Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Za(pipi)alem tego lidera ligi. Walczy on ta nowa bronia z dlc. Walka dosc prosta. Po walce dostajemy to wiadro na glowe.

 

 

@Kazub koles na 1. miejscu na obecna chwile zdobyl ok 350 Plugactw. Wiadome ze czesciej wzywal pomocy niz sam komus pomogl. Wszystko przez czas wyszukiwania. Dzwon przywolania dziala szybciej niz Maly donosny dzwon. Ot tyle. Ale tak jak piszesz jest to bardziej ranking coop. Nie wazne w jakim celu was polaczylo ( czy ty potrzebujesz pomocy czy kto inny )wazne ze gra sie razem.

Odnośnik do komentarza

Pobrało się już wam dlc? u mnie w dziale pobrane jest tylko motyw ale jak już wejde na ikonę bb i zjade w dół do działu "dodatki" to dlc ma stasus zainstalowane. No i przy opisie jak wejść do dodatku jest info, że trzeba pokonać amelie i zmienić porę doby na noc, ale mam nadzięję, że po ubiciu Roma jak już księżyc będzię bliżej ziemi też będzie można wejść. Bo już jestem na ng+ w koszmarze Mensisa i nie chcę zaczynać wsyztskiego jeszcze raz:)

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

 

Za(pipi)alem tego lidera ligi. Walczy on ta nowa bronia z dlc. Walka dosc prosta. Po walce dostajemy to wiadro na glowe.

 

 

@Kazub koles na 1. miejscu na obecna chwile zdobyl ok 350 Plugactw. Wiadome ze czesciej wzywal pomocy niz sam komus pomogl. Wszystko przez czas wyszukiwania. Dzwon przywolania dziala szybciej niz Maly donosny dzwon. Ot tyle. Ale tak jak piszesz jest to bardziej ranking coop. Nie wazne w jakim celu was polaczylo ( czy ty potrzebujesz pomocy czy kto inny )wazne ze gra sie razem.

 

po pierwsze, to żaden z dzwonów nie działa szybciej od drugiego, a po drugie to majaczysz. przy dobrej passie można mieć coopa za coopem stojąc przed wejściem do wybranego bossa, na którego mamy super szybki sposób i farmić verminy efektywnie. przywoływanie ? w głównym trybie bossowie się kończą, a w lochach trzeba do każdego dobiegać od nowa i jeszcze otwierać przejście i jeszcze liczyć, że ktoś zechce powalczyć w lochu, nie mając z tego żadnych dodatkowych korzyści. nawet ustaka z kimś trwa dłużej, niż czekanie na summona w jakimś popularnym coopowym spocie przed samym bossem 

 

 

Pobrało się już wam dlc? u mnie w dziale pobrane jest tylko motyw ale jak już wejde na ikonę bb i zjade w dół do działu "dodatki" to dlc ma stasus zainstalowane. No i przy opisie jak wejść do dodatku jest info, że trzeba pokonać amelie i zmienić porę doby na noc, ale mam nadzięję, że po ubiciu Roma jak już księżyc będzię bliżej ziemi też będzie można wejść. Bo już jestem na ng+ w koszmarze Mensisa i nie chcę zaczynać wsyztskiego jeszcze raz:)

 

oficjalnie potwierdzili że możesz i po romie, czyli pewnie do samego końca, dopóki nie skończysz gry

Odnośnik do komentarza

Recenzje:

 

 

hardcoregamer - 4/5
 
Push Square - 9/10
 
PSU - 9/10
 
Community Voices - 9/10
 
Gamespot - 9
 
Game Informer - 9.25
 
Destructoid - 7.5
 
Digital Chumps - 8/10
 
PSNation: 9.0
 
Gamespot - 9
 
Game Informer - 9.25
 
 
Edytowane przez Figaro
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wbiłem się w DLC na lvlu 45 i chyba trochę za wcześnie - potrzebuję średnio 2-3 viscerali żeby zabić Old Hunter przeciwnika (których pełno), a mój Saw Spear +6 robi śmieszny damage z normalnych ataków. Chyba jednak najpierw pociągnę dalej podstawkę :reggie:

No to ja chyba będę trochę za późno, bo już mam koło 170lvl w ng+ (za długo w lochach czasu spędziłem). Przejdę dlc tą postacią, pobawie się nowymi broniami,  a potem zacznę grę od nowa, max do 100lvl.

Edytowane przez raf1ki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...