Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

od kiedy jest EA Access to nie biorę w ogóle pod uwagę kupowania gier EA poza FIFĄ ewentualnie jakimś nowym pełnoprawnym BFem. Hardline na 100% bedzie do końca roku w abonamencie, a nowy NFS stawiam że połowa 2016 roku.

 

Hardline tak, NFS tak szybko nie trafi,stawiam lipiec/sierpien 2016. Przed tym NFS beda karmic nas tymi sportowo-rakowymi pseudo gierkami pokroju nba,fify,nhl itd.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Star Wars to będzie ich flagowa marka w najbliższym czasie i gra będzie musiała pociągnąć ze dwa lata. BF to co innego bo wychodzi już co roku, więc każdą część mogą sobie spokojnie wrzucać do EA: Access jeszcze przed premierą kolejnej.

Odnośnik do komentarza

kolejne pytania [...]

 

- Wasz x też sie nagrzewa? nie wiem czy to normalne, ale po 30 min grania jest całkiem ciepły na górze

- Jak wyłaczyc grę? [nie konsole]

- Czy można zmieniać kolejność w "kolejce" gier? (włączyłem AC jako pierwsze, a drugiego mam Wiedźmina do zaktualizowania no i nie chcę czekać.. ;))

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

1. U góry jest wentylacja.

2. Naciskasz ten duży świecący guzik po środku pada. Gra się minimalizuje. Naciskasz guzik po prawej stronie (gra musi być zaznaczona w okienku) i masz tam różne opcje, między innymi wyłączenie gry.

3. Chyba nie albo przynajmniej nie wiem jak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kolejne pytania [...]

 

- Wasz x też sie nagrzewa? nie wiem czy to normalne, ale po 30 min grania jest całkiem ciepły na górze

- Jak wyłaczyc grę? [nie konsole]

- Czy można zmieniać kolejność w "kolejce" gier? (włączyłem AC jako pierwsze, a drugiego mam Wiedźmina do zaktualizowania no i nie chcę czekać.. ;))

- Grzeje ale nic poważnego ważne aby niczego nie trzymać na konsoli

- Podczas grania wciskasz na padzie X logo i w daszu najeżdżasz na okno z grą i klikasz przycisk menu a tam już wybierasz opcje wyjdź "quit"

- Tak wystarczy najechać na grę ktorą chce się najpiew ściągnąć i tam kliknąć przycisk menu na padzie a następnie wybrać opcje rozpocznij pobieranie czy coś w tym stylu. Także możesz pauzować pobieranie innych gier.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pauzować można, ale chodziło o zmianę kolejności pobierania, które jest już w toku.

Jeśli chcesz zmienić kolejność pobierania to nie pauzujesz tylko klikasz na gre którą chcesz najpierw sciągnąć i wybierasz "resume installation". Czyli co sie obecnie ściąga będzie automatycznie zatrzymane ale nie z pauzowane. Za to będzie kontynuowane ściąganie tej gry gdy wybrana już się pobierze... 

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Dawny przycisk start (menu) działa w interfejsie jak prawy przycisk myszy i pokazuje różne przydatne opcje odnośnie wybranego kafelka, właśnie jak te opisane powyżej. Ogólnie - jeśli cokolwiek jest widoczne jako kafelek, a szukacie dodatkowych opcji, to sprawdźcie co pokaże się po wciśnięciu menu.

Odnośnik do komentarza

Jak odpalić to streamowanie na winde 10 ? Niby jest tu jakieś FAQ, tylko ja u siebie w xbox app nie mam żadnej zakładki "Connect"  :scratch_one-s_head: .

bo to nie zakładka tylko ikonka "podłącz" mały prostokąt, który wygląda jak xbox.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko czy wam też zasilacz buczy jak konsola jest włączona i w trybie stand by? W nocy musiałem wyłączyć bo mi to przeszkadzało. Nie jest to bardzo głośne ale o wiele głośniejsze niż x360. W sumie chyba zasilacz jest głośniejszy niż sama konsola. Brzmi to jak wiatrak w lapku. Nie przeszkadza to bardzo ale chcę wiedzieć czy to normalne.

Odnośnik do komentarza

Mój pierwszy zasilacz był ewidentnie zwalony, wydawał coś w rodzaju piszczenia, wobec tego wymieniałem go na sprawny. Ten nowy cichutko szumi, ale ponieważ w nocy w pokoju jest zupełnie cicho, nadal go minimalnie słychać.

 

Po prostu używam tego trybu oszczędzania energii czy jak on się zwie i tyle. I tak można normalnie włączać konsolę padem.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam pytanko czy wam też zasilacz buczy jak konsola jest włączona i w trybie stand by? W nocy musiałem wyłączyć bo mi to przeszkadzało. Nie jest to bardzo głośne ale o wiele głośniejsze niż x360. W sumie chyba zasilacz jest głośniejszy niż sama konsola. Brzmi to jak wiatrak w lapku. Nie przeszkadza to bardzo ale chcę wiedzieć czy to normalne.

 

To normalne. Każdy zasilacz od Xone wydaje ten dźwięk. Po prostu nie każdy o tym wie, bo trzeba spać w tym samym pomieszczeniu (w miarę blisko od zasilacza) żeby to usłyszeć, bo tylko w nocy przy kompletnej ciszy odgłos wiatraka się przebija.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...