Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

HDR nie miało specjalnego znaczenia przy X360 gdzie gry chodziły natywnie w takiej rozdzielczości i tylko były upscaleowane do FHD, jednak w przypadku Xone gdzie gry maja 900p albo 1080p natywnie, to grając na HDR ma się jakość obrazu jak na X360 i wszystko będzie nieostre = utrata większości detali gier.

 

Wiele też zależy od samego TV, z początku grałem na Xone na starym philipsie który był FHD ale jak zmieniłem na nową bravię to jakbym na nowo konsolę kupił, taka była różnica w jakości wyświetlanego obrazu.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Pierwsze słyszę. TF jest w 792p, co jest o tyle dziwne, że jest niezwykle wyrazisty. Nie wiem jakie sztuczki tu zastosowano, ale nie mam problemu z dostrzeżeniem, ani późniejszym celowaniem, w bardzo oddalone ode mnie obiekty. :dunny:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No nie wiem jak przez 600h można takiego rwania nie zauważyć...

 

 

Jakby ktoś nie wiedział, to te pionowe czerwone i zielone krechy na wykresie gdy tylko zaczyna coś się dziać, nawet na YT bez problemu widać.

 

I to materiał po 5 apdejtach, gdzie jeszcze jak nic się nie dzieje to czasem jest te 60 fps gdy się stoi w miejscu  :reggie:

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Widziałem mnóstwo testów płynności titanfalla i w każdym z nich framerate latał jak szalony po całej skali, ale tego w grze nie czułem. sterowanie było płynne i nie miałem problemów by nagle mi coś chrupło i ja bym wtedy ginał albo nie mógł przycelować. Zapewne po ograniu Halo 5 z stabilnym jak zyleta 60 fps bym w titanfallu odczułte spadki, ale póki co gra się fajnie ;p

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak teraz, ale w mojej krótkiej przygodzie z Titanfallem widziałem od groma problemów z tearingiem i bardzo częste spadki fps'ów. Odpalę sobie niedługo i sprawdzę jak po apdejtach, ale jestem prawie pewny, że nic w tym temacie się nie zmieniło.

Spadki sporadyczne są, a tearing pojawia się zazwyczaj jak się do Tytana wsiada...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...