Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wyglada to swietnie - dobrze, ze robią cos takiego :) ciekaw jestem co dadzą w kolejnej aktualizacji.

 

W kolejnej aktualizacji będzie pewnie ta nowa apka do ustawiania challengy w grach dla siebie i znajomych (dawałem w newsach).

 

 

Mogliby wprowadzić w życie ten concept - wygląda to świetnie. Wydaje się, że sprawa jest prosta do realizacji, a od razu o ile lepiej się to wszystko prezentuje.

 

 

EDIT: W sumie to dosyć stary news, ale do mnie nie dotarł. Powyższy koncept trafił do Majora Nelsona, który pchnął go wśród ludzi z Xbox Team. To może coś z tego będzie niedługo w takich okolicznościach.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2014-04-30-microsoft-takes-notice-of-xbox-one-fans-vision-for-console-ui

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

 

 

Wyglada to swietnie - dobrze, ze robią cos takiego :) ciekaw jestem co dadzą w kolejnej aktualizacji.

 

W kolejnej aktualizacji będzie pewnie ta nowa apka do ustawiania challengy w grach dla siebie i znajomych (dawałem w newsach).

 

 

Mogliby wprowadzić w życie ten concept - wygląda to świetnie. Wydaje się, że sprawa jest prosta do realizacji, a od razu o ile lepiej się to wszystko prezentuje.

 

 

EDIT: W sumie to dosyć stary news, ale do mnie nie dotarł. Powyższy koncept trafił do Majora Nelsona, który pchnął go wśród ludzi z Xbox Team. To może coś z tego będzie niedługo w takich okolicznościach.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2014-04-30-microsoft-takes-notice-of-xbox-one-fans-vision-for-console-ui

 

 

 

Mam nadzieje ze jak najszybciej wprowadza jakis background bo teraz na tym czarnym tle to wszysto wyglada jak tryb awaryjny z PC. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jakie ceny sugerowane XD jak ktoś lubi fife i ścigałki to bedzie w siódmym niebie. cena imo spoko tylko gierki nie te. dobry deal zrobilem biorąc z titanfallem i kienctem za 1900zł.

co do najbogatszego bundla-> sprzeda sie dobrze za granica za ten yebaniutki achivement day one. niemce i anglicy będą ssać towar z innych krajów.

beka z 14 dni live tylko w pudle z konsolą.

czekam na info co do lokalizacji polskiej i appkach.

 

nie rozumiem narzekania na ceny, konsola ps4 z grą np watch dogs w mediasie czy saturnie kosztuje  1949zł a xbox z fifą 15 i forza 5 50zł mniej. także nie wiem o co ból dupska. no niby gry bez pudełek, ale co zrobic.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Na pewno wrzucą też jakieś nowe bundle w tier 1 na jesień, ale jeszcze za wcześnie na ogłoszenie (jakoś w sierpniu/wrześniu dopiero). Call of Duty, FIFA, może Sunset to dobre strzały. Nawet to samo mogą dać, tyle że bez Day One.

 

 


ja juz zacieram ręce na te kodziki FIFA 15 z bundla w jakichś dobrych cenach - jak ktoś chce odsprzedać - biere

 

To fakt. Jak ktoś jest zainteresowany FIFĄ, to będzie mógł dzięki tym zestawom tanio wyrwać już na premierę.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

ja juz zacieram ręce na te kodziki FIFA 15 z bundla w jakichś dobrych cenach - jak ktoś chce odsprzedać - biere

 

edit:

 

dla technologicznych nerdów o przyszłości xbona i tiled resources:

http://misterxmedia.livejournal.com/164779.html?thread=20157867

 

Bardzo się cieszę, że to wkleiłeś. Skonsultuje to ze znajomym, który powie mi na ten temat znacznie więcej, bo siedzi w game devie, więc niedługo może przekażę coś ciekawego :)

Odnośnik do komentarza

My z Kermitem juz dawno rozgryzlismy dx12, chmure i Tiled Resourcing :P

 

No i jestem Ci wdzięczny za kilka informacji tak czy inaczej :) Może też wyciągnę trochę info od ludzi, którzy aktywnie w tym siedzą. Mam też plan na duży projekt na premierę Xboxa One w Polsce, właśnie zbieram ludzi chętnych wspomóc mnie w tym wszystkim, więc jak coś ruszy, to forum jako pierwsze o tym usłyszy.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

ja juz zacieram ręce na te kodziki FIFA 15 z bundla w jakichś dobrych cenach - jak ktoś chce odsprzedać - biere

 

edit:

 

dla technologicznych nerdów o przyszłości xbona i tiled resources:

http://misterxmedia.livejournal.com/164779.html?thread=20157867

 

 

Bardzo się cieszę, że to wkleiłeś. Skonsultuje to ze znajomym, który powie mi na ten temat znacznie więcej, bo siedzi w game devie, więc niedługo może przekażę coś ciekawego :)

Przepraszam, ale musze zaregowac. Facet pisze tam same bzdury. To zwykly troll, ktos z forum 3d beyond kiedys pieknie podsumowal jego wypocin. Naprawde, nie dawajcie wiary w to co on glosi. Jezeli chcecie sie zaglebic w sprawy techniczne, to wlasnie polecam forum 3d beyond. Mozna sie tam spotkac z wypowiedziami developerow, na kazdy temat. Od ESRAMu, przez rozwazania na temat chmury, po dx12 I tak dalej : )

 

http://n4g.com/user/blogpost/orangepowerz/524444

 

@Maciomaniak, trzymam kciuki za 'akcje promocyjna'.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

ja juz zacieram ręce na te kodziki FIFA 15 z bundla w jakichś dobrych cenach - jak ktoś chce odsprzedać - biere

 

edit:

 

dla technologicznych nerdów o przyszłości xbona i tiled resources:

http://misterxmedia.livejournal.com/164779.html?thread=20157867

 

Bardzo się cieszę, że to wkleiłeś. Skonsultuje to ze znajomym, który powie mi na ten temat znacznie więcej, bo siedzi w game devie, więc niedługo może przekażę coś ciekawego :)

Przepraszam, ale musze zaregowac. Facet pisze tam same bzdury. To zwykly troll, ktos z forum 3d beyond kiedys pieknie podsumowal jego wypocin. Naprawde, nie dawajcie wiary w to co on glosi. Jezeli chcecie sie zaglebic w sprawy techniczne, to wlasnie polecam forum 3d beyond. Mozna sie tam spotkac z wypowiedziami developerow, na kazdy temat. Od ESRAMu, przez rozwazania na temat chmury, po dx12 I tak dalej : )

 

http://n4g.com/user/blogpost/orangepowerz/524444

 

@Maciomaniak, trzymam kciuki za 'akcje promocyjna'.

 

 

Dobrze, że mówisz - sam w tym nie siedzę, więc też skonsultuję to wszystko co tam jest ;)

 

Mój projekt będzie na pewno na terenie Warszawy, więc w razie czego będę łapać osoby chętne z tego forum (ale to jeszcze trochę czasu), no i chcę zaangażować sam Microsoft w to wszystko, więc trzymajcie kciuki by wypaliło ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

okej, jak sie przygotowac do cebulobrania?

potrzebuje 4 kody. amerykance kombinują z jakimiś pingerami, tez mam cos takiego robić? w tamtym tygodniu znajomi mi pomogli, teraz juz cięzko będzie :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...