Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

OK, dzięki za info. Kolejna zagadka świeżaka One rozwiązana ;)

 

Powiedz tylko jeszcze gdzie w opcjach jest zmiana imienia/nazwiska, bo latam po nich i nic nie mogę znaleźć.

 

w opcjach w privacy & online safety - jest mozliwosc ukrycia swoich danych, a zmiane imienia i nazwiska chyba trzeba zrobic z poziomu strony xbox.com

 

pierwsza fala aktualizacji poszla dla osob w preview ale i tak nie wszyscy jeszcze ja otrzymali

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Ten hałas pojawia się dopiero po aktualizacji? Jeżeli bym kupił nową konsole, ale nie pobrał żadnej aktualizacji to problem nie występuje?

 

 

Musisz pobrać aktualizację. Pojawia się w trakcie konfigurowania konsoli przy pierwszym uruchomieniu. Jak nie pobierzesz, to nie włączysz konsoli.

 

 

Jeszcze mam pytanie odnośnie sejwów. Można gdzieś je podejrzeć? Zgrać na pendrive? Do jakieś "chmury" czy coś? Tak jak to jest na PS4?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ciekaw jestem ile osób faktycznie ma problem, a ile w dramę popada. Dzisiaj na gaffie widziałem filmik, który miał niby potwierdzać, że użytkownik ma ten problem i ... konsoli nawet z 1m nie słychać, a jakikolwiek szmer był zauważalny jak telefon praktycznie na konsoli położył... Paranoja to mało powiedziane :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

Robił ktoś z Was aktualizację pada? Bo widzę taką opcję w menu "ustawienia" - "system". Coś daje taka aktualizacja?

 

Ona poprawiała zachowanie się analogów w Titanfallu.

 

 

Aktualizacje pada dotyczyły dotychczas headset adaptera i tego portu od dźwięku. To, o czym piszesz, weszło w życie z ówczesną aktualizacją systemową. Z samym padem nic nie trzeba było robić.

 

@Soban

Jak masz listę znajomych, to na samej górze sobie ustawiasz widok i możesz wybrać recent players.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem ile osób faktycznie ma problem, a ile w dramę popada. Dzisiaj na gaffie widziałem filmik, który miał niby potwierdzać, że użytkownik ma ten problem i ... konsoli nawet z 1m nie słychać, a jakikolwiek szmer był zauważalny jak telefon praktycznie na konsoli położył... Paranoja to mało powiedziane :)

To nie jest wydumany problem Don. Gdybyś był np z Trójmiasta to byłbym nawet skłonny zaprosić Cię do siebie abyś na miejscu zobaczył a w zasadzie usłyszał o co chodzi...
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Ciekaw jestem ile osób faktycznie ma problem, a ile w dramę popada. Dzisiaj na gaffie widziałem filmik, który miał niby potwierdzać, że użytkownik ma ten problem i ... konsoli nawet z 1m nie słychać, a jakikolwiek szmer był zauważalny jak telefon praktycznie na konsoli położył... Paranoja to mało powiedziane :)

To nie jest wydumany problem Don. Gdybyś był np z Trójmiasta to byłbym nawet skłonny zaprosić Cię do siebie abyś na miejscu zobaczył a w zasadzie usłyszał o co chodzi...

 

 

Ale czy ja gdzieś napisałem, że to jest wyimaginowany problem? :) Ciekaw jestem tylko ile jest takich osób jak ta, którą opisałem powyżej.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

chciałbym jeszcze dodać małą informację, że gry pobrane z EA Access działają z każdym profilem na konsoli. Może komuś się przyda

 

To było raczej oczywiste. Subskrypcje na konsolach działały tak już na X360 i PS3.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że miałem dużo szczęścia z tymi buczącymi egzemplarzami. Stałem przed stosem konsol w MM i zastanawiałem się, którą wybrać żeby była dobra ;)

 

Ja chcialem wziac pierwsza z brzegu ale cos mnie tchnelo zeby wziac jakas z rzedu nizej, kto wie co by sie stalo gdybym leniwie lyknal pierwsza :teehee:.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...