Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

W Preview pojawia się coraz więcej aplikacji UWP, jest już nawet emulator Nintendo64 :P  Ale żeby móc z niego skorzystać należy najpierw go kupić przez sklep Windows 10. Wątpię, że aplikacja zagości na dłużej na konsolach, ale bez wątpienia pokazuje to pewien potencjał uniwersalnych aplikacji.

 

ŹRÓDŁO: http://www.icxm.net/x/xbox-one-nintendo-64-emulator-available-now.html

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

ja już zamówiłem tą najbogatszą opcję za 1789zł, ale spytałem za czy FH3, BF1 i Fifa to wersje cyfrowe. No i jak długi abonament EA Access. Dam znać jak mi odpiszą.

 

ja bym chyba dorzucił do wersji 1TB, sam mam konsolę + dysk zewnętrzny 1TB i musze się organizować z miejscem.

Muve dodalo pare odpowiedzi na stronie:

 

"Gra Forza Horizon 3 bedzie w wersji pudelkowej, zas Battlefield 1 w wersji cyfrowej. Anonament EA Access w postaci kodu bedzie oferowal miesieczny dostep do tej uslugi. Dostawa zestawu z Battlefieldem do klienta jest przewidziana najpozniej na dzien premiery gry Battlefield 1, tj. 21.10.2016. Zestaw zostanie wyslany jako calosc".

 

Niezle. Szkoda, ze access tylko na miesiac ale dobre i to. Dobrze, ze wzialem zestaw z Fifa zamiast BF 1, zawsze miesiac wczesniej dojdzie a chyba nie dalbym rady czekac prawie miesiac po premierze zeby zagrac w FH3 :(

 

W obu przypadkach FH3 jest w wersji pudelkowej, fifa i bf 1 cyfra. Nie wiem jak ta gra dodatkowa ale wydaje mi sie, ze gdzies bylo napisane, ze tez wersja pudelkowa. Teraz nie moge tego znalezc.

 

Widze, ze w liscie gier do wyboru z zestawów jest podany tylko Battleborn. Reszta zostala juz wybrana? Rozumiem, ze jak w czasie gdy skladalem zamowienie widnial "Doom" na liscie gier do wyboru, wpisalem go w uwagach to dostane ją, czy przygraja w chvja i powiedza, ze maja dostepnego tylko Battleborna? :<

Odnośnik do komentarza

Ja jestem rozczarowany. Widocznie za duże mam wymagania. Wydaje mi się, ze dashboard chodzi wolniej, ale nie mam jak zmierzyc/porównać czy to tylko zludzenie czy cos jest na rzeczy. Uwp to porażka, z 10 appek uwp kilka to xbox akcesoria, Xbox avatary, msn pogoda, filmy i tv... Muzyka w tle nie jest funkcją systemowa a dodana w appkach. Na razie ma pandora i cast. Groove jeszcze nie ma. Ale to powyższe to pikus. Sa częste i uciazliwe problemy z grupą, to najbardziej boli

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dobrze ja widzę że Cortana to zwykła apka która otwieramyw snapie?

 

Nie. Cortana jest w OS. Niczego się nie otwiera, wywołuje się tylko hasło "Hey Cortana" i w prawym górnym rogu ekranu wyświetla się pasek z nasłuchiwaniem. W snapie czasem się otwiera jak o coś się dopytuje np. powiesz, żeby odpaliła Halo, to otwiera snapa i pyta się która grę z listy itp. 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wiem jak działała w preview, ale z tego co się dzisiaj bawiłem, to rozpoznaje słowa prawie, że bez pudła. Przynajmniej te podstawowe komendy co mi były potrzebne.

 

PS. Ciekaw jestem dla ilu ludzi używanie Cortany będzie wyglądać w ten sposób :D

 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...