Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

lol kolejny raz dasha zmieniają?

 

Chociaż w sumie to podoba mi się, zmiana zakładek w guidzie pod L1/R1 spoko. Fajnie też, że dają opcję zmiany portów, to może wielu osobom mocno pomóc z problemami sieciowymi.

Odnośnik do komentarza

Pobawiłem się chwilę i ten Home jest masakrycznie słaby. Nic mi się w nim nie podoba i niepotrzebnie udziwniają z tymi blokami. W społeczności też nawalone teraz wszystkiego, że tego nie da się przeglądać. Jedynie ten Guide nowy jest ok, ale też odwalili numer z koniecznością wciskania dodatkowo znajomych, grupy albo mini profilami klubów.

Odnośnik do komentarza

A nie było informacji że są jakieś nowe problemy z NATem dla tych co już mają ten update. A już zakładki się zmienia pod RB LB - nie rozumiem Kruku co masz na myśli?

Menu po wciśnięciu przycisku Xbox raz (dawniej dwa razy, to już w ogóle był kosmos dla mnie :P). Teraz przewija się to gałką co nie raz, nie dwa wychodzi mi koślawo. Rozwiązanie znane jeszcze z X360 gdzie przerzucało się to L1/R1 jak najbardziej na plus.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się wyrwać kod na betę Path of Exile. Wykorzystałem go, ale jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć jak ta gra się prezentuje to dziś od 21:00 będę streamował ją na Twitch startując zupełnie od początku (z zerowym pojęciem o grze), więc zapraszam.

 

Twitch: MrFunkyFrag

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Ograłem trochę betę Path of Exile, a że w ostatnim czasię trochę bawię się youtube i twitch, to postanowiłem zebrać swoje wrażenia i przedstawić w filmiku. Także jeśli kogoś interesuje ten tytuł, albo wcale o nim nie słyszał to zapraszam:

 

Mile widziane komentarze. Jestem świadomy amatorskiej sztuczności i wciąż z tym walczę i ćwiczę ;)

Edytowane przez MierzejX
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Potrzeba mi szybkiego tutoriala :D Jak kupię zdrapkę na 15 funtów i będę chciał kupić przez stronę dodatek rozszerzający do FH3 to uda mi się to zrobić bez jakichś specjalnych migracji konta? Konto i tak mam zarejestrowane od samego początku na UK, więc zakładam, że jak wpiszę dane ze zdrapki to doładuję konto normalnie i potem uda mi się dokonać zakupu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...