Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich bundli możemy się spodziewać w tym roku na święta? Myślicie, że w MS w końcu zaakceptowali istnienie Europy i powalczą o nasz kontynent? Trochę boli mnie dupa, że amerykanie dostaja ciekawe promocje, a na nas zlewaja ciepłym moczem.

Ten bundle 1TB z Halo;MCC w końcu do nas dotarł? Od 16 czerwca trochę czasu minęło...Jeśli do tej pory nie ma tego bundla to masz odpowiedź odnośnie nowych bundli...

 

@EDIT

Widzę iż bundle 1Tb z forza i Rise of the Tomb Raider jak i ELite 1TB SSHD+elite controller są....a pierwszego bundla z nowym padem i 1Tb dyskiem dalej nie ma...

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

 

Jakich bundli możemy się spodziewać w tym roku na święta? Myślicie, że w MS w końcu zaakceptowali istnienie Europy i powalczą o nasz kontynent? Trochę boli mnie dupa, że amerykanie dostaja ciekawe promocje, a na nas zlewaja ciepłym moczem.

Ten bundle 1TB z Halo;MCC w końcu do nas dotarł? Od 16 czerwca trochę czasu minęło...Jeśli do tej pory nie ma tego bundla to masz odpowiedź odnośnie nowych bundli...

 

@EDIT

Widzę iż bundle 1Tb z forza i Rise of the Tomb Raider jak i ELite 1TB SSHD+elite controller są....a pierwszego bundla z nowym padem i 1Tb dyskiem dalej nie ma...

Jakie ceny tych bundle? Sprawdzałeś na stronie xboxa czy jakieś inne źródło?
Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem na ceneo, są w komputroniku. Elite bundle z elite padem to 1999zł(bez gry).

Forza 1Tb to 1799zł

Rise of The Tomb raider to 1699zł

 

Biorąc pod uwagę iż swojego Xboxa 500GB dorwałem za 1400zł z wiedźminem 3(odliczając koszt gry, używki to ok 1280-1300za konsole. Tak więc te wersje 1TB nie mają zbytnio promocyjnych cen.

Odnośnik do komentarza

niby tak,ale bundle 500Gb z grą to 349$ co w Polsce miało dobrą cenę 1350-1400zł + gra

 

1TB powinien być w okolicach 1599zł a chodzi po 1799zł. WIększe promocje są na 500GB, często gry były "za free" jak widziałem ofertę bez gry w tej samej cenie co z grą. Ten Elite bundle to chyba znośna cena, bo obstawiałem 2199zł a tu 200zł mniej. W końcu sam pad to 600zł a konsola 1Tb to najtaniej 1699zł.

Odnośnik do komentarza

pierwotnie miałem kupić ps4 399$, czyli 1599zł...

było u nas 1599zł+ w3+minecraft..ale potem cena podskoczyla do 1699, promocja była...po 2tyg czekanai w mediaexpert się rozmyslilem(w międzyczasie było e3, wsteczna kompatybilność etc)i anulowałem zamówienie i wzialem xone z w3 za 1400zl..a zaoszczędzone 200zl wydalem na EA access + xbox gold (79,99zł +122zł)

Odnośnik do komentarza

od 2 dni mecze sie z natem i dalej mam zamkniety. Kombinowalem z dmz, upnp, otwierałem porty i dalej to ścierwo yebane nie chce miec otwartego nata. A x360 podłączony do tego samego routera ma otwarty. Jest szansa że xone po po prostu źle wyświetla ten nat?

Odnośnik do komentarza

stary router? miałem to samo rok temu po kupnie konsoli.. linksys miał z 4 lata, nie wyrabiał mimo że z x360 działał. kupiłem nowego asusa i bez problemu od razu nawet bez większych ustawień. ip zawsze miałem otwarty.

 

jaki dokladnie router masz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...