Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam w więcej multiplatform na X1 gram niż na PS4. Jak Ci nie zależy super na jakości grafiki i rozdzielczości (co PS4 często gęsto oferuje lepsze), no to śmiało. Dla mnie za Xboksem przemawiają znajomi na Xbox Live!, lepszy pad, tak jak napisałaś też ceny gier często są spoko (chociaż jak tytuł jest mało popularny, to jest wręcz droższy). Teraz będzie dużo promocji na X1, to powinno Ci się udać wyrwać jakiś zestaw za 700-900 zł.

Odnośnik do komentarza

Dobry pomysł bierz.

 

Najwyżej przedziesz gry i na XO i sprzedaż go, chociaż może lepiej poczekaj do e3.

 

Czemu do E3?

 

Ja tam w więcej multiplatform na X1 gram niż na PS4. Jak Ci nie zależy super na jakości grafiki i rozdzielczości (co PS4 często gęsto oferuje lepsze), no to śmiało. Dla mnie za Xboksem przemawiają znajomi na Xbox Live!, lepszy pad, tak jak napisałaś też ceny gier często są spoko (chociaż jak tytuł jest mało popularny, to jest wręcz droższy). Teraz będzie dużo promocji na X1, to powinno Ci się udać wyrwać jakiś zestaw za 700-900 zł.

 

Grafika potrafi cieszyć, ale zazwyczaj nie jest u mnie aż tak ważna.

 

 

Z tymi cenami gier to pierwsze słysze.

 

Nieraz szukałam jakiejś gry na PS4 (allegro albo GT) i ceny na X1 były niższe (nie mówię tutaj o grach od razu po premierze).

 

Wszyscy mówią brać, a więc będę musiała się przejść do Media Expert i zobaczyć po ile stoją. 

Odnośnik do komentarza

Warto mieć pudło, szkoda jest przejść generację opuszczając np. GoW'a 4 czy Forze Horizon

a o community to nawet nie ma co się wiele rozwodzić
grupa, headset i jazda
tak było, jest i pewnie pozostanie u zielonych

używanych łanów 500GB za grosze jest na aukcjach milion, chociaż w dobie takich promocji jak OneS za blisko 800zł, to lepiej szukać chyba czegoś nowego.

Btw.
-chociaż sam mogę polecić wersję dosyć niestandardową, czyli Elite. Dysk SSHD 1TB, najlepszy pad na świecie : >

Edytowane przez II Noxx II
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak kurier napewno poczeka aż rozpakujesz paczkę i podłączysz konsole. Może nawet poczeka aż zrobi się update żebyś mogla zobaczyć czy wszystko w dash chodzi jak powinno. 

 

Masz do mnie jakiś problem? Bo odpisujesz na moje posty jakbyś miał ból d*py. 

 

 

 

Edytowane przez MartaJD
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...