Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

A co do broni BoM to mam raczej w sklepie do kupienia. Chodzi Ci o trofeum zeby mieć wszystkie bronię? Wydaje mi sie ze jedynie koła mi brakuje, choc z palnych to juz cieżko mi powiedzieć czy moge kupić wszystkie

Raczej chodzi o quest jednej z postaci i wtedy BOM można dostać albo za walkę z jednym npc albo za zakończenie questa.
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bom mam napewno do kupie ja ale nie wiem jak trafiły do sklepu ;p misji dla npc nie robiłem bo nawet nie wiedziałem ze można.

 

No _Be_ początkowo to sam byłem pewny ze wymiekne, ale gra rekompensuje w niesamowity sposob wytrwanie w tych początkowych ciężkich chwilach

 

Największym minusem BB jest chyba to ze od teraz wszystkie inne gry nie bedą juz takie same;p

 

No i odpaliłem na 2 godzinki ng+ i doszedłem do ojczulka. Fajny motyw z tym pudełeczkiem grającym. Za pierwszym razem mnie położył, sprawdzałem wlasnie ten przedmiot a poza tym strasznie szybko sie przemienił co mnie zaskoczyło. Za drugim razem dostał takie baty ze az mi sie go szkoda zrobiło ;p po przemianie nawet mnie nie dotknął

 

Update. Bestia żądna krwi przy 3 podejściu. Przy NG walczyłem z nia nawet nie wiem ile razy i to z pomocą alfredziocha a tu pyk. Jak narazie te NG+ dla mnie znacznie prostsze

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Tak wiem, bodajże jakieś pazury bestii cxy jakos tak. Bede je robił przed finałowa walka. A tak w ogóle co oznacza statystka "odkrycie" pod hp i kondycja? Wiedzę ze jak pakuje teraz w tajemna to mocno mi idą punkty w to. No i jak cos to Amelia padła ;p ok 5 prób, z czego z 3 razy miała z cm życia i wpadała w taka furię ze moja drobna nieuwaga i zgon.

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Największym minusem BB jest chyba to ze od teraz wszystkie inne gry nie bedą juz takie same;p

 

Demon's Souls zepsuło mi swego czasu przyjemność z wielu gier. To przejdzie z czasem, ale do watch dogsów czy asasynów już raczej się nie wróci wkraczając na tą ścieżkę. Nie dlatego, że złe / casualowe / mam królewskie gusta, ot nudne po prostu będą takie gry.

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

 

Największym minusem BB jest chyba to ze od teraz wszystkie inne gry nie bedą juz takie same;p

Demon's Souls zepsuło mi swego czasu przyjemność z wielu gier. To przejdzie z czasem, ale do watch dogsów czy asasynów już raczej się nie wróci wkraczając na tą ścieżkę. Nie dlatego, że złe / casualowe / mam królewskie gusta, ot nudne po prostu będą takie gry.

Hehe wlasnie niedawno pytałem w innym temacie czy warto brać assassina syndicate za 50 zł z hakiem, jako odskocznia od Bloodborne i wszyscy polecali za ta kasę, ale skończyło sie na tym ze jak pomyślałem o tych wszystkich misjach które zapewne mialbym na mapie i ostatecznie odpaliłem NG+ a kasę zachowałem w portfelu ;d

Odnośnik do komentarza

Ja dostałem BB z konsolą, ale później szukałem GOTY na aukcjach i ostatecznie dostałem za ok. 160 a podstawkę sprzedałem za 60 w lokalnym sklepie z używkami, także w miarę dobry dil. Do dodatku poszedłem dość wcześnie i było dość trudno, ale za to jak przypakowałem to reszta podstawki poszła z kolei dość łatwo, a pierwsze kielichy były wręcz banalne.

Będziesz robił kielichy? Jeśli tak, to może moglibyśmy sobie pomóc. Przytkałem się na tej elektrycznej bestii i póki co odpuściłem, bo dorwałem się do soulsów. ;) Jakby co to mój nick to LeoTCZ

Odnośnik do komentarza

Troche obawiam sie tam skoku poziomu trudności ;p ale chyba jakbym wszedł do niego przed samym końcem podstawki na NG+ to chyba nie bedzie takiej masakry? Kupiłbym najchętniej w jakiejs promocji bo troche by mnie kłuło ze zapłaciłem za cyfrowy dodatek wiecej niz za pudełkowa podstawkę

Będzie. :diablo:

 

Już na dzień dobry przywitasz się z jednym z najcięższych bossów w grze. Niejaki Ludwig. Pocieszę tym, że ostatni jest jeszcze bardziej wymagający. Jest jeszcze opcjonalny przeciwnik. Kawał twardego skurczybyka.

Pozostała dwójka relatywnie prosta.

 

Jeżeli chodzi o dodatek - zdecydowanie warto. Aczkolwiek zgadzam się, że dziwnie to wygląda gdy DLC jest droższe niż podstawka i sprzedawane jest w podobnej cenie co GOTY.

 

Leci plus. Miłej zabawy.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No podchodzić bede napewno choc nie wiem jak bedzie z moim kumplem czyli czy tez kupi BB i cxy wtedy z nim bym nie robił. Ale jesli szybciej dojdę do konca i zostaną mi kielichy to mozemy lecieć ;)

Spox, przecież można przyzwać dwóch graczy. Także ten... :) Zresztą nawet jeśli jeszcze nie zaczynasz kielichów, daj znać.

 

Jak to działa? Jeśli ustawi się hasło, to różnica poziomów nie ma znaczenia?

Odnośnik do komentarza

nie jest wcale taka trudna imo najprzyjemniejsza walka w dodatku. tylko sucz lubi opóźniać później atak

 

 

jeszcze jak

 

Marię trzeba unikać w lewo, nigdy w prawo. To znaczy można co nie, ale w lewo jest łatwiej.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...