Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Na  ten moment to niemożliwe aby Sunset Overdrive 2 było w produkcji. Spider-man jest dla nich zbyt angażujący i pomimo tego, że są dość dużym studiem nie byliby w stanie ciągnąć dwóch projektów - tak pisali na neogafie  :pawel:

Co do ewentualnej kontynuacji w dalekiej, nieokreślonej przyszłości to jest to możliwe. Microsoft lubi wracać do starych marek, współpraca Insomniac z MS także wyglądała dobrze (znacznie lepiej niż z EA) a Greenberg zapytany o sequel odpowiada typowo PR-owo "never say never". Także może za 5-10 lat wyjdzie sequel ;D 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

Tak, tylko czy nie jako ex na PS4?

 

Insomniac Games ma bardzo nierówną jakość jeśli chodzi o gry. Sukces eweentualnej dwójki nie byłby gwarantowany.

 

Nierówną? Nie przypominam sobie słabej gry oprócz Fuse (w które nie grałem więc nie wiem) Resistance 2,3, Ratchety, Sunset Overdrive - wszystko conajmniej bardzo dobre. 

@asax tylko z tym Sunsetem to też jest taka sytuacja, że prawa od IP posiada Insomniac więc wolna wola MSu to nie wszystko

Odnośnik do komentarza

W epoce gdzie wszystkie gry action-adventure wyglądają identycznie, mają te same zasady rozgrywki, a nawet takie same schematy sterowania, Sunset Overdrive może odrzucić i sprawiać wrażenie przekombinowanej. Gra jest jednak warta tego aby dać jej szanse.

 

Dla mnie to taki duchowy spadkobierca Jet Set Radio :banderas: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam grając w SO przychodzi na myśl combo Psx+tony hawk, mnie nie przypadł humor tej gry trochę zbyt groteskowi przeciwnicy i głupawe misje potoczne (zebrałem tylko wszystkie rolki papieru toaletowego) Sama mechanika jak i oprawa graficzna jak najbardziej na plus.

Prezentacja Spider-mana z e3 pokazuje jak bardzo insomniac bazuje na poruszaniu sie z SO nawet bieganie po ścianie jest identyczne. Do tego QTE i znacznie fajniejszy system walki w sumie to mógłby być SO2 :/

Odnośnik do komentarza

Pytanie do znawców w temacie tych wszystkich graficznych wodotrysków, rozdzielczości ekranu, HDR'u i całej reszty z tym związanej. Do rzeczy.

W chwili obecnej jestem posiadaczem Xbox One S na którą przesiadłem się ze zwykłego Xbox One. Konsola jest podłączona do następującego modelu telewizora: Samsung UE46F6320AW - wklejam link do specyfikacji technicznej - https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue46f6320.bhtml - w skrócie jeszcze wkleję najważniejsze w mojej ocenie informacje o telewizorze:

- 46 cali / 117 cm, 16:9

Full HD, 1920 x 1080

- Clear Motion Rate 200 Hz

+ jakieś funkcje poprawy obrazu: HyperReal Engine, Wide Color Enhancer Plusczujnik oświetlenia zewnętrznegoDigital Noise Filter, Natural Mode Support - nie wiem czy to cokolwiek znaczy.

 

Czy w moim przypadku przesiadka na Xbox One X bez zmiany telewizora cokolwiek mi daje poza np. szybszym wczytywaniem gier? Pytam o samą jakość obrazu. Ewentualnie jaki model telewizora możecie polecić do nadchodzącego Xbox One X? Bo zmiany telewizora również nie wykluczam.

Sama przesiadka na XOX to inwestycja około 2500 złotych - ale przesiadka na XOX przy jednoczesnej wymianie telewizora to już inwestycja na przynajmniej 7500 złotych - bo zakładam, że najtańszy telewizor, który uciągnie wszystko to co XOX będzie oferował będzie kosztował z 5000 złotych.

Ja się na tym wszystkim nie znam - jak każdy chcę dążyć do jak najlepszej jakości obrazu i chciałbym żeby ktoś mi wytłumaczył czy w przypadku mojego telewizora taka przesiadka cokolwiek mi da? Ewentualnie w jaki telewizor się pchać (tylko tutaj proszę o takie modele do tych 5 tysięcy złotych) Pozdrawiam!

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

Krótko, do xbox one X wskazany jest TV z obsługą mitycznego 4K i z trybem obrazu HDR. 

 

Zakładam, że gry na xbox one x mogą (ale nie muszą) wyglądać lepiej nawet na ekranie 1080p, czyli twoim obecnym, co do wczytywania gier tak samo ciężko powiedzieć, dysk w X ma być w sumie zwykły, nie SSD. Ponoć HDR naprawdę dużo daje, ale niech się wypowiedzą osoby korzystające z tego tryby na eSce.

 

Z inwestycją w kolejny TV bym się wstrzymał do premiery konsoli, jeżeli odpowiada tobie to, co aktualnie posiadasz, po co zmieniać, a z czasem i tak wszystkie nowinki technologiczne  tanieją, w dodatku dość szybko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No masz lepsze AA to bardzo pomaga zwiększyć tak zwane image quality.

 

 

Downsampling, also called OGSSAA : Ordered Grid SuperSampling AntiAliasing, is in this case the concept of rendering the game at a much higher, custom made, resolution than your monitor is capable of displaying and subsequently having the GPU rescale the image ( as in downsample ) to that of your monitor's native resolution to which the end result is a "cleaner", sharper and less aliased image. 

 

Odnośnik do komentarza

Na Full HD bedą wyglądać lepiej dzięki downsamplingowi z rozdzielczości 4K, ale w sumie to lepiej poczekać do przyszłego roku i brać od razu TV z 4k.

 

dodatkowo wersje na XOX będą posiadały wyższej rozdzielczości tekstury ( człowiek ziarno ma pewnie mokro na myśl o texturze deski w 4k) oraz lepsze efekty graficzne. Więc różnica nawet dla posiadacza telewizora fullHD powinna być spora

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...