Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie rozumiem tego biadolenia na temat własnej muzyki w tle, serio tak wam to przeszkadza ? Imo rzadko kiedy sie zdarza żeby soundtrack z gry ssał

W wyścigach - brak. W sportówkach - brak. Gdy w BC będzie Skate - W CHUJ brak. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dash Xbox One od premiery to jest jakaś beka... 

360tką na właściwie zerowej ilości RAMu w grach pozwalała dosłownie na wszystko czego dusza zapragnie, to było coś !
Muzyka z pendrive - jak najbardziej, korzystałem i było to świetne podczas nudnych dźwiękowo multiplayerów jak CoD czy Halo..

A jeżeli mam nową grę od kumpla, chcę ją włączyć-sprawdzić i skasować z historii jeśli mi nie podchodzi to...co ? 
0GS do końca ? 

MS...(pipi)nijcie się w głowę ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem generalnie powinna być możliwość wyboru i usuwania każdej pozycji z GS - jeżeli zdobyłem gdzieś 12% w osiągnięciach w danej grze i powiedzmy 280 punktów GS to w czym problem żebym sobie usunął taką pozycję z listy i SAM SIEBIE pozbawił punktów, które SAM ZDOBYŁEM. Dla niepoprawnych escetów mogłaby to być fajna opcja.

Nie wspomnę już nawet o tym, że brak możliwości usuwania pozycji z zerowym dorobkiem GS zakrawa o absurd.

Edytowane przez Folion
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Szanowałem jak poje.bany tego pada między innymi ze względu na absolutnie bezgłośną pracę triggerów, ale od wczoraj prawy coś skrzypi i wydaje mi się, że gorzej chodzi.

Problem mija po tym jak przedmucham mocno te szczeliny między triggerem, a obudową, ale niestety po kilku kliknięciach wraca.

 

Miał ktoś tak?

Odnośnik do komentarza

Szanowałem jak poje.bany tego pada między innymi ze względu na absolutnie bezgłośną pracę triggerów, ale od wczoraj prawy coś skrzypi i wydaje mi się, że gorzej chodzi.

Problem mija po tym jak przedmucham mocno te szczeliny między triggerem, a obudową, ale niestety po kilku kliknięciach wraca.

 

Miał ktoś tak?

Identyko! Dmuchałem i przestało a po jakimś czasie wracało. Wiesz co zrobiłem? Olałem. Działać działa a mam inne sprawy na głowie niż trigger ;)

 

Choć wymienili mi pada na przełomie roku z powodu ściągania gałki na lewo i nie jestem pewien teraz czy to skrzypienie w nowym czy starym padzie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...