Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft chce przeznaczyć 20 miliardów dolarów do roku 2020 na gry i rozwój technologiczny Xboxa, wiec mają za co lepić te gry :)

 

W zamkniętym środowisku developerów panuje przekonanie, ze w tej generacji to Microsoft będzie dominować w kwestii ilości gier na wyłączność, zobaczymy za jakiś czas ile w tym prawdy :)

Odnośnik do komentarza

LXP rekrutuje do pracy nad nowych, duzym IP AAA. Tak samo Platform Next wymaga doswiadczenia przy pracy nad grami AAA wiec pewnie te dwa studia robia cos solidnego.

 

Good Science robilo gry na Kinecta na 360 wiec nie spodziewal bym sie cudow. Pozostale dwa pewnie zostaly otwarte stosunkowo niedawno, w najlepszym przypadky dostaniemy jakies mniejsze gry Arcade jak Max. Tak czy siak, I wiecej 1st Party tym lepiej.

Edytowane przez hav3n
Odnośnik do komentarza

Na bank będą to nowe ip lub odkopane stare zapomniane marki jak phantom dust.Trochę powiewu świeżości by mikromiętkim nie zaszkodziło,bo klepanie do porzygu halo,forzy,gearsów i fable jakkolwiek dobre by one nie były(poza fable,bo szykuje się mega kupsztal) odbije się czkawką.

Odnośnik do komentarza

O rany, Figaro jak zmyslnie zmienił avatar, myślałem że to kruk. Tym bardziej ze na telefonie nie widzę ;)

 

On zaczął.

 

 

No Sunset się udał MSowi. Niesamowita gierka się szykuje. Już sobie wyobrażam granie na przemian w SO, potem partyjka w Halo i pojeżdżenie sobie lamborghini - xbotki będą miały fajny koniec 2014 roku. Ale 2015 wygląda już o wiele słabiej. QB mnie bardzo rozczarował, Halo 5 jakoś nie ufam, a Scalebound nie ma szans w 2016 roku. Phantom Dust to faktycznie, ma się pojawić w 2015. Ale na targach xD Tak przynajmniej powiedział Spencer. Więc to też 2016.

Odnośnik do komentarza

 

 

O rany, Figaro jak zmyslnie zmienił avatar, myślałem że to kruk. Tym bardziej ze na telefonie nie widzę ;)

On zaczął.

 

 

No Sunset się udał MSowi. Niesamowita gierka się szykuje. Już sobie wyobrażam granie na przemian w SO, potem partyjka w Halo i pojeżdżenie sobie lamborghini - xbotki będą miały fajny koniec 2014 roku. Ale 2015 wygląda już o wiele słabiej. QB mnie bardzo rozczarował, Halo 5 jakoś nie ufam, a Scalebound nie ma szans w 2016 roku. Phantom Dust to faktycznie, ma się pojawić w 2015. Ale na targach xD Tak przynajmniej powiedział Spencer. Więc to też 2016.

Scalebound bedzie w 2016 razem z Gearsami, Crackdown I Horizon 3. Phantom Dust tez pewnie jakos wyjdzie w tych okolicach.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie co do języka polskiego w achievementach. Konto mam na USA, język w konsoli ustawiony angielski, location US, a od kilku dni jak wchodzę na achievementy znajomych w Diablo III to wyświetlają się po polsku. Myślałem że może mają wersje preview dasha i ustawiony jezyk polski, ale jednak nie, bo nawet Majora Nelsona wyświetlają mi się po polsku (tylko Diablo III). Ktoś może wie jak to zmienić na angielski i jaka może być przyczyna? Czyżby język automatycznie się wybierał poprzez polskie IP?

2hqa5ip.jpg

 

Edit:
Właśnie sprawdziłem inne Achievementy Nelsona i taka sama sytuacja jest z Titanfall oraz Wolfenstein.

Edytowane przez LordV
Odnośnik do komentarza

Tak, po IP lecieć musi (sam mam angielski, USA i nawet samo konto USA, a osiągnięcia po polsku). Jakoś w lipcu bodajże to się stało. Dziwny ruch MS i nawet widziałem, że się trochę ludzie na to skarżyli, zwłaszcza teraz w Preview, bo potrafi się ten system pomylić w krajach dwujęzycznych. Możliwe, że wypadek przy pracy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...