Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy kupiłem XONE zalogowałem się na swoje konto MS jeszcze z x360. Klepnąłem  lokalizację UK ( gdzie aktualnie się znajduje) dodałem angielską kartę, po czym aktywowałem trial Golda i wróciłem do regionu PL w konsoli. Po kilku dniach trial Golda " zniknął" i nie można było płacić za zakupy. Podejrzewam, że to przez bank, który chwilowo zablokował kartę dla MS. Takie tam mają  procedury.No nic.  Kupiłem sobie kod na 3 miechy Live, po kilku dniach mogłem już płacić za gierki swoją kartą, więc  wszystko było już ok do dziś. Rano dostałem mail z bilingiem od MS o tym, że pobrali mi kasę na 30 dni live. Nie pamiętam ile miałem kabony na koncie i nie wiem,czy faktycznie wzięli sobie za kasę.W każdym razie Gold ciągle jest opłacony do maja.  Z racji tego, że jest niedziela transakcje pokażą się dopiero jutro. Nawet jeśli tak się stało to te 6 funtów dupy nie ma i przeżyję. Generalnie chciałem "odhaczyć" te comiesięczne odnawianie się konta. Wchodzę na xbox.co.uk i ta głupia strona automatycznie odsyła mnie na Polskę, gdzie nie widać mojej angielskiej karty, więc nie mogę sobie niczego anulować :/  Zmienienie regionu na UK, wylogowanie się na stronie i zalogowanie na xbox.co.uk też nie pomaga. Strona po chwili znowu odsyła na xbox.com/pl     :facepalmz:  

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem lokalizację. Dzisiejsza transakcja ma status PENDING czyli oczekująca.Może tak się dzieje, bo wcześniej aktywowałem Golda za pomocą kodu. Klikam w opcję żeby anulować automatyczne odnawianie i przenosi mnie na stronę z takim info : 

Subscriptions
Xbox Live Gold

3-miesięczna subskrypcja Xbox LIVE Gold z przedpł…

Expires on: 
15/05/2015
Paid with: None
 
 
Nie ma nic więcej 
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko, udało mi się tanio dorwać doładowanie ale w duńskich koronach, zmieniłem lokalizacje, wpisałem kod, pieniążki dodało.

 

Tylko teraz jak chcę cokolwiek kupić dostaje komunikat : coś poszło nie tak, spróbuj ponownie...

 

Czy coś powinienem jeszcze zmienić prócz regionu bym mógł dokonać zakupu jakiegoś ?

Odnośnik do komentarza

Czy gry z games with gold zostana na konsoli i bedzie mozna w nie grac jak usune profil?

Tyczy sie to x360/xb1 - chce sprzedac.

Czy moze zostawic konto, ale ustawic tak zeby wymagalo hasla do zalogowania?

 

Gry są przypisane do konta, jak usuniesz profil, to dalej będziesz mieć te gry na koncie i później możesz je ściągnąć po opłaceniu abonamentu za Xbox Live. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...