Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O_O

 

Dołączyłem do tego nowego covenantu, dołączyłem do kooperacji w Zakazanym lesie, a tu przed nami tropiciel co gwiżdżąc, przywoływał wychodzące z ziemi głowy wężów. Było coś takiego, czy pojawiło się po tym patchu?

 

I skąd ludzie mają ubrane to wiaderko na głowę?

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

 

po zabiciu roma wszystkie czerwone latarnie, 'z ktorymi' mozna bylo porozmawiac staly sie czerwone. domyslalem sie, ze mieszkancow dopadla plaga, ale to byl tylko domysl. utwierdzilem sie w tym przekonaniu, po powrocie do lampy w centralnym yharnam, gdzie kaszlacy na samym poczatku gry mieszkaniec miasta stal obok rozerwanej kraty w oknie jako bestia ;o

 

im wiecej gram, tym wieksza mam ochote na odkrywanie tajemnic yharnam, szczegolnie teraz po walce z Rom'em, gdy swiat ulegl zmianom.

 

 

 

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

spoilery z fabuły (podstawka)

 

 

gilbert, jedyny mieszkaniec yharnam o zdrowych zmysłach, który nawet służy nam radą w początkowych etapach podróży, przybył tu ze względu na nieuleczalną chorobę, żeby poddać się leczeniu krwią, z czego yharnam słynęło. skutkiem ubocznym transfuzji jest "bestialstwo", które dopada ludzi. gilbert, jak sam nam mówi, ma nadzieje, że umrze jako człowiek, bo choroba jednak postępuje, jednak zabicie roma przerywa rytuał księżyca, zsyła dziecko koszmaru i wszystkich dotkniętych plagą zamienia w bestie, a pozostałych doprowadza do kompletnego szaleństwa. 

czerwone latarnie oznaczają dla gracza interakcję z NPCem z punktu widzenia gameplayu, ale odgrywają też istotną rolę w tym świecie - zawierają esencję/kadzidło odstraszające bestie

 

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dostaje sie tez za wezwanie pomocy. Troche to dziwne. Wychodzi na to ze ten kto 1 w rankingu ten najwiecej razy kogos wzywal do pomocy. Czyt. - leszcz nad leszcze. Korci mnie zeby za(pipi)ac tego lidera tylko co wtedy ?

Wezwałem pomoc na Cienie, załatwiliśmy ich i nic nie dostałem.

Odnośnik do komentarza

Zaczac z nim walke. Napewno cos zrobi jak go zaatakujesz.

 

@ Rozi ja wczoraj 2 razy wzywalem pomoc w lochach i 2 razy dostalem Plugastwo. Lochy z klatwa ( bekart loran). Ciekawe od czego to zalezy.

 

 

Fajny loch wczoraj zwiedzilem. Ognisty piesek i 2 Nieumarle Giganty w jednym miejscu - wielka "polana" i kladki u gory. Do tego polowe zycia i boss Bestia plujaca krwia czy jakos tak. Wesolo bylo

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Hej,

Może mi ktoś podpowiedzieć jak zdobyć Splugawiony Kielich? Teoretycznie po pokonaniu czwartego bossa w podziemiach Kielicha Niskiego Pthumeru powinienem go zdobyć. Bossa zabiłem juz 2 razy i nie wydropił mi kielicha. Jest jakiś inny sposob na zdobycie tego kielicha ?

Po pokonaniu czwartego bossa w podziemiach Kielicha Niskiego Pthumeru
Źródło: http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1597&PART=850
Po pokonaniu czwartego bossa w podziemiach Kielicha Niskiego Pthumeru
Źródło: http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1597&PART=850
Po pokonaniu czwartego bossa w podziemiach Kielicha Niskiego Pthumeru
Źródło: http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1597&PART=850
Odnośnik do komentarza

Dostaje sie tez za wezwanie pomocy. Troche to dziwne. Wychodzi na to ze ten kto 1 w rankingu ten najwiecej razy kogos wzywal do pomocy. Czyt. - leszcz nad leszcze. Korci mnie zeby za(pipi)ac tego lidera tylko co wtedy ?

 

co za różnica, czy coopujesz u siebie, czy u kogoś, w kontekście tego rankingu ? jakie jest przełożenie tego rankingu na to, czy ktoś jest "leszczem", czy "nie leszczem" ? to tylko farmienie coopa. jakim cudem wyszło ci, że numer jeden w rankingu najwięcej wzywał, skoro równie dobrze mógł być wzywany ?  

 

 

 

Dostaje sie tez za wezwanie pomocy. Troche to dziwne. Wychodzi na to ze ten kto 1 w rankingu ten najwiecej razy kogos wzywal do pomocy. Czyt. - leszcz nad leszcze. Korci mnie zeby za(pipi)ac tego lidera tylko co wtedy ?

Wezwałem pomoc na Cienie, załatwiliśmy ich i nic nie dostałem.

 

 

rune covenantu założyłeś ?

 

 

niech dają szybciej to do ściągania bo mój internet może nie zdążyć na premiere. chyba, że część zawartości dali w tym paczu (prawie 10 giga - sporo). jak mam preorder, to zacznie pobierać automatycznie, nawet jak konsola będzie w stanie spoczynku ?    

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...