Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś pobiera betę NHL 16 EASHL i chce pograć, to założyłem klub o nazwie: POLAND,  z herbem Rangers. Nie da się zagrać dropa, jedyna możliwość to klub i minimum 2 członków. Wieczorem jutro lub w weekend mógłbym pograć, żeby zobaczyć co ea zmalowało tym razem.

Edytowane przez adasiulko
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

jak to jest z EA access? jak wykupie dzis to mogę pobrać titanfall? 

czy żeby nadal w nią grać będe co miesiąc musiał wykupywać abonament?

 

No musisz płacić. Jak to sobie wyobrażasz, że zapłacisz raz 15 zł i będziesz mógł w tej cenie ściągnąć na zawsze ~8 gier? :P Możesz grać przez okres wykupionego abonamentu.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czy przy zmianie regionu z PL na UK to zmieni mi zł na funty ?

 

Przy zmianie regionu na Marketplace trzeba płacić walutą jaka obowiązuje w danym regionie. Jak na koncie masz same PLN i zmienisz region na UK, to na koncie będziesz miał 0 GBP, bo masz tylko PLN, z których możesz korzystać tylko na polskim Marketplace. Jak ponownie zmienisz region na PL, to będziesz mógł robić zakupy za te PLN, które miałeś na koncie.

Umowa jest na rok?

Czy moge pobrać wcześniejsze gierki też? czy tak jak z goldem?

 

Z tego co wiem to EA:Access można kupować na miesiąc albo na rok (nie wiem czy są jakieś pomiędzy). Możesz pobrać wszystko co jest dostępne w usłudze.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No trzeba przyznać, że EA ostro poszło zarówno z ceną jak i z grami dostępnymi w usłudze, w sierpniu nawet DA:I dadzą. Zostały już im chyba tylko same bieżące gry sportowe i ten śmieszny Hardline.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Kurde zastanawiam się nad tym nowym padem. Na stronie ms jest do kupienia za 235 zł.

 

Potrzebuje drugiego pada i przejściówki na moje słuchawki. Drugi pad nowy to ok 160 zł ta przejściówka to ok 85 zł najtaniej i to używana. Chyba najtaniej wyjdzie ten pad za 235 z wejściem na słuchawki już wbudowanym. jednak drogo trochę. ..

 

 

Nie wiadomo kiedy będzie w mm czy empikach?

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

A EA nie ma jeszcze jakich arkejdów jak Peggle? Monopol nie jest wydawany przez EA?

Jest Peggle 2, plants vs zombie, nfs, wszystkie sportówki, titan, bf4 teraz dojdzie dragon age wiec imo dobry deal,

 

Ja pewnie przedłużę na kolejny rok bo fajnie mieć jakas sportówke jak jakiś ziomek wpadnie

Odnośnik do komentarza

 

A EA nie ma jeszcze jakich arkejdów jak Peggle? Monopol nie jest wydawany przez EA?

Jest Peggle 2, plants vs zombie, nfs, wszystkie sportówki, titan, bf4 teraz dojdzie dragon age wiec imo dobry deal,

 

Ja pewnie przedłużę na kolejny rok bo fajnie mieć jakas sportówke jak jakiś ziomek wpadnie

 

jemu chodziło o gry EA, których jeszcze nie ma w Access :P

Odnośnik do komentarza

Już się podepnę pod dragon age inquisition... https://youtu.be/jNkzm2bGT-Y?t=931

 

Koleś się zachwyca, że to takie super nextgenowe, że to bardziej jako tech-demo a nie rpg...mówimy tu o graficie a nie o jakości gry ofkors :P

 

Ja jakoś grając 3-4h w demo tego nie poczułem. Mechanika drętwa w porównaniu z Neverwinter/Witcher III/ Diablo III/Śródziemie....a może gra faktycznie wizualnie później jest lepsza..a moje wrażenie jest zepsute graniem w wiedźmina? :D

Chociaż teraz jak mi szczenna opadła po poziomie grafiki w World of Tanks(na pc u mnie wyglądało strasznie....i to nawet na wyższych ustawieniach i pamiętam,że kilka patchy temu gra nie miałą speedtree i drzewa/krzaki wyglądały jak z PSX).

Odnośnik do komentarza

Chce kupić dysk do xboxa i zastanawiam się czy można na takowym utworzyć 2 partycje aby jedna była dla xboxa, a drugą miałbym do filmów? Bo z tego co czytałem to xbox formatuje sobie dysk i komp go już nie czyta. Oraz doradźcie, jaki najlepszy dysk w stosunku wydajność/cena kupić. 

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...