Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

- pytanie do osob, ktore na 360 mialy konto live zalozone na uk: przenosiliscie konto na polske, czy zostawialiscie tak jak bylo? gdzie sa korzystniejsze ceny?

 

Jakieś dwa miesiące temu przeniosłem konto z uk na pl, dzięki temu nie mam już problemu z 'blokadą regionalną' przy kupowaniu/pobieraniu gier z rynku. Ceny są mniej więcej podobne, może odrobinę mniejsze u nas, zresztą jest mi wygodniej płacić w złotówkach.

na XO zmiane regionu konta możesz robić co 30sekund i bez ograniczeń, na zagranicznych lepsze promocje i więcej gier jest.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Migracja konta przypadkiem nie ma jedno miesięcznego ograniczenia, i wykonuje się ją z poziomu www? No chyba, że xo wystarczy tylko zmienić ustawienia regionalne na konsoli, tego nie robiłem.

 

Na Xo nie ma znaczenia na jaki region masz zarejestrowane konto - na samej konsoli możesz niezależnie zmieniać jej region przez co dostajesz dostęp do pełnej oferty sklepu danego regionu, a do tego nie ma żadnych blokad regionalnych.

 

Region konta nie ma po prostu już większego znaczenia.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dzięki za info.

 

Ciekawe co jutro się jeszcze dowiem nowego o tej konsoli... :)

 

Tylko musisz pamiętać, że jeśli ładujesz kasę na konto XBL, np. kupujesz zdrapkę na PLN, to tę kwotę w PLN będziesz miał dostępną wyłącznie w polskim sklepiku. Tak samo będzie z GBP (tylko w angielskim), USD (tylko USA) itd.

 

Jeśli kupujesz podpiętą kartą, to oczywiście możesz kupować wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Od zawsze kupowałem paypalem. Opłacalne te zdrapki?

 

Zdrapki zawsze możesz kupić w jakiejś promocji, np. widziałem już jak sprzedawano np. o nominale 50 zł za 40 zł, czyli już na starcie na zakupach możesz oszczędzić do 20%.

Odnośnik do komentarza

 

Od zawsze kupowałem paypalem. Opłacalne te zdrapki?

 

Zdrapki zawsze możesz kupić w jakiejś promocji, np. widziałem już jak sprzedawano np. o nominale 50 zł za 40 zł, czyli już na starcie na zakupach możesz oszczędzić do 20%.

 

A czy zakup np. zdrapki 200zł za 150zł na allegro nie zalatuje banem? Tak się pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza

Nie zalatuje. Takie są ceny. Kwota 200 zł do kupienia za 150... A gdzieniegdzie nawet i mniej. Dlatego wieczny szacunek dla tych, co kupują zdrapki w marketach i płacą za nie 200 zł :)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

 

Od zawsze kupowałem paypalem. Opłacalne te zdrapki?

 

Zdrapki zawsze możesz kupić w jakiejś promocji, np. widziałem już jak sprzedawano np. o nominale 50 zł za 40 zł, czyli już na starcie na zakupach możesz oszczędzić do 20%.

 

A czy zakup np. zdrapki 200zł za 150zł na allegro nie zalatuje banem? Tak się pytam z ciekawości.

 

 

Nie, to są legalne kody. Firmy, które to sprzedają kupują kody w ilościach hurtowych (po niższych stawkach niż tradycyjne sklepy) i dlatego często sprzedają je 20-25% taniej niż nominalna kwota zdrapki.

Odnośnik do komentarza

 

Migracja konta przypadkiem nie ma jedno miesięcznego ograniczenia, i wykonuje się ją z poziomu www? No chyba, że xo wystarczy tylko zmienić ustawienia regionalne na konsoli, tego nie robiłem.

 

Na Xo nie ma znaczenia na jaki region masz zarejestrowane konto - na samej konsoli możesz niezależnie zmieniać jej region przez co dostajesz dostęp do pełnej oferty sklepu danego regionu, a do tego nie ma żadnych blokad regionalnych.

 

Region konta nie ma po prostu już większego znaczenia.

 

W ustawieniach System - Lokalizacja - mam do wyboru tylko Polskę. Czyżbym szukał nie w tym miejscu?

Odnośnik do komentarza

Wiecie dlaczego moja konsola nie łączy automatycznie do internetu przy włączeniu ?

 

EDIT:

Jest napisane informacje o usłudze są niedostępne a jak wchodzę w przetestuj połączenie internetowe to wszystko ok

Download:16 MB Upload:4,06 MB siła sygnału 67%

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

 

"Hi Xbox members, are you having issues trying to sign in to Xbox Live? We're aware of the issue and our team is working diligently to get it resolved as quickly as possible. Thanks so much for staying patient while we get this fixed. We'll update you again in 30 minutes."

http://support.xbox.com/en-US/xbox-live-status

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...