locka, bo zdecydowanie lepiej walczy sie tak z wielkimi bossami imo.

 

Wlaczam streama jakby kogos. CRF Pthumeru Ihyll i karwa Pthumeru Elder Boss ktory jest imo jednym z najciezszych.

http://www.twitch.tv/raikoh81

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

zaczynam przygode, jakies porady do totalnego laika dla ktorego za chwile bedzie to pierwszy kontakt z seria?jakie umiejetnosci/statystyki rozwijac, jaka bronia walczyc? ma byc najlatwiej by za duzo nie klnac :P

 

1. lockuj się R1 na celu,

2. pamietaj że po rozłozeniu broni (L1) zwiekszysz jej zasieg, ale zwolnisz szybkosć.

3. po locku uniki są wtedy szybsze i wyglądają inaczej, ale warto go wyłączać jesli chcesz uciec, lub kamera przeszkadza bo przeciwnik jest ogromny.

4. zachowuj dystans od scian i schodów, gdy są na nich/obok wrogowie

5. pierwsze podnoszenie levelu nastąpi gdy zobaczysz pierwszego bossa. wtedy tez bedziesz mógł wracac za pomocą lamp do snu tropiciela i wydawac krew na statsy.

6. naprawiaj co jakis czas bron, ulepszaj ją krwawymi klejnotami i naucz się tego:

 

 

7. jesli podejdziesz powoli do przeciwnika i przytrzymasz R2 moze go ogłuszyc i po podejsciu blisko wcisnać R1 dla tego samego efektu co w filmiki powyzej

8. inwestuj w staminę, hp i siłe oraz skil w tej kolejnosci 

9. szukaj skrótów i odblokowuj je, dostaniesz się nimi dużo szybciej do bossa, który cię ubił (każdy level ma min. 1-2 do odblokowania)

10. ani żadnej rzeczy, która jego jest  :pope:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...