Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, mam pytanie. W poniedziałek lub wtorek zamierzam przejechać się do Saturna w celu zakupu Xboksa One (379€, całkiem spoko cena). Wiadomo, że do konsoli warto byłoby dobrać sobie jakiś tytuł. Problem polega na tym, że nie wiem jak wygląda sytuacja z grami zakupionymi w Niemczech. Będę mógł grać po angielsku czy byłbym skazany na ten okropny język, którego się tu używa?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

co do forzy bym proponował sie wstrzymać bo ma byc edycja gotym czasami na keye.pl mozna wyrwac kod na gre za circa 130zl. jak narazie kupiłem jedną gre pudełkową w wawce w uwaga Pandagames ( gość ma lokal niemalże naprzeciwko madgamesów na mokotowie) koleś jest ogólnie chamem i oszukuje z okładkami gier (na allegro jest wystawiony anglik a w rzeczywistości gierka jest niemiecką wersją) no ale co zrobić, chociaż tanio ma.

Odnośnik do komentarza

Można gdzieś jeszcze dostać te tanie kody ? Bo szukałem, ale coś zbytnio ich nie znalazłem.

 

Duża nadzieja dla mnie leży w tym, żeby xone został dobrze wypromowany we wrześniu to

a)więcej sklepów będzie sprzedawać na niego gierki

b)będzie więcęj użytkowników, czyli będzie można liczyć na większą ilość używek i łatwą możliwość wymiany

Wiadomo, że im dalej w las tym lepiej, ale fajnie, żeby możliwie, jak najwięcej ludzi kupiło tego xone w Polsce już na start :)

Odnośnik do komentarza

Faktycznie super oferta, gdybym nie miał takiego ciśnienia, żeby kupić konsolę już teraz, to zdecydowanie wziąłbym na polskiej premierze. Swoją drogą, co polecacie na start? We Wrześniu obowiązkowo Horizon 2, ale do tego czasu w coś pograć trzeba. Kupiłbym Dead Rising 3, ale niestety, tutaj w Niemczech tej gry nie kupię. Może Forzę 5? Warto ją chwycić za 48€?

Odnośnik do komentarza

forze 5 warto jak najbardziej (choc troche duża cena, mozna juz bylo wyrwac taniej) mozesz poczekac do wrzesnia pojawią się kody z bundli, bedzie tanio jak barszcz

dr3 tez bym ci polecal - wg mnie najlepszy xboxowy tytuł na start,

do ogrania na raz jako uzywke - ryse dla graficzki i klimatu

 

do multi oczywiscie titanfall i plants vs zombies

 

a no i bierz Maxa z GwG - bardzo niedoceniona platformówka, dla mnie miodzik

Edytowane przez kermit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie przed chwilką kupiłem cd-key do Forzy 5 i za chwilę powiem, jak pierwsze wrażenia. Z tego co jednak słyszałem gra jest mega i na pewno warto ją kupić, jeśli się posiada xone :)

EDIT. No Max jest naprawdę super, nie wiem czemu tylko mnie się podoba z moich znajomych :P

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

 

Będzie kodzik na 14 dni darmowego live'a w polskich zestawach bez kinecta - natomiast w pakiecie z Titanfallem dostałem kodzik na darmowy miesiąc ;)

 

A nie wiesz może czy jest coś w xboksach za granicą, a konkretnie w Niemczech? Chodzi mi o gołą konsolę, bez gier.

 

Tylko z Titanfallem dają prawdziwego Golda, na miesiąc. Gra wyłącznie multi, więc pasuje. W innych zestawach masz tylko triale.

Odnośnik do komentarza

http://www.videogamer.com/xboxone/sunset_overdrive/news/insomniac_says_that_digital_pre-orders_are_coming_to_xbox_one_soon.html
 

Xbox One players will be able to pre-order a digital copy of Sunset Overdrive "soon", Insomniac Games has revealed, suggesting that the option to pre-purchase games digitally could be due to arrive on Xbox One shortly.

 

Speaking on the latest episode of Sunset TV, Insomniac revealed that "if you pre-order [sunset Overdrive] digitally you will get the Day One Edition content. You can't pre-order it digitally yet but soon you will be able to."

While Microsoft has yet to confirm when digital pre-ordering will arrive on Xbox One, Xbox boss Phil Spencer told IGN last month that it was still "on the roadmap for our monthly updates".

 

PlayStation 4 already allows players to pre-order a select range of upcoming titles, however it isn't yet clear how many games will be pre-purchasable on Xbox One Live or whether the entire upcoming catalogue will be available.

Insomniac adds that anybody who purchases Sunset Overdrive digitally will also be given a "a little nifty-gifty exclusive"

 

Mocno się zastanawiam, czy nie kupić tej gry w ten sposób :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...