Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

To sa informacje od znajomego - tak wiec nie napalajcie sie, ze tak bedzie, ale wszystko na to wskazuje ;)

Bankowo obniżono cenę zestawu bez Kinecta do 1599 zł i zestawu z Kinectem do 1899 zł. Podobno pakiety z grami nie są jeszcze oficjalne (mogą dać inne gry), więc same zestawy mogą się pozmieniać, ale nie powinny.

 

No i będzie u nas duża kampania reklamowa nowego Halo (i pakiet z Halo) - prawdopodobnie trafi do Polski też biały Xbox One w zestawie z Sunset Overdrive za 1899 zł, ale nie mam potwierdzenia.

Pakiety z grami są na pewno oficjalne, bo nikt nie będzie robił osobnych dla Polski, kiedy cała Europa dostaje takie... A w te ceny to uwierzę, jak zobaczę. Sugerowane na pewno nie będą aż tak niskie, nie ma szans.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Nie są do końca oficjalne w Polsce, mogą być zmienione przez Polski oddział Microsoftu "w celu dostosowania jakości zestawów do preferencji polskich odbiorców". Ale prawdopodobnie się nie zmienią ;)

W jaki niby sposób? Polski Microsoft sobie gier nie wybierze, to tak nie działa. No i są oficjalne, bo widnieją na Xbox.com.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Tak jak mówię - nie chcę się sprzeczać, poczekamy na oficjalne informacje :) Natomiast możesz mieć rację. 

 

W każdym razie, oficjalna strona została zaktualizowana. 

 

http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/consoles

 

Cen nie ma, jest wszystko klarownie rozpisane, zestawy są jasne i pewno nie ulegną zmianie.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Nie no powiem, że za(pipi)iście dobra cena. Szkoda, że wychodzi dopiero we wrześniu, jakby te zestawy były w czerwcu/lipcu to bym wziął jeden dla siebie. 

Chociaż tak czy siak uważam, że 1899zł za xone + titanfall + kinect to też nie jest tragicznie, a za taką cenę ja kupiłem mój zestaw na początku lipca.

 

PS. Ktoś wie czemu nie wyświetla mi moich wszystkich klipów, które mam w upload na stronie internetowej pod moim kontem ?

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Już bez przesady XD Nie ma szans. W sklepach taniej niż 1650 zł nie będzie, to już pewnie wyżyłowana cena. A Saturny i MM wcale tanie nie są. Tam gołe PS4 chodzi 100-150 zł drożej niż w innych sklepach.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Cenowo super, na jakieś ekstra dodatki od MM bym chyba raczej nie liczył, w końcu w środku dwie gry siedzą. Wolałbym jednak inne gry w środku, ale nie ma co narzekać :)

 

Don, ale podczas premiery PS4 ceny w Saturnie były naprawdę spoko, a i bundle cenowo wypadały naprawdę nieźle, dopiero później, jak popyt był mega wysoki, podnieśli ceny. Z Xboxem będzie pewnie inaczej, bo takiego boomu jak przy premierze PS4 z pewnością nie będzie.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

No własnie bez kinecta i jego ficzerow to dla mnie bez sensu brać XO i do tego miejsca tak wiele jak pierwszy kinect ten w xo nie potrzebuje. Horizon 2 mnie grzeje niesamowicie i chce bonera też.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Mnie tam również Kinect nie jest potrzebny, gram głównie i tak wieczorami ( no chyba, że kobieta się mega uprze, aby potańczyć :S ), więc nie mam zamiaru gadać do kamery, tak samo jak nie mam zamiaru podłączać dekodera do konsoli, aby pooglądać telewizję, nie widzi mi się sprzęt, który pobiera ( nie wiem, 150 W ? ) sporo prądu, tylko po to, aby TV obejrzeć.

 

Ciekawe czy będą w przyszłości jakieś zestawy z kolekcją Halo, fajnie by było.

Odnośnik do komentarza

MS już raz mocno obniżył cenę swojej konsoli na premierę w Polsce :) Pamiętam jak Saturn sprzedawał X360 Premium z grą za 1399zł, znacznie poniżej ceny sugerowanej i nieco taniej niż na zachodzie.

Cena X One poniżej 1600zł jest mało prawdopodobna ale nie wykluczałbym że gdzieś za 1549zł będzie do kupienia, W Polsce z PS4 X1 może konkurować tylko cenowo i MS o tym wie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...