Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Z zupełnie innej beczki:

Będzie mi na XOne działało DLC kupione z innego konta. Moje główne od zawsze jest na USA, ale mam drugie PL bo tam na X360 jeszcze kupowałem coś za PLNy. No i zostało mi tam trochę złota. Chcę kupić The Awesome MAX do Trials Fusion (płyta). No i pytanie czy mając oba konta na konsoli to czy DLC kupione na koncie PL będzie działać na moim głównym USA. (Na X360 w większości przypadków nie było problemów - tylko przy Euro 2012 były jakieś jaja).

Odnośnik do komentarza

Możliwość testowania nowego Dasha otrzymali wszyscy użytkownicy Preview, natomiast pierwszy update otrzyma wąska grupa userów z największą ilością feedbacków. Nie zdziwcie się więc, jeśli pomimo zgody na testowanie Dasha otrzymacie taką możliwość dopiero za kilka tygodni. Warto też wspomnieć, że tuż przed oficjalną aktualizacją wszyscy członkowie programu Preview otrzymają nowego Dasha.

Odnośnik do komentarza

Z zupełnie innej beczki:

Będzie mi na XOne działało DLC kupione z innego konta. Moje główne od zawsze jest na USA, ale mam drugie PL bo tam na X360 jeszcze kupowałem coś za PLNy. No i zostało mi tam trochę złota. Chcę kupić The Awesome MAX do Trials Fusion (płyta). No i pytanie czy mając oba konta na konsoli to czy DLC kupione na koncie PL będzie działać na moim głównym USA. (Na X360 w większości przypadków nie było problemów - tylko przy Euro 2012 były jakieś jaja).

na xo nie ma blokady regionalnej więc na 99% tak

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Pewnie nie będzie bundla XO + Fifa 16+FM6, podobnego do zeszłorocznego:> ?

jest http://www.euro.com.pl/konsole-xbox-one/xbox-one-500gb-forza-motorsport-6-fifa-16.bhtml
100 drozej ahh. Nic sie nie zmienilo w kwesti MS, gry sa w wersjach cyfrowych?

Ta, chociaz do tej Forzy to nie wiem co to nie jest oficjalny bundle MS.

Sklepy moga sprzedawac nieoficjalne bundle?

 

Btw. Warto taki zestaw brac? Czy lepiej wyjdzie oddzielnie konsola i fifa+fm6 pudelkowe? Za ile teraz idzie wyrwac nowego XO bez gier najtaniej?

Odnośnik do komentarza

Niewiem gdzie wy widzicie szybkośc obecnego dasha. Zrobienei screenshota graniczy z cudem bo wywołanie menu to 1-3s + 1s na skrina. Czasem to nawet nie ma opcji do skrinshota.

 

Nie wiem czy jest sens kupowania xone bez gier. SKoro najtańszą ofertę za "łysego" xone widziałem za 1350zł, czyli tyle samo co w tandemie z grą Halo:MCC

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

Ja nie czaję tego narzekania. Przecież wszystko jest na dwa kliki, a z przypięciami na jeden.

 

Najlepszy dash był ten pierwszy w x360, pozniej kafelki czy okienka popsuły go troche

Nigdy nie rozumiałem tej nostalgii do blade'ów. Wcale takie dobre nie były, a przy większej ilości contentu nie miały racji bytu.

Chodzi mi głownie o szybkość działania, przeciez ten stary dash chodził jak złoto, okienka troche wolniej, a na one czasem tez lubi zamulic

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było ale..........

 

Jest info dla obecnych użytkowników preview. Teraz wchodząc w apke Dashboard Preview a następnie wybierając opcje "register" masz 3 opcje. 

 

1. Pozostań w dotychczasowym Preview 

2.Przełącz na Preview Experiance

3. Rezygnacja z Preview

 

No i taka notka. W Preview Experiance otrzymasz nowego dasha który będzie rozdawany od przyszłego tygodnia. No i taka teraz spora notka dla napaleńców.

Zmieniając na preview experiance Twoje zapisane gry wraz z save games mogą zostać usunięte oraz co niektóre gry przez jakiś czas mogą nie działać. 

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Zmieniając na preview experiance Twoje wszystkie zapisane gry wraz z save games zostaną usunięte oraz co niektóre gry przez jakiś czas mogą nie działać. 

 

można wiedzieć gdzie ty to wyczytałeś?

 

jeśli wybierzesz preview experience a potem bedziesz chciał wrócić do starego - wtedy chyba robi wipeout

Odnośnik do komentarza

Niewiem gdzie wy widzicie szybkośc obecnego dasha. Zrobienei screenshota graniczy z cudem bo wywołanie menu to 1-3s + 1s na skrina. Czasem to nawet nie ma opcji do skrinshota.

 

Nie wiem czy jest sens kupowania xone bez gier. SKoro najtańszą ofertę za "łysego" xone widziałem za 1350zł, czyli tyle samo co w tandemie z grą Halo:MCC

Poczekam jednak na promocje golasa w okolicach 1100zl.

Odnośnik do komentarza

 

Zmieniając na preview experiance Twoje wszystkie zapisane gry wraz z save games zostaną usunięte oraz co niektóre gry przez jakiś czas mogą nie działać. 

 

można wiedzieć gdzie ty to wyczytałeś?

 

jeśli wybierzesz preview experience a potem bedziesz chciał wrócić do starego - wtedy chyba robi wipeout

 

Może to nieco wyolbrzymiłem ale chciałem tylko ostrzec przed tym co wyraźnie pisze a nawet podkreśliłem ;)

 

doosw9.jpg

 

A tutaj już lista obecnych problemów:

 

http://www.windowscentral.com/heres-whats-broken-first-wave-new-xbox-one-experience-preview

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...