Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dwa swierze filmiki dla was panowie. Ostatnie na jakis czas :Coolface:

 

Ucieczka nic nie pomoze :Coolface: Czujecie ta dzikosc i mrok?

 

Tu zabraklo to swietnego finishu chyba max 10hp.

 

Drugi dzien pvp ta bronia i az boje sie co bedzie gdy minie tydzien :Coolface:

Zapraszam was do Mergo, mozemy 3v1 jak cos.

 

A tak powaznie, wpadnijcie na weekend do Mergo. Dzis najechal mnie znajomy, Polak.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Jerome (pipi) nas obchodzą twoje z(pipi)ane PvP pod kolumną nikt tego nie chce oglądać (pipi) nas to obchodzi weź idź sobie do tego tematu stworzonego dla ciebie i nie zaśmiecaj tego tym (pipi).

 

Mówię poważnie idź z tym do swojego tematu. A najlepiej na jakieś inne forum.

 

Jak tego tematu już nie ma to sobie zrób Nowy i tam wsadzaj te denne filmiki.

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz isc na latwizne to wpisz w googlach: bloodborne droga do platyny. Masz tam all. Na twoim miejscu lecialbym po kolei bez poradnikow. Jak utkniesz to wtedy poradnik.

Napisał typ, któremu Jerome boostował bossów :yao:

 

Co do Jeroma. Powtórzę to jeszcze raz. (pipi), że mam typa w ignorowanych skoro co chwilę ktos cos o nim pisze, lub co gorsza - cytuje to co on (pipi)i w tych swoich postach. Naprawdę nie ma sposobu żeby się go pozbyć z tego tematu? Nie można mu zablokować dostępu? Przecież ma swój cholerny topic, niech tam wkleja linki do tych swoich niewidzialnych paraolimpiad zza słupa...

Odnośnik do komentarza

Kol @ornit Jerome pomogl mi przy 2 bossach w lochach z 50% hp. Tylko tyle. Jak byles w tych lochach to wiesz co to oznacza. Jest sie na strzala. Jak nie byles to sie nie wypowiadaj. Zwiedzisz to moze cos madrego napiszesz. I zycze powodzenia w pojedynke. Zebys chociaz tak jak ja pomoc potrzebowal przy 2 bossach. Chetnie zobacze twoje streamy z lochow z 50% hp. Posmiejemy sie wszyscy.

Odnośnik do komentarza

sajmon ostatnio pomagalem w tych dungeonach Masorzowi i jakimś ofermom z randoma i przy 50 vit i dobranym normalnie ekwipunku tylko szarża pieska i skok amigdali może cię zabić jednym strzałem ( z perspektywy pomagiera który ma jeszcze mniej HP ) więc proszę skończ usprawiedliwiać pieprzyc. Zwłaszcza pierwszy dungeon na 50% HP jest już do zrobienia na luzie na 100 levelu.

 

Jest się na strzała od jednego ataku tych 2 bossów i trzeba być chyba palcem zrobionym żeby tymi atakami dostawac regularnie.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie uwazalem siebie za pro gracza w bb. Ale 90% przeszedlem sam. Bez wiki i poradnikow. Jerome jestem wdzieczny po dzis dzien. Z innymi dziele sie informacjami nie z poradnikow i wikipedii ale wlasnym doswiadczeniem. Sam nie lubie jak ktos odsyla mnie do wiki czy googla dlatego zawsze powtarzam i trzymam sie tego - chesz miec fun z gry to nie idz na latwizne tylko sam odkrywaj to co najlepsze. Jak chce sobie poczytac to wchodze na wiki czy poradniki a nie na forum. Tu powinno sie wymieniac doswiadczenia i wlasne przemyslenia.

Odnośnik do komentarza

Tak. Mieć Insight i znaleźć te miejsca. Ale z tego co wiem, to nie we wszystkich Lochach pojawia się Damian, czy Olek.

 

 

Jak ktoś ma problem z tymi rybami-gigantami w studni, to jest dobry sposób, żeby ich 'zczizować', a mianowicie, jak dojdziecie do jaskini, gdzie są Wintern Lanterny, to zabijcie je i idźcie w prawo, gdzie jest półka skalna i widać tę studnie. Rzućcie nożem w pierwszego olbrzyma,  żeby go zwabić do półki i za pomocą broni z dużym zasięgiem (np. Beastcuttera) obijacie go przez półkę. jak nie będziecie zachłanni, to nawet was nie tknie. To samo tyczy się tego drugiego. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...