Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj położyłem swoje łapska na nowym dashu i dam Wam pewną radę - czekajcie na pełną wersję, bo ta beta to porażka.

 

Sporo czasu jestem zmuszony być offline, bo najzwyczajniej nie łączy z XBL.

 

Achievementy nie chciały mi się odblokowywać pomimo spełniania wymagań w związku z czym zgodnie z poradami supportu wywaliłem swoje konto z konsoli i wiecie co?

 

DUPA DUPA DUPA

 

Przy ponownym pobieraniu wyskakuje błąd :

"Another user on this device uses this Microsoft account, so you can't add it here"

Żaden hard reset nie pomaga, usunięcie lokalnych zapisanych stanów gry, wylogowanie ze smart glassa czy przelogowanie się na inne konto. NIC!!! 

 

Nie mogę pobrać konta i tyle. Temat już poszedł do supportu MS, ale przestrzegam przed usuwaniem i ponownym pobieraniem konta. Cały wieczór mi to zepsuło ;/ 

Odnośnik do komentarza

ja czekałem na nowego dasha.. w międzyczasie kumpel mnie zaskoczył bo mi kupił 30 dn iw final fantasy XIV...od tamtej pory nie wychodzę z domu i nie włączam xboxa :D

ale chwilę co się bawiłem dashem to u mnie było OK(poza przyciętym z ekranu snapem). Co 2 tygodnie ma być duży update, więc do następnego ok tydzień.

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

Wiadomo, forza i fifa od razu do żyda i biore witcher 3 i gowa

Forzę akurat mógłbyś zostawić, bo jest wypasiona. Masz nawet kozak audicę w kombi, tj. Audi RS2.

 

Walking Dead jest rewelacyjną grą, oczywiście nie pod względem gameplayu, ale fabuły.

Edytowane przez Mustang
Odnośnik do komentarza

Hej, mógłby mnie ktoś zaprosić do Preview? naiwny zakupiłem za 5zł "dostęp" ponad 2 miesiące temu na allegro i do dziś nie mam nawet wiadomości z linkiem rejestracyjnym konsoli w Preview...

Mój tag: sunnyluk.

 

Z góry dzięki!

 

Dodaj mnie to Ci wyślę ale nie ma gwarancji, że Cie dodadzą bo wprowadzili selekcje ;) I gratulacje za genialny pomysł z tym Allegro heh

Odnośnik do komentarza

Ja to się w ogóle dziwię niecierpliwcom, którzy ryzykują instalując jakieś szemrane previewy systemu. Potem płacz, że coś nie działa lub chuyowo działa. Ja spokojnie czekam na listopad aż dadzą oficjalnie dla wszystkich używając wszystkiego bez problemu. Cierpliwość okazałem również swego czasu, kiedy był osławiony problem z chrabąszczycą konsoli. Zamiast się podpalać cierpliwie poczekałem na oficjalny Update xboxa, który raz na zawsze zabił chrabąszcza...

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, forza i fifa od razu do żyda i biore witcher 3 i gowa

 

jeszcze tera w games with gold tr ktorego nie skonczylem na pc i walking dead z ktorym kontaktu nie mialem.

 

kiedy oglosza nowe gry w gwg? ta usluga nie ma osobnego tematu na forum czy nie moge znalezc?

 

Jezeli jeszcze nie kupiles, to polecam poszukanie konsoli z dyskiem 1TB. 500gb to porazka i mozna to zapchac korzystajac z golda 2 miesiace i kupujac 5 gier. Pozniej sie zaczyna mocne kombinowanie. O ile sa jakies ciekawe bundle u nas z dyskiem 1tb, tego nie wiem. 

Edytowane przez ssxx1
Odnośnik do komentarza

Ostatnio dowiedziałem się ciekawych rzeczy na infolinii MS (potwierdziło dwóch różnych konsultantów). Chodzi o piszczenia cewek, zasilaczy, wiatraków itd. Powiedziano mi że bardzo duża część konsol w sklepach jest na rynek francuski, i dlatego u nas są z nimi problemy, jednak też można trafić na dobre modele (coś z naszym napięciem itp)

Należy wysłać na gwarancję i wymieniają jakąś pierdołe w konsoli. Gwarancją spokoju jest podobno zamówienie ze sklepu MS konsoli i będziemy mieć pewność że mamy dobry model. Sam przez to przechodziłem, bo zakupiona konsola w wersji forza motorsport 6 miała problemy z wentylatorem, i zasilaczem. Oddałem do MM i zamówiłem od MS. We wtorek mam dosyć.

Taka mala ciekawostka.

Edytowane przez czeskimaster
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...