Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Pady na pewno, z konsolami nie mam pojęcia, chwilowo nikt nic takiego nie ogłaszał.

 

EDIT: lubię takie pierdoły, jak jakieś specjalne, limitowane edycje padów i chyba go chwycę, jak wyjdzie :)

 

71xPJJy1l9L._SL1500_.jpg

 

http://gameidealist.com/news/call-of-duty-advanced-warfare-xbox-one-limited-edition-controller-early-release-date-cheaper-price-details-032/

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

biała SO wygląda po prostu pięknie. kusi i to bardzo. zakładam że dysk 500 giga? do tej pory miałem elite i slim w czerni, na czarnej szklanej półce będzie zacnie wyglądać. miałem plan brać paczkę z FM5 i kopaniną ale w mojej głowie głosik mówi by brać SO + FM5 Goty :D

 

btw nie wiem czy już było o tym, szczerze nie chce mi się szukać. mianowicie ile system zajmuje? ile z tych 500 giga faktycznie zostaje?

+ ile miejsca na dysku zajmuje FM5?

Odnośnik do komentarza

Forza 5 zajmuje aktualnie niespełna 32 GB miejsca na dysku. Natomiast zaraz po zakupie konsoli masz dostępne 362 GB.

 

To jest niestety o dużo za mało, bo u mnie miejsca już zaczyna brakować, zostało mi 77 GB, a mam jeszcze do ogrania kilka gier, których nie wkładałem do napędu, w tym Wolfensteina, który zajmuje 60GB miejsca, więc będę w (pipi)e i muszę dokupić jakiś zewnętrzny dysk :/

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

można powiedzieć że tak na oko z 7-8 gier wejdzie. w sumie na początek starczy. 2 Forzy, GTA V, The Crew, SO, trochę arcade. te 500gb powinno wystarczyć na jakiś czas.

 

Mozesz podlaczyc sobie jakikolwiek dysk zewnetrzny do 4TB wiec nie powinno byc problemu. Zwlaszcza ze wersja 1TB jest tylko z CoDem i to o 100 dolcow drozsza.

 

Co wiecej jezeli kupisz dysk 7200 RPMs to ma to bardzo pozytywny wplyw na loadingi.

Edytowane przez hav3n
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Biała wersja wygląda pięknie, na pewno bym taką wybrał. Szczerze mówiąc czekałem z zakupem do E3 z myślą o tego typu informacjach, ale wtedy nic nie pokazali i wziąłem czarną wersję.

 

Ta edycja z CoD niezbyt mi się podoba, poza patentem z czarno-białymi ABXY.

 

Dysk też raczej podłączyłbym zewnętrzny jak coś.

 

Edycja GOTY Forzy nieszczególnie się musi opłacać. Zależy od ceny, ale z tego co rozumiem, w stosunku do zwykłej dostaje się jedno tylko z kilku dostępnych DLC i nie ma konieczności pobierania nowych, i tak darmowych, tras.

Odnośnik do komentarza

No mówię, tory z podstawki i na płycie te, które i tak są do pobrania za darmo i jedno DLC. Jeśli nie jest to akurat DLC, które chcesz kupić, a podstawka jest tańsza przynajmniej o wartość DLC, to GOTY się nie opłaca.

 

Też najpierw chciałem czekać na GOTY i mieć wszystko, ale tak naprawdę z płatnych rzeczy tam jest tylko ten jeden dodatek.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Colin, lepiej kupić starą wersję Forza 5 jak najtaniej, a dodatkową kasę przeznaczyć chociażby na DLC z Ferrari, tory i tak są za darmo to się ściągną. W edycji GOTY są po prostu na płycie + 10 dodatkowych aut. 

Odnośnik do komentarza

i chyba tak też zrobię. napaliłem się na bundle SO ale nie będę czekał na przełom października i listopada :/ kupię bundle z FM5 i fifką. co za darmo się dociągnie, co płatne to najwyżej kupi i będzie co ujeżdżać czekając na H2. najrozsądniejsze wyjście. kurcze gdyby nie ta późna premiera SO to bym kombinował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...