Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Wolfenstein: The Old Blood na XO w dystrybucji cyfrowej. Pudełko tylko dla PS4. 

Nie uważacie, ze to delikatnie mówiąc oscentacyjne zachowanie wydawcy? Z jakiego powodu na jednej z dwóch wiodących platform będzie w pudełku a druga zostaje pominięta? Ja nie kupię tego dodatku tylko i wyłącznie z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pierwsze informacje o kwietniowym updacie:

 

 

 

This month, we’re rolling out updates to our Xbox One Preview program members in two waves, with the first set coming today and more to come next week. Check out the list below for features in this first April system update preview that is starting to roll out this afternoon:
  • Party chat improvements – Party chat is being improved with troubleshooting guidance for Xbox One owners. The Party App will help you get your microphone enabled and show you when privacy settings or networking issues are blocking communication with particular party members.

  •  Game hub links – Members can more easily discover game hub content from activity feed items. You’ll see activity feed items when any of your friends follow a game, and you’ll also be able to get back to a game’s hub from activity feed posts related to the game – including feed items about the game’s achievements, game clips and screenshots. Finally, we’ve added a link to game hubs from the game’s page in the achievements app.
  •  Achievement notifications – With this preview release, you’ll also see the achievement’s description in the notification so you know what you did to earn this achievement without having to open the achievements app. If you do choose to open up the notification to see the achievement details, we’ve also made some performance improvements to make loading the achievements app from a notification faster.

Stay tuned next week for the second wave with even more great features coming to Xbox One Preview program members. As always, thanks for your feedback.

 

 

http://majornelson.com/2015/03/20/first-wave-of-xbox-one-april-system-updates-now-in-preview/

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam pytanie. Chcę podłączyć dekoder NC+ do Xone, ale w ten sposób żeby był jednocześnie podłączony (dekoder) do wejścia w TV. Po to żebym nie musiał TV oglądać cały czas przez Xone i nie musiał jednocześnie wyciągać kabla od dekodera i podłączać pod TV.

 

Czy taki rozdzielacz się nada? Końcówkę bym podłączył do dekodera, i z portów wyprowadził dwa kable, jeden do Xone, a drugi do TV.

 

4008928420784_p01_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Hmm...

 

Chociaż nie wiem czy mi się opłaca takie coś bo wyliczyłem, że Xone przy średnim zużyciu 120 W, działając nawet 7h dziennie (wlicząjąc oglądanie TV) zużywałby miesięcznie prądu za 8-9 zł.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jednak znalazłem info, że przy podłączonym TV trzeba dodać 70 W, czyli średnia 190-200 W na godzinę użytkowania.

 

Zapomniałem o przesyle i stawce jakościowej. Całość wyszła 0,5361 zł kwh, czyli jakieś 22 zł miesięcznie.

 

Jedna pizza w miesiącu mniej  :reggie:

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Chcę podłączyć dekoder NC+ do Xone, ale w ten sposób żeby był jednocześnie podłączony (dekoder) do wejścia w TV. Po to żebym nie musiał TV oglądać cały czas przez Xone i nie musiał jednocześnie wyciągać kabla od dekodera i podłączać pod TV.

 

Czy taki rozdzielacz się nada? Końcówkę bym podłączył do dekodera, i z portów wyprowadził dwa kable, jeden do Xone, a drugi do TV.

 

4008928420784_p01_b.jpg

Ile taki kabel kosztuje? Zastanawiałem się nad czymś takim ostatnio.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...